Piece z podajnikiem na ekogroszek lub pellet drzewny to coraz częściej stosowane rozwiązania w domach jednorodzinnych czy obiektach usługowych m.in. w Rudzie Śląskiej, ale nie tylko. Przede wszystkim wspierają aspekt ekologiczny, ale również nie wymagają nakładu pracy ze strony użytkownika. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, ponieważ przygotowaliśmy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnej cenie!

Ekogroszek i pellet drzewny najwyższej jakości - Ruda Śląska

Na efektywne spalanie ma wpływ wiele czynników, wśród których wymienia się jakość produktu, jego kaloryczność, obecność zanieczyszczeń oraz sposób przechowywania. Gwarantujemy Państwu wysokiej klasy ekogroszek workowany dostępny m.in. na terenie Rudy Śląskiej . Jest to rodzaj paliwa stałego, uzyskiwanego z węgla kamiennego i brunatnego. Niemniej w porównaniu do klasycznej jego formy emituje dużo mniej substancji szkodliwych do atmosfery oraz jest znacznie bardziej wydajny w czasie spalania.

Pragniemy Państwu zaoferować również pellet drzewny, który możemy dostarczyć we wskazany adres na terenie Rudy Śląskiej. To także jedna z kilku form paliwa stałego, która powstaje z drzewnej biomasy, mianowicie trocin, które następnie zostają sprasowane, przez co gotowe od razu do użycia. To niewątpliwie atrakcyjna wersja opału, bardzo szybko zyskała uznanie wielu konsumentów na rynku. Wybór tego produkt związany jest z wieloma zaletami, wśród których należy podkreślić aspekt ekologiczny oraz ekonomiczny.

Pellet drzewny i ekogroszek dla mieszkańców Rudy Śląskiej

Wybierając produkty z oferty naszego sklepu Pan Groszek, zyskujecie Państwo gwarancję, że otrzymany produkt spełni Wasze oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znalazł się towar wyłącznie godny polecenia. Dla mieszkańców Rudy Śląskiej oraz okolic z przyjemnością dostarczymy pellet drzewny najwyższej jakości. W ofercie mamy także ekogroszek - zasad stosowania jest kilka, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika. Pozwoli to Państwu uzyskać maksymalny efekt grzewczy z zakupionego paliwa stałego.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews