Pan Groszek łączy ze sobą dobre i tanie ekogroszki workowane oraz pellety drzewne z wysokimi standardami obsługi klienta. Ze względu na chęć rozwoju, z naszych usług od teraz skorzystasz też w Żywcu. Produkty, które mamy w ofercie powstają z wysokiej jakości surowców. Moc naszego opału zawiera się w 24MJ/kg aż do 29MJ/kg, spełniając przy tym rygorystyczne normy. Wierzymy, że pellet drzewny i ekogroszek to przyszłość ogrzewania domów. Paliwa te są świetną alternatywą do węgla, ze względu na wydajność pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Są również ekologiczne, wytwarzają mniej tlenków siarki i pozostawiają mniej odpadów w procesie spalania.

Sprawdź, co możesz u nas zakupić:

Czym różni się ekogroszek workowany od zwykłego?

Nasz ekogroszek zakupisz pakowany po 25 kilogramów w wygodnych i szczelnych workach. Dzięki temu dużo łatwiej możesz takie paliwo składować. Ekogroszek sprzedawany luzem zajmuje dużo więcej miejsca. W Żywcu zakupisz wszystkie nasze produkty. Red, Blue czy Yellow? Red to rozwiązanie na duże chłody, potężna moc 29MJ/kg zapewni odpowiednią temperaturę w najcięższych warunkach, zawartość siarki tylko 0,3% i popiołu zaledwie 3%, Red odnajduje się szczególnie wśród osób wymagających. Yellow jest propozycją dla początkujących – moc 26MJ/kg, zawartość siarki 0,3% i popiołu 5-7%, pod ten ekogroszek workowany łatwo ustawisz piec. Jest też Blue, który przeznaczony jest na mniejsze chłody, ze względu na niską cenę zalecamy jego stosowanie w jesieni. Moc opałowa na poziomie 24MJ/kg, zawartość siarki 0,25% i popiołu 3-5%, dzięki tym parametrom ogrzejesz dom, nie nadwyrężając budżetu domowego.

Ekogroszek workowany Red Yellow Blue
Zawartość popiołu max. 4% 5-7% 3-5%

Tani pellet drzewny A1 w Żywcu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty pelletu drzewnego klasy A1 w Żywcu. Czuwamy nad produkcją tego paliwa bezpośrednio. Dbamy o to, żeby pellet pozbawiony był wszelakich substancji chemicznych. Jego skład jest bardzo czysty, wartość opałowa 18MJ/kg, popiołu 0,6% i siarki 0,01%, to biopaliwo jest idealną pozycją dla osób szczególnie ceniących sobie czyste powietrze. Pellet drzewny od Pana Groszka zakupisz na terenie całego Śląskiego!

Transport za darmo na terenie Żywca!

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja transportu w przypadku takiego towaru to prawdziwa udręka. Nasze doświadczenie pozwoliło wypracować nam efektywny sposób dostarczania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego do klientów. Ekogroszek otrzymasz pakowany po 1000 kg na palecie 80 × 100, odpowiednio zabezpieczonej. Natomiast pellet pakujemy po 960 kg. Dostawa jest darmowa, co więcej przemyślana – dowozimy samochodami, które są w stanie wjechać prawie wszędzie. Nie zapomnieliśmy również o wyposażeniu, posiadamy windy pneumatyczne i wózki ręczne co pozwala nam dostarczyć towar na podwórko! Dostarczamy w 48 h!

Ekopaliwa – grupa o pellecie drzewnym i ekogroszku workowanym.

Zależy nam na tym, żeby nasi klienci czuli, że dbamy o ich satysfakcje. Wybieraj świadomie i dołącz do naszej grupy poświęconej ekopaliwom - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. Znajdziesz tutaj wiele porad i możesz wymienić się doświadczeniami odnośnie każdego produktu. Nie cenzurujemy wypowiedzi, jeżeli chcesz komuś coś polecić, możesz to śmiało zrobić. Zajrzyj też na nasz fan page – https://www.facebook.com/ekopaliwo/, tam publikujemy nowości odnośnie naszej oferty.

Opinie o Panie Groszku.

Przed zakupem czegokolwiek warto sprawdzić co o danym produkcie czy producencie mówią inni. Zapraszamy do odwiedzenia fan page, tam znajdziesz wiele opinii odnośnie naszego towaru. Nasze produkty pojawiły się też na YouTube. Jeżeli to dla Ciebie niewystarczająco, sprawdź opinie konkretnych ekogroszków workowanych i pelletu drzewnego na stronach w e-sklepie.

Nie zwlekaj, jeżeli masz pytania, skontaktuj się naszymi specjalistami!

Staramy się zapewnić jak najwyższy standard obsługi klienta. Dla Żywca uruchomiliśmy infolinię dostępną pod numerem 506–048-557 lub drogą mailowa poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, pomożemy w doborze produktu i doradzimy, co najlepiej sprawdzi się u Ciebie. Zapytaj też o próbkę towaru za 1 zł!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews