Posiadacze tradycyjnych kotłów węglowych coraz częściej decydują się na jak najszybsze pozbycie się starych ,,kopciuchów”. Taki obrót spraw korzystnie przyczynia się do ograniczenia emisji szkodliwych tlenków węgla i siarki oraz dioksyn i furanów, których skutkiem jest powiększanie się dziury ozonowej i pogłębianie efektu cieplarnianego. Pszczyna od teraz posiada dostęp do taniego ekogroszku workowanego oraz pelletu najlepszej klasy A1, który pozostawia tylko 0,6 % popiołu! Zobacz, co Pan Groszek może ci zaoferować:

Tani pellet klasy A1 od najlepszych dostawców dostępny w Pszczynie:

Pellet drzewny, którym dysponujemy, jest ceniony za niską zawartość siarki i popiołu. Powstaje z wysokiej jakości biomasy pozbawionej jakichkolwiek środków chemicznych. Takie rozwiązanie powoduje, że palenie tym niezwykłym biopaliwem stało się bardzo ekologiczne. Pellet Pan Groszek Green to wysokiej jakości paliwo opałowe, które dostępne jest od ręki i posiada certyfikat potwierdzający jakość.

Skład ekogroszku Pszczyna - najlepsze miejsce za zakup opału w sezonie i poza sezonem! W e-sklepie u Pana Groszka możesz dokonać zakupu opału o różnej kaloryczności. Ekogroszek workowany Pan Groszek Yellow to kompromis między jakością oraz ceną. Jego moc na poziomie 26 MJ/kg to optymalna wartość, gdy za oknem panuje jesienny chłód. Niska zawartość emisji siarki oraz ilość popiołu na poziomie tylko 3% powoduje, że nasz ekogroszek spełnia wymagania Unii Europejskiej. Pakowany jest w 25-kilogramowe, szczelne worki, dzięki czemu nie musimy martwić się o jego przechowywanie.

Darmowa dostawa na terenie Pszczyny to kolejny benefit, jaki oferujemy naszym klientom. Po zamówieniu paliwa nie musisz się przejmować dostawą, zrobimy to za ciebie. Nasi spedytorzy dostarczą do ciebie ekogroszek workowany i pellet drzewny na palecie bezzwrotnej. Ponadto skontaktujemy się z tobą celem ustalenia najdogodniejszych godzin odbioru. Wszystko w trosce o dobro klienta.

Dlaczego my?

Długi staż na rynku umożliwia nam dobieranie jak najlepszego węgla do tworzenia produktów Pana Groszka. Nasz ekogroszek to staranna selekcja wysokiej jakości materiałów. Celem jego powstawania jest umożliwienie zaoszczędzenia pieniędzy przez odbiorcę. Korzystając z naszego paliwa, możesz spodziewać się rzadszego uzupełniania kotła, co pozytywnie wpływa na domowy budżet. Pomożesz też środowisku, Pan Groszek jest ekologiczny. Co również ważne, nie wstydzimy się naszego towaru. Jeżeli chcesz sprawdzić nasz ekogroszek workowany, jego recenzje znajdziesz na Youtube. Posiadamy również system opinii pod każdym produktem, tam możesz sprawdzić, co o naszym towarze mówią użytkownicy, którzy nam już zaufali.

Pan Groszek Pszczyna zaprasza do kontaktu! Nasi fachowcy wskażą Państwu ekogroszek lub pellet, który będzie najlepszy dla państwa pieca. Od teraz nie musisz się przejmować tym, że dobierzesz pellet źle. Skorzystaj z naszej strony kontaktowej i zagwarantuj sobie maksymalny komfort - https://pangroszek.pl/kontakt/ nasi specjaliści służą radą i z chęcią rozwieją twoje wszystkie wątpliwości.

To jeszcze nie wszystko, kierując się interesem klienta, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy specjalną grupę na Facebook dedykowaną udzielaniu porad na każdym etapie użytkowania pelletu i ekogroszku, którą znajdziesz tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/ nie musisz się obawiać, o porządek na grupie dba moderator.

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze?

Nasi stali klienci korzystają z cenionego systemu lojalnościowego. Kupując ekogroszek workowany w naszym e-sklepie, masz możliwość zbierania punktów. Nagrody, jakie możesz uzyskać to między innymi hulajnogi, odkurzacze do liści czy smartbandy. Jeżeli kupujesz groszek regularnie, to nagrody powinny szybko wejść w twoje posiadanie. Pełny katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/ wejdź i znajdź coś dla siebie.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews