Górny Śląsk, a w tym Mysłowice słyną ze znacznych ilości kopalni występujących w tym regionie. Szukając odpowiedniego składu węgla, klienci zwracają uwagę na dobrą cenę, jakość oraz kaloryczność kupowanego ekogroszku czy też pelletu drzewnego. Tylko Pan Groszek jest w stanie spełnić te 3 wymogi. Kupując nasz ekogroszek workowany, masz pewność, że jest to produkt powstały z wysokiej jakości materiałów, odznaczający się niską emisją tlenku siarki i odpowiednią ceną. Jesteśmy przekonani, że zróżnicowana oferta dostępna w naszym e-sklepie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Pellet drzewny Mysłowice – tani, ekologiczny i jakościowy.

Pellet drzewny, którym dysponujemy, to najwyższej jakości produkt klasy A1, który swoje wysokoenergetyczne właściwości zawdzięcza powstawaniu ze specjalnego rodzaju biomasy. Biomasa to nic innego jak skompresowane wióry powstałe w wyniku obróbki drzew w tartakach.Pellet drzewny od Pana Groszka powstaje z wysokiej jakości pni drzew, a do tego nie zawiera chemii. Podczas jego spalania do atmosfery dostaje się niewiele szkodliwych związków chemicznych, ilość otrzymanego popiołu nie przekracza 0,6%, zawartość siarki to zaledwie 0,01%, a granulacja jest utrzymana na poziomie 6 mm, ponadto cechuje się wysoką wartością opałową na poziomie 18MJ/kg, takiego Pelletu potrzebujesz! W naszej ofercie znajdziesz też rozwiązania dla klientów hurtowych, jeżeli takim jesteś, zapytaj o ofertę specjalną.

Za co klienci kochają ekogroszek?

Klienci z Mysłowic i okolic docenili produkty dostępne u nas za jakość w stosunku do niskiej ceny oraz fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego rodzaju ekogroszku workowanego. W naszej ofercie znajdą Państwo paliwa o różnej wartości energetycznej. Ekogroszek workowany Blue o kaloryczności 24 MJ/kg, Yellow o wartości 26 MJ/kg raz Red, którego kaloryczność dochodzi aż do 29 MJ/kg! Zrobiło się gorąco. Tani ekogroszek workowany pakowany w 25-kilogramowe worki dostępny od teraz w ofercie Pana Groszka. Jeżeli szukasz wysokokalorycznego ekogroszku, to jesteś w dobrym miejscu.

Czy ekogroszek workowany to rozwiązanie ekologiczne?

Odpowiedni ekogroszek to staranna selekcja węgla kamiennego i brunatnego. Takie rozwiązanie wpływa na mniejsze wytwarzanie tlenków siarki, w efekcie czego mniej przyczynia się do powstawania smogu. Jeżeli zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach, które pomogą planecie odetchnąć, ekogroszek to dobra alternatywa dla węgla.

Darmowa dostawa pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego na terenie Mysłowic.

Lubimy poczucie tego, że wykonaliśmy solidną pracę. Nasz towar zawsze dowozimy gratis, a dostawa to kwestia 2 dni roboczych. Nasi spedytorzy skontaktują się z tobą i umówią na dogodną dla ciebie godzinę, żebyś nie musiał martwić się odbiorem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Nasze samochody to nie tiry i wjedziemy prawie wszędzie. Pojazdy wyposażone są w windy pneumatyczne i wózki widłowe, dzięki czemu towar możemy dostarczyć na twoje podwórko, tak abyś nie musiał zaprzątać sobie niczym głowy.

Dla osób początkujących założyliśmy specjalną grupę dedykowaną ekogroszkowi workowanemu i pelletowi drzewnemu, którą znajdziesz tutaj - Grupa wsparcia - piec na ekogroszek i pellet, testujmy ekogroszek razem! Możesz pytać, o co chcesz. Zawsze uzyskasz odpowiedź i otrzymasz pomoc!

Jakość idzie w parze z dobrą obsługą klienta. Nasi specjaliści zawsze są dla Ciebie dostępni i pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt do twoich potrzeb. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem oraz poprzez formularz kontakt jeżeli nie jesteś zdecydowany, możesz zamówić próbną paczkę ekogroszku workowanego i sprawdzić naszą jakość we własnym domu. Każdy klient ma możliwość zbierania punktów lojalnościowych, które wymieniać można na wartościowe przedmioty. Pełny katalog znajduje się tutaj - Katalog - PAN GROSZEK to kolejna cecha Pana Groszka, dajemy coś w zamian za dłuższą współpracę.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 1 reviews
 by Gnatek

Wszystko spoko. Pellet ok