Sukcesywnie wchodzimy w erę rozwiązań ekologicznych, nowoczesnych – na miarę XXI wieku. Od teraz oferujemy nasz pellet drzewny i ekogroszek workowany również w Bielsko-Białej, zachowując najwyższe standardy obsługi klienta. Województwo Śląskie coraz częściej korzysta z naszych usług. Nasza oferta to połączenie znakomitych cen w stosunku do jakości oferowanego towaru.

Tani pellet klasy A1 od producenta dostępny w Bielsko-Białej:

Nasz pellet drzewny pozbawiony jest substancji chemicznych, które skutkują negatywnym wpływem na środowisko. Dzięki wyeliminowaniu tych składników możemy nazywać tę biomasę ekologicznym paliwem, które spełnia dzisiejsze standardy, nie rujnując domowego budżetu. Pellet Pan Groszek Green to wysokiej jakości paliwo opałowe, które dostępne jest od ręki. Pellet dostarczamy na specjalnych paletach przemysłowych bezzwrotnych, żeby zmaksymalizować komfort klienta. Nasz produkt posiada wysoką moc opałową 18MJ/kg oraz pozostawia po sobie zaledwie 0,6% popiołu, jednocześnie wytwarzając siarkę na poziomie tylko 0.01%, co czyni go towarem najwyższej klasy.

Skład ekogroszku Bielsko-Biała - najwygodniejsze miejsce na zakup paliw ekologicznych!

W sklepie internetowym u Pana Groszka możesz zakupić opał o różnych kalorycznościach. Nasza linia produktowa to Red, Blue i Yellow. Każdy z tych ekogroszków workowanych posiada inne cechy szczególne. Staramy się, aby nasze produkty zawsze znajdowały dla siebie szczególną niszę i tak na przykład Yellow jest ekogroszkiem polecanym dla początkujących, a Red rozgrzewa atmosferę do czerwoności. Ekogroszek to świetna alternatywa dla węgla, oferująca wyższą opłacalność. Wysoka kaloryczność ekogroszków oznacza mniejsze jego spalanie, pomimo wyższej ceny za tonę w końcowym efekcie wydajemy mniej pieniędzy na ogrzanie naszych domów. Fakt, że to ekogroszek workowany, ułatwia znacząco jego składowanie i zajmuje mniej miejsca.

Ekogroszek Wartość opałowa Zawartość popiołu Zawartość siarki
Blue 24MJ/kg 3-5% 0,25%
Yellow 26MJ/kg 5-7% 0,3%
Red 29MJ/kg do 4% 0,3%

Darmowa dostawa w Bielsko-Białej

Kolejnym benefitem, jaki dla Państwa przygotowaliśmy, jest darmowa dostawa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport tony ekogroszku workowanego czy pelletu drzewnego (960 kg) nie należy do rzeczy najprzyjemniejszych. Nasze długoletnie doświadczenie pomaga nam realizować dostawy na najwyższym poziomie. Nasza spedycja posiada windy pneumatyczne i wózki ręczne. Nie musisz się niczym przejmować, zostaw dostawę nam i odbierz nasz tani ekogroszek i pellet na swoim podwórku. Kurier skontaktuje się z tobą przed dostawą, aby dobrać odpowiedni dla Ciebie termin i godzinę odbioru. Dostawa już w 2 dni robocze, na euro paletach 80 × 100 oraz paletach przemysłowych.

Dlaczego my?

Nasze produkty to miks wysokiej jakości ekogroszku i pelletu z niską ceną i najwyższymi standardami obsługi klienta. Dbamy o to, żeby każdy etap Państwa zakupu był jak najlepszym doświadczeniem. Dzięki długiemu stażu na rynku potrafimy odpowiedzieć na wiele pytań naszych odbiorców. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Posiadamy system punktowy dla klientów, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Jeżeli chcesz poczytać opinie o Panie Groszku, serdecznie zapraszamy na fanpage Facebook - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ oraz katalog w e-sklepie, w którym znajdziesz opinie bardziej sprecyzowane dla towaru, którym jesteś zainteresowany.

Pan Groszek Bielsko-Biała zaprasza do kontaktu!

Nasz zespół zapewnia dobór produktu odpowiednio dla Państwa potrzeb. Jeżeli nie jesteś pewien, który Pan Groszek jest dla Ciebie, skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 506–048-557 lub wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/, gwarantujemy, że pomożemy.

Pragniemy zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Pan Groszek zachęca do składania zamówień na ekogroszek workowany i pellet drzewny telefonicznie i przez e-sklep!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews