Okres grzewczy w Polsce trwa kilka miesięcy, dlatego w zależności od typu pieca należy zaopatrzyć się w odpowiednie paliwo w formie stałej lub ciekłej, jak na przykład ekogroszek, oferowany przez naszą firmę Pan Groszek mieszkańcom m.in. Rybnika. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość produkt w rozsądnej cenie. Proponowany materiał charakteryzuje się satysfakcjonującą kalorycznością oraz wydajnością. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Pellet, ekogroszek - najlepszy dostawca w Rybniku

Oferowany pellet na terenie Rybnika to specjalny granulat powstały z biomasy, a dokładnie trocin uzyskanych w czasie licznych prac z drewnem. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest zarówno aspekt ekologiczny, jak i gotowa forma, ponieważ zakupiony materiał wystarczy wsypać do pieca na pellet.

Ekogroszek to również paliwo stałe, które powstaje z węgla brunatnego lub węgla kamiennego. Na pierwszy rzut oka to drobne kamyczki charakteryzujące się bardzo często wysoką wydajnością spalania oraz znacznie niższą emisją szkodliwych substancji w porównaniu do tradycyjnego węgla. To zatem również bardzo atrakcyjna forma paliwa - ekogroszek workowany dostępny w Rybniku z oferty sklepu Pan Groszek z pewnością spełni Państwa oczekiwania!

Na co zwrócić uwagę, kupując pellet i ekogroszek w Rybniku?

Kupując opał, coraz więcej osób stawia nie tylko na jakość, ale i na ekologię. Z tego względu wszyscy klienci z Rybnika w asortymencie naszego sklepu Pan Groszek mogą znaleźć wysokiej klasy ekogroszek workowany oraz pellet drzewny, który doskonale sprawdzi się w przypadku pieców z podajnikiem. Naszym zdaniem warto zwrócić uwagę nie tylko na jakość oferowanego produktu, ale i jego kaloryczność, emitowane substancje w czasie spalania oraz sposób przechowywania. Wszystko to przekłada się na efektywność spalania oraz eksploatację pieca. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przedstawionej oferty.

Najlepsza oferta ekogroszku i pelletu drzewnego w Rybniku

Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas bogata oferta produktów najwyższej jakości spełni Państwa oczekiwania. Zadbaliśmy nie tylko o jakość, ale i rozsądną cenę towaru znajdującego się w asortymencie naszego sklepu Pan Groszek. Serdecznie zachęcamy mieszkańców Rybnika oraz okolic do kontaktu z nami. Chętnie doradzimy Państwu zakup odpowiedniego pelletu oraz ekogroszku!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 4 reviews
 by Janos98

Warty każdego grosza!

 by Piotrek

Super. Polecam

 by Olek K.

Wszystko ok

 by Antek Terma

Ekogroszek ok, fajnie się pali, nie mam większych zastrzeżeń