Dobrej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny powinny iść w parze z wysokimi standardami obsługi klienta. Pan Groszek stara się być dostawcą elastycznym i komplementarnym. Aspirujemy do zostania liderami rynku ekopaliw, dlatego rozszerzamy ofertę również na Żory. Biopaliwa to świetna alternatywa dla węgla, wydajniejsza, bardziej ekologiczna i często tańsza. Zachęcamy wszystkich do stosowania tych nowoczesnych rozwiązań. Wierzymy, że są one przyszłością ogrzewania domów w Polsce. Ekogroszki workowane i pellety drzewne, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy to najwyższa półka. Są to produkty certyfikowane i pozbawione szkodliwych substancji. Zobacz jakie udogodnienia przygotowaliśmy dla Ciebie w Żorach.

Ekogroszek workowany - co w nim specjalnego.

Pozyskanie ekogroszku workowanego dobrej jakości to nie lada wyzwanie. Należy wyselekcjonować wysokokaloryczny węgiel do jego produkcji. Musi być on także o niskiej zawartości siarki. Mamy dla Ciebie aż trzy warianty tego opału. Blue, Yellow i Red, każdy powstał z myślą o innej potrzebie. Blue to najtańsza propozycja z naszej oferty. Co ważne, pomimo niskiej ceny nie odstaje on jakością od reszty. Moc 24Mj/kg i 0,25% siarki - to właśnie Blue, zalecamy jego zakup na jesień. Yellow spreparowaliśmy tak, żeby ułatwiał on życie początkującym. Jego uniwersalne parametry - 26Mj/kg i 0,3% siarki wpływają pozytywnie na łatwość ustawienia pieca. Dla najbardziej wymagających mamy Red, ten kryje w sobie 29Mj/kg mocy i zawiera zaledwie 4% popiołu. Jest rozwiązaniem idealnym na zimę lub dla wymagających użytkowników.

Zawartość popiołu Zawartość siarki
Yellow 5-7% 0,3%
Green 0,6% 0,01%

Oblicz zapotrzebowanie na ekogroszek workowany przed zakupem! Zrobisz to za pomocą naszego kalkulatora dostępnego tutaj - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Jak wybrać ekogroszek workowany?

Dzięki dobraniu odpowiedniego ekogroszku workowanego do pieca można zaoszczędzić masę czasu. Co również ważne - pieniędzy. Jeżeli nieodpowiednio dostosujesz ustawienia pieca, może okazać się, że będziesz musiał go często uzupełniać. Przed zakupem skontaktuj się więc z nami i odwiedź nasz dział artykułów.

Tutaj znajdziesz obszerny poradnik odnośnie doboru ekogroszku workowanego - https://pangroszek.pl/parametry-ekogroszku-o-czym-warto-wiedziec/.

Pellet drzewny - dla kogo jest?

Wiemy już, że ekogroszek workowany to ekologiczny opał. Po co komu więc pellet drzewny? Jest on najczystszym surowcem, jaki u nas dostaniesz. Green z naszej oferty zawiera tylko 0,01% siarki i 0,6 popiołu. Jest to najwygodniejsza biomasa, jaką możesz ogrzewać dom. Pozyskujemy go z drzew iglastych, pokryty jest naturalną żywicą. Nie odstaje on także mocą opałową, ta stoi na poziomie 18Mj/kg i zapewnia ciepło również w zimie.

Oblicz zapotrzebowanie na pellet drzewny na cały sezon i sprawdź, co Ci się opłaca! Kalkulator - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Żory z darmowym transportem.

Nie może być tak, że kupujesz towar wysokiej klasy i musisz przejmować się dostawą. Dlatego u nas dostawę dostajesz za darmo. Dzięki długiemu doświadczeniu na rynku przygotowaliśmy dostawy tak, abyś nie musiał się niczym przejmować. Spedycja wyposażona jest wózki i windy, co umożliwia wyładowanie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod samym domem. Mało tego, przed dostarczeniem kurier skontaktuje się z Tobą, celem umówienia odpowiedniej dla Ciebie godziny. Całość już w 48 h!

Dodatkowe udogodnienia w hurcie i detalu.

Mamy jeszcze mały prezent. Każdy zakup ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, jaki u nas dokonasz, dodaje punkty na Twoje konto. Te natomiast wymienić możesz na wartościowe przedmioty. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nie musisz podejmować decyzji pochopnie, warto porozmawiać z naszymi specjalistami przed zakupami. Doradzimy w doborze ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557 lub napisz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt, czekamy za Tobą!

Zastanawiasz się więc, u kogo zamówisz ekogroszek workowany i pllet drzewny na sezon w Żorach? Zachęcamy, u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Janoś62

Dla mnie ekogroszek Yellow jest ok

 by Franek29

Jestem zadowolony