Poszukujemy coraz to nowszych, wydajniejszych i tańszych rozwiązań. Najlepiej, jeżeli rozwiązania te będą również ekologiczne, z pozytywnym wpływem na środowisko i przyczyniające się do zmniejszenia efektu cieplarnianego. Takie rozwiązania oferuje Pan Groszek, mowa o ekogroszku workowanym i pellecie drzewnym, te opały od teraz kupisz w Lędzinach. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet udogodnień, tak żebyś nie musiał martwić się o nic, kupując u Pana Groszka. Sprawdź, co zyskasz, korzystając z naszego towaru!

Pellet drzewny klasy A1 w niskich cenach, od teraz w Lędzinie.

Oferujemy pellet drzewny, który pozbawiony jest niepożądanych substancji chemicznych, kupując u nas, możesz być spokojny o ekologiczny wymiar stosowania tego biopaliwa. Opał, o którym mowa pozyskujemy w wyniku obróbki wysokiej jakości drzew iglastych, co minimalizuje ilość spieków. Green posiada wiele zalet, pomimo że jest to pellet o niskiej cenie, to jego parametry gwarantują satysfakcję. Moc opałowa na poziomie 18MJ/kg zadowoli najbardziej wymagających, do tego tylko 0,01% zawartości siarki i 0,6% popiołu. Jesteśmy producentem naszego pelletu drzewnego i od nas dostaniesz go od ręki. Dostarczamy go na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg.

Parametr Pana Groszka Green Opinia
Zawartość siarki - 0,01% Bardzo niska zawartość siarki
Granulacja - 6mm Idealna granulacja do ogrzewania domu jednorodzinnego

Skład ekogroszku workowanego Lędziny – zamów wygodnie z dostawą pod dom!

Jeżeli poszukujesz surowca, z którego korzystanie ocenia się na bardzo komfortowe, to ekogroszek workowany będzie dla Ciebie! Posiadamy w ofercie 3 modele – Red, Blue i Yellow, każdy z nich trafi w gusta innego odbiorcy. Red (29MJ/kg) to na przykład propozycja dla najbardziej wymagających i na mroźną zimę. Yellow (26MJ/kg) sugerujemy osobom początkującym, które cenią sobie łatwe ustawienie kotła pod nowy ekogroszek. Jest jeszcze Blue (24MJ/kg), jego polecamy na jesień i mniejsze chłody, a dzięki jego niskiej cenie można sporo zaoszczędzić. Pomimo że pozornie cena ekogroszku workowanego za tonę jest wyższa, to często okazuje się, że korzystanie z tego biopaliwa zamiast węgla jest bardziej opłacalne ze względu na jego wyższą wydajność. Weź kalkulator do ręki i sam oblicz koszta!

Lędziny z dostawą za darmo!

Transport wysokich gabarytów wydaje Ci się niewygodny? Nie lubisz się tym zajmować? To świetnie, ponieważ u Pana Groszka dostarczamy za darmo! Posiadamy długi staż na rynku, a to pozwoliło nam na zorganizowanie dostaw w taki sposób, żeby uniknąć większości niespodziewanych problemów. Jeździmy samochodami, nie tirami. Pojazdy wyposażone są w windy pneumatyczne oraz wózki ręczne, co pozwala na dostarczenie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod sam dom. Ponadto kurierzy skontaktują się z Tobą przed odbiorem, dzięki temu nie musisz czekać w domu, a umawiasz się ze spedytorem na dogodną godzinę.

Dlaczego Pan Groszek?

Produkty, które oferujemy, posiadają ogromną ilość zalet. Są ekologiczne, wydajne i tanie. Do tego dorzucamy wysokie standardy obsługi klienta i darmową dostawę, ale to nie wszystko. Jeżeli jesteś zainteresowany szerszym spektrum naszej działalności, sprawdź naszą grupę wsparcia osób używających ekopaliw – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. Mamy też fan page, na którym przeczytasz artykuły pomagające w obsłudze pieców na ekogroszek i pellet drzewny – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. I co najważniejsze, system punktowy! Jeżeli zrobisz u nas zakupy, na swoje konto otrzymujesz punkty lojalnościowe, te natomiast wymienić możesz na różne wartościowe nagrody, na przykład hulajnogi czy smartbandy. Pełen katalog nagród znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/, zajrzyj i wybierz coś dla siebie!

Lędziny – kontakt z Panem Groszkiem.

Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze produktu. Ważne, aby ekogroszek workowany czy pellet drzewny spełniał twoje oczekiwania. Taką postać rzeczy zapewni rozmowa z drugim człowiekiem. Skontaktuj się z naszymi fachowcami pod numerem 506–048-557 lub poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/.

Gdzie kupić ekogroszek workowany i pellet drzewny o wysokiej mocy w Lędzinach? Jeżeli zależy Ci na produkcie dopasowanym do potrzeb z darmową dostawą – zapraszamy, u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews