Piece z podajnikiem na ekogroszek lub pellet drzewny to coraz częściej stosowane rozwiązania w domach jednorodzinnych czy obiektach usługowych m.in. w Rudzie Śląskiej, ale nie tylko. Przede wszystkim wspierają aspekt ekologiczny, ale również nie wymagają nakładu pracy ze strony użytkownika. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, ponieważ przygotowaliśmy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnej cenie!

Ekogroszek i pellet drzewny najwyższej jakości - Ruda Śląska

Na efektywne spalanie ma wpływ wiele czynników, wśród których wymienia się jakość produktu, jego kaloryczność, obecność zanieczyszczeń oraz sposób przechowywania. Gwarantujemy Państwu wysokiej klasy ekogroszek workowany dostępny m.in. na terenie Rudy Śląskiej . Jest to rodzaj paliwa stałego, uzyskiwanego z węgla kamiennego i brunatnego. Niemniej w porównaniu do klasycznej jego formy emituje dużo mniej substancji szkodliwych do atmosfery oraz jest znacznie bardziej wydajny w czasie spalania.

Pragniemy Państwu zaoferować również pellet drzewny, który możemy dostarczyć we wskazany adres na terenie Rudy Śląskiej. To także jedna z kilku form paliwa stałego, która powstaje z drzewnej biomasy, mianowicie trocin, które następnie zostają sprasowane, przez co gotowe od razu do użycia. To niewątpliwie atrakcyjna wersja opału, bardzo szybko zyskała uznanie wielu konsumentów na rynku. Wybór tego produkt związany jest z wieloma zaletami, wśród których należy podkreślić aspekt ekologiczny oraz ekonomiczny.

Red, dobra cena i ogromna moc:

Moc opałowa: 29MJ/kg

Zawartość siarki: 0,3%

Zawartość popiołu: max. 4%

Yellow, pomoże Ci odpowiednio ustawić piec, jest uniwersalny:

Moc opałowa: 26MJ/kg

Zawartość siarki: 0,3%

Zawartość popiołu: 5-7%

Blue, pomimo niskiej ceny prezentuje wysoką klasę.

Moc opałowa: 24MJ/kg

Zawartość siarki: 0,25%

Zawartośc popiołu: 3-5%

Pellet drzewny i ekogroszek dla mieszkańców Rudy Śląskiej

Wybierając produkty z oferty naszego sklepu Pan Groszek, zyskujecie Państwo gwarancję, że otrzymany produkt spełni Wasze oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znalazł się towar wyłącznie godny polecenia. Dla mieszkańców Rudy Śląskiej oraz okolic z przyjemnością dostarczymy pellet drzewny najwyższej jakości. W ofercie mamy także ekogroszek - zasad stosowania jest kilka, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika. Pozwoli to Państwu uzyskać maksymalny efekt grzewczy z zakupionego paliwa stałego.

Zachęcamy również do obliczenia zapotrzebowania na opał przy użyciu naszych kalkulatorów. Pomagają one podjąć odpowiedzialną decyzję na podstawie faktów.

Darmowa dostawa w standardzie.

  • Już w 48h!
  • Przy użyciu samochodów, które zmieszczą się praktycznie wszędzie.
  • Z wcześniejszym umówieniem godziny odbioru.
  • Na paletach bezzwrotnych, które umożliwiają komfortowe składowanie opału.

Grupa wsparcia dla początkujących.

Każdy nasz klient, i nie tylko posiada dostęp do grupy na Facebook. Ta służy wymianie opinii odnośnie każdego produktu, także konkurencji. Czuwa na niej moderacja, która dba o kulturę. Dowiesz się tam wielu rzeczy odnośnie użytkowania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Zamieszczamy tam też różne artykuły, które pomogą zdobyć wiedzę o ekopaliwach. Zapraszamy wszystkich z Rudy Śląskiej do dołączenia! Grupę znajdziesz tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Ekogroszek workowany - Ruda Śląska

Dlaczego ekogroszek jest świetną alternatywą do węgla.

Wielu z nas korzystało lub nadal korzysta z węgla. Polska to kraj, który posiada ogromne złoża tego surowca. W obecnych czasach nie jest on już jednak opłacalny, przynajmniej w większości przypadków. Szczególnie istotne jest to, że ekogroszek posiada duże moce opałowe, które pomagają zaoszczędzić. Mało tego, jest on ekologiczny dzięki niskiej zawartości siarki. Zapewnia też spory komfort, nie pozostawia po sobie dużych ilości odpadów.

Ekogroszek Red Węgiel brunatny
Moc opałowa 29Mj/kg do 20Mj/kg
Zawartość siarki 0,3% do 6%

Kontakt Pan Groszek Ruda Śląska.

Dla Rudy Śląskiej przygotowaliśmy infolinię dostępną pod numerem 506-048-557. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego lub pelletu drzewnego zachęcamy do kontaktu przed złożeniem zamówienia. Służymy radą i chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego produktu.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Tomasz87

Super sklep!

 by Antonio

NIe ma co przepłacać. Ten ekogroszek jest ok. Kiedyś brałem od Skarbek, ale to masakra jakaś.