Poszukujesz dostawcy odpowiedzialnego, sprzedającego ekogroszek workowany i pellet drzewny, który spełnia rygorystyczne normy? Mamy aspiracje na zostanie liderami rynku ekopaliw i pragniemy przedstawić Ci naszą ofertę w Imielinie. Mamy coś dla każdego. Dla osób, które cenią wysokie moce opałowe, niskie ceny oraz dla tych, którym szczególnie zależy na wymiarze ekologicznym stosowania ekogroszku i pelletu. Przełącz się na rozwiązania na miarę XXI wieku i wybierz paliwa, które przyczyniają się do zmniejszenia smogu i poprawienia jakości powietrza. Zapewniamy naszym klientom szereg udogodnień, o których więcej dowiesz się niżej.

Ekogroszek workowany, wysokokaloryczny w Imielinie.

Nasz imieliński skład węgla oferuje ekogroszki workowane o różnych mocach opałowych. Sprzedajemy 3 rodzaje, każdy z nich celuje w inne potrzeby. Na przykład Yellow – jego moc opałowa wynosi 26MJ/kg, zawiera tylko 0,3% siarki i 5-7% popiołu. Polecamy go szczególnie osobom początkującym i ceniącym sobie łatwość ustawienia pieca pod użytkowanie ekogroszku ekonomicznie.

Jest też Red, którego moc opałowa 29MJ/kg rozpala do czerwoności, ten sprawdzi się kiedy za oknem panuje mróz. Nie zapomnieliśmy również o tym, żeby był ekologiczny i zadbaliśmy o niską zawartość siarki – 0,3% oraz popiołu 3%. Dla oszczędnych oraz potrzebujących ocieplenia uzupełniającego lub ogrzewania na jesień proponujemy Blue. Jest to ekogroszek o najniższej zawartości siarki – 0,25% w naszej ofercie.

Ekogroszek YellowEkogroszek RedEkogroszek Blue
Wartość opałowa:26MJ/kg29MJ/kg24MJ/kg

Pan Groszek Green – pellet drzewny bez chemii.

W naszej ofercie znajdziesz pellet drzewny uzyskiwany z wysokiej jakości trocin drzew iglastych. Dbamy o to, żeby nie zawierał on chemikaliów. Pellet to najbardziej ekologiczne rozwiązanie z dostępnych u nas. Wysoka moc opałowa 18MJ/kg i ekstremalnie niska zawartość siarki – 0,01% czynią Green paliwem bardzo korzystnym dla środowiska oraz portfela. Tę biomasę dowozimy na paletach bezzwrotnych pakowanych po 960 kg. Jeżeli chcesz korzystać z rozwiązań, które poprawiają jakość powietrza, pellet jest dla Ciebie idealny.

Na terenie Imielina dostarczamy za darmo.

Nie musisz martwić się o to, że dostawa wygeneruje ogromne koszta i problemy. Nasz długi staż na rynku pozwolił nam opracować system dostawy w sposób jak najbardziej komfortowy dla klienta. Towar dostarczamy pojazdami zdolnymi do wjechania prawie wszędzie, nie tirami. Na wyposażeniu mamy wózki widłowe i windy pneumatyczne, dzięki czemu dostarczamy „na podwórko”. Co więcej, umówimy się z Tobą przed dostarczeniem produktu, co zdejmie kolejny ciężar z twoich barków związany z potrzebą bycia w domu w dzień przyjazdu kuriera. Dostarczamy w 48h! Zamów online lub przez telefon i odbierz ekogroszek workowany oraz pellet drzewny za darmo!

Co sprawia, że Pan Groszek oferuje towar wysokiej jakości.

Poddajemy nasze produkty recenzją, wierzymy w to, że potrafią one zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Opinie na ich temat znajdziesz na YouTube, stronach produktowych w e-sklepie oraz Facebooku – https://www.facebook.com/ekopaliwo/. Zajrzyj i przekonaj się, co na nasz temat mówią inni!

Oszczędność dla klientów detalicznych i hurtowych.

Rozwiązania, które znajdziesz w naszej ofercie, są nowoczesne. W związku z tym przygotowaliśmy również nowoczesny system oszczędzania dla naszych klientów. Przy zakupie dowolnego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, na konto otrzymasz punkty. Możesz wymienić je na różne nagrody, na przykład hulajnogi czy smartbandy, pełen katalog znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/. Warto zwrócić też uwagę na oszczędności płynące ze stosowania ekogroszku i pelletu w kontekście alternatywnych źródeł ogrzewania. Często okazuje się bowiem, że węgiel jest w stosowaniu droższy od ekogroszku ze względu na niższą moc opałową owocującą większym zużyciem surowca.

Jeżeli masz więcej pytań.

Skontaktuj się z nami w Imielinie pod numerem 506–048-557 lub mailowo poprzez formularz dostępny tutaj https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze produktu spełniającego twoje oczekiwania.

Ekogroszek workowany i pellet drzewny w dobrych cenach w Imielinie? Sprawdź ofertę Pana Groszka – https://pangroszek.pl/sklep/!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
by Andrzej Leśmian on Pangroszek.pl

Ekogroszek dobrej jakości.

by Tomasz on Pangroszek.pl

Fajny towar, dobrze zapakowany. Czekałem 3 dni, chociaż pierwotnie była mowa o 2. Ale spoko ;)