Nasza oferta w Jaworznie przekonuje do siebie klientów przystępną ceną, wysoką jakością i standardem obsługi klienta na wysokim poziomie. Natomiast do ogrzewania domu ekogroszkiem duży komfort korzystania z pieca z podajnikiem automatycznym, jego wysoka wartość opałowa i wymiar ekologiczny jego stosowania. Ekogroszek i pellet mają pozytywny wpływ na atmosferę, przyczyniają się do zmniejszenia smogu i wydzielają w procesie spalania mniej furanów, dioksanów oraz tlenków siarki. Mając na względzie to, że ekogroszek workowany i pellet drzewny to produkty mające na celu poprawę wspomnianego wyżej komfortu, nasz towar workujemy. To, że nasz ekogroszek znajduje się w 25-kilogramowych workach, poprawia wydajność jego składowania. Produkty, które oferujemy, spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej.

Najwyższej jakości pellet drzewny od Pana Groszka w Jaworznie.

Pellet, który mamy w ofercie powstaje w wyniku obróbki drzew iglastych. Bierzemy bezpośredni udział w procesie jego produkcji i dbamy o to, żeby nie zawierał niepożądanych substancji chemicznych. Pellet drzewny powinien być przede wszystkim ekologicznym biopaliwem. Pan Groszek Green ma wysoką moc opałową – 18MJ/kg, znikomą zawartość siarki – 0,01% i popiołu, tylko 0,6%. Dzięki takiej dbałości o jego czysty skład możemy śmiało polecić ten produkt osobom szczególnie dbającym o dobro planety. Pellet otrzymasz na palecie przemysłowej bezzwrotnej pakowany po 960 kg.

Pellet drzewny Pan Groszek Green - parametry:

Moc opałowa: 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01%
Zawartość popiołu: 0,6%

Ekogroszek workowany u Pana Groszka.

Posiadamy 3 modele ekogroszku workowanego, które zakupisz na terenie Jaworzna. Każdy z naszych ekogroszków zaspokaja inną potrzebę. Blue o mocy 24MJ/kg, zawartości siarki 0,25% i popiołu 3-5% dedykujemy oszczędnym oraz tym, którzy potrzebują dogrzewać dom poza sezonem. Red znajdzie zastosowanie kiedy zima da o sobie znać, moc 29MJ/kg, zawartość siarki na poziomie 0,3% i popiołu tylko 3% to parametry dla najbardziej wymagających. Jest jeszcze Yellow, powinieneś go sprawdzić, jeżeli jesteś osobą początkującą, moc 26MJ/kg, 5-7 popiołu i 0,3% siarki. Żeby odpowiednio korzystać z tego ekogroszku workowanego, nie potrzebujesz ogromnej wprawy z piecem. Rozsiądź się wygodnie, ustaw piec tak, żebyś nie musiał zmieniać ustawień i ciesz się ekologicznym ciepłem w domu!

Więcej informacji o Panie Groszku.

Staramy się być widoczni w internecie i działać jak najbardziej przejrzyście.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fan page na Facebooku - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ oraz grupy wsparcia https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, na której znajdziesz mnóstwo wartościowych porad odnośnie użytkowania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego.

Darmowa dostawa w 48 h dla klientów z Jaworzna.

Opracowaliśmy system dostawy tak, żebyś nie musiał się o nic martwić. Staż, jaki posiadamy na rynku detalicznym i hurtowym, pozwolił nam zoptymalizować proces dostawy i wykluczyć większość problemów, jakie możesz napotkać przy zakupie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Przed dostarczeniem towaru kurier skontaktuje się z tobą, abyś nie musiał martwić się o dostawę w godzinach, w których nie będzie Cię w domu. Co więcej, zmieścimy się niemal wszędzie, korzystamy z mniejszych samochodów, które wyposażone są windy pneumatyczne i wózki ręczne, to gwarantuje maksimum komfortu.

W hurcie czy w detalu?

Dla odbiorców zarówno hurtowych jak i detalicznych pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego przygotowaliśmy benefity. Kupując u nas towar, zarówno przez e-sklep jak i zamówienie telefonicznie otrzymać możesz punkty, które wymienić można na różne nagrody. Posiadamy w katalogu smartbandy, hulajnogi czy narzędzia ogrodowe, każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdź pełen katalog nagród tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z Panem Groszkiem i skorzystaj z porady specjalistów. Zadzwoń do nas pod numerem 506–048-557 lub napisz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/ i zapytaj, o co tylko chcesz. Z chęcią pomożemy Ci w doborze produktu.

Jeżeli rozważasz więc zakup taniego pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego w Jaworznie zapraszamy do zakupów u Pana Groszka! Darmowa dostawa, wysokie standardy obsługi klienta i świetna jakość towarów.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews