Zdrowie to najważniejsza rzecz w naszym życiu, temat XXI wieku. Korzystamy z coraz mniejszej ilości produktów, które potencjalnie mogłyby zdrowiu zagrażać. Jemy lepiej i w bardziej przemyślany sposób. Często jednak zapominamy, że na nasze zdrowie wpływ ma więcej czynników, niż mogłoby się wydawać. Jednym z nich jest jakość powietrza. Aby była ona dobra, musimy wspólnie o nią dbać. Korzystając z ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego przyczyniasz się do zmniejszenia wydzielania tlenków siarki, dioksyn i furanów do atmosfery. Jedną z największych zalet ekopaliw jest właśnie ich wymiar ekologiczny pomimo niskich cen. Szczególnie pellet drzewny wyróżnia się czystym składem, o czym więcej na dole. W związku z tym, że wchodzimy z ofertą do Zawiercia, przygotowaliśmy dla Ciebie wiele benefitów. Sprawdź sam.

Dlaczego ekogroszek workowany jest tak dobrą alternatywą dla węgla kamiennego?

Mogłoby się wydawać, że nowoczesne rozwiązania będą dużo kosztować. W przypadku ekogroszku workowanego tak nie jest. Często wskazuje się go jako tańszy od węgla. Biorąc pod uwagę jego wysokie wartości opałowe, wnioskować można, że koszt ogrzania m2 jest mniejszy od węgla. Pan Groszek w Zawierciu oferuje trzy warianty ekogroszku workowanego. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Red, Blue i Yellow, to nasza flagowa trójka. Dla osób zainteresowanych czystą mocą, które dużo wymagają, zalecamy Red. Ten bowiem, potrafi rozpalić do czerwoności, przy czym emituje mało substancji niepożądanych. Jeśli natomiast jesteś osobą początkującą, sprawdź Yellow, jego uniwersalne parametry ułatwiają ustawienie pieca. Mamy coś także dla oszczędnych, Blue pomimo tego, że jest najtańszy, nie traci na jakości.

Red:

  • Wartość opałowa: 29Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: max. 4%

Yellow:

  • Wartość opałowa: 26Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: 5-7%

Blue:

  • Wartość opałowa: 24Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: 3-5%

A może biomasa?

Inaczej się sprawy mają jeżeli chodzi o pellet drzewny. Główną i najważniejszą jego cechą jest ekstremalnie czysty skład. Opał ten jest niskoemisyjny, praktycznie pozbawiony siarki i popiołu. Odpowiednio ustawiając piec, możesz z niego korzystać niemal bezobsługowo. Pellet drzewny - Green, który oferujemy to klasa A1. Pozyskujemy go w wyniku obróbki drzew iglastych. Możesz spodziewać się małej ilości spieków, dzięki pokryciu naturalną żywicą. Pomimo dużego skupienia na wymiarze ekologicznym jego stosowania, posiada on przyzwoitą moc. Powinieneś rozważyć jego zakup jeżeli zależy Ci na przyszłości planety.

Koszt użytkowania pelletu drzewnego sprawdzisz za pomocą naszego kalkulatora - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Darmowa dostawa na terenie całego Zawiercia!

Transport towarów wysokogabarytowych mógłby się wydawać wyzwaniem. Pan Groszek jednak bierze wszystko na siebie. Zadbamy o twoje zamówienie, przy wykorzystaniu wind pneumatycznych i wózków ręcznych dostarczymy je pod sam dom. Co więcej, zadzwonimy do Ciebie celem umówienia dogodnej dla Ciebie godziny odbioru. Nie stresuj się więc, usiądź wygodnie, i pozwól nam działać. Pellet drzewny otrzymasz na palecie przemysłowej pakowanej po 960 kg. Ekogroszek workowany dostarczamy natomiast na paletach 80 × 100 po 1000 kg. Dostarczamy nawet w 48 h!

Gdzie dowiem się więcej o Panu Groszku w Zawierciu.

Staramy się łamać stereotypy o naszej branży i działamy, gdzie się da. Znajdziesz nas na wielu mediach społecznościowych. Tam natomiast jest wiele opinii o naszych produktach.

Facebook - https://www.facebook.com/ekopaliwo

Znajdziesz także grupę na Facebooku, którą prowadzimy. Służy ona wymianie opinii odnośnie różnych towarów, również naszej konkurencji, nie usuwamy wypowiedzi.

https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo

Skontaktuj się z nami.

W Zawierciu jesteśmy dostępni pod numerem 506-048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji przed zakupem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, zadzwoń do nas. Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą.

Niska cena, dobrej jakości produkty i świetna obsługa klienta? Jeżeli poszukujesz odpowiedzialnego dostawcy ekogroszku i pelletu skorzystaj z oferty Pana Groszka w Zawierciu! Zawsze darmowa dostawa i skupienie na potrzebach klienta.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 1 reviews
 by Andrzej Kowal

Najlepszy ekogroszek :D