ekogroszek

W Rawie Mazowieckiej oferujemy ekogroszek wysokiej jakości. Pan Groszek to sklep, który powstał z myślą o wszystkich osobach poszukujących opału wysokiej jakości. W naszej ofercie posiadamy ekogroszek bardzo wysokiej jakości. Oto nasz asortyment:

  1. Ekogroszek Pan Groszek Red - Ekogroszek RED jest jedną z kilku wersji przyjaznego środowisku paliwa stałego, które mamy do zaoferowania swoim Klientom. Na tle innych tego rodzaju produktów czerwona wersja wyróżnia się przede wszystkim pod względem bardzo niskiej zawartości popiołu (maksymalnie 3%), a także bardzo dużą wartością opałową, której wartość sięga do niemal 29 MJ/kg. Parametry te jasno wskazują na to, że ekogroszek RED przez nas oferowany jest w stanie posłużyć swoim nabywcom do ogrzania różnego rodzaju budynków – nie tylko domów jednorodzinnych. Za używaniem go w tym celu przemawia w głównej mierze oczywiście fakt, iż w czasie jego spalania do powietrza przedostaje się znacznie mniejsza ilość szkodliwych substancji niż w przypadku stosowania surowców takich, jak choćby doskonale znany nam wszystkim węgiel. Poza tym ekogroszek 29MJ/kg RED jest wyrobem pochodzącym do zaufanego dostawcy gwarantującego odpowiednio wysoki poziom jakości.
  2. Ekogroszek Pan Groszek Orange - ekogroszek Orange jest jednym z najlepszych ekogroszków dostępnych na rynku. Wartość opałowa wynosi 27,5 MJ/kg. Zawartość popiołu natomiast to 4 proc. Nasz ekogroszek jest odpowiedniej wielkości, a jego granulacja to 10 do 25 mm. Dbamy o to, aby zawartość siarki była jak najniższa. W wersji Orange wynosi ona 0,3 proc.
  3. Ekogroszek Pan Groszek Yellow - ekogroszek Pan Groszek Yellow to prawdziwa petarda i świetna propozycja dla osób, które pragną mieć ciepło w domu. Chcesz zobaczyć, jakie są moce ekogroszku: https://www.youtube.com/watch?v=OHnl7NfzFfg&feature=emb_title.
  4. Ekogroszek Pan Groszek Blue - Kompromis między wartością opałową a ceną – oto ekogroszek Pan Groszek Blue. Jest to paliwo nadające się do wykorzystywania jesienią i w czasie przedwiośnia, gdy na dworze panują chłody. Tani ekogroszek sprawdza się wtedy najlepiej, bo zapotrzebowanie na energię ze spalania jest umiarkowane. Wartość opałowa od 21 do 24 MJ/kg jest optymalna – taki ekogroszek będzie się spalał bez spieków, pozostawiając jedynie od 3% do 4% popiołu.

Ekogroszek workowany Rawa Mazowiecka

Ekogroszek workowany w Rawie Mazowieckiej dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Nasi eksperci chętnie udzielą odpowiedzi na zadane pytania i pomogą wybrać opał odpowiedni dla Ciebie. Nie wiesz jak ustawić piec? Nie martw się, w tym obszarze również pomożemy. Sprawdź naszą ofertę i pamiętaj: Pan Groszek to najlepszy sklep dla Ciebie i całej rodziny! Już wiesz gdzie kupić ekogroszek w Rawie Mazowieckiej? Tylko u Pana Groszka.

Pellet Rawa Mazowiecka

W wyniku procesu zbierania odpadów drzewnych i przepuszczania ich przez młyn jest zamieniany na drobny proszek. Następnie odpady drzewne w postaci proszku są suszone w piecu i zmniejsza się zawartość wilgoci. Wysuszony materiał jest prasowany przez prasowanie pod wysokim ciśnieniem. Produkt wychodzący z prasy poddawany jest procesowi chłodzenia i po zakończeniu pakowania jest gotowy do użycia. W wyniku tych procesów przyczynia się do ochrony przyrody, środowiska i gospodarki narodowej poprzez zwiększenie spalania i efektywności energetycznej tego samego produktu drzewnego o 300%. Oznacza to, że ilość zużywanego paliwa zmniejsza się o jedną trzecią, co oznacza mniejsze szkody w naszych lasach i mniejsze koszty dla naszej gospodarki.

Pellet workowany dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej dostępny jest w sklepie Pan Groszek. Jakie są zalety korzystania z pelletu?

- Zmniejszenie importu paliw kopalnych i wkład w gospodarkę narodową.

- Wytwarzanie 100% zasobów krajowych.

- To zasób zrównoważony.

- Dopuszczalne z punktu widzenia środowiska i zdrowia ludzi. Bardzo mała ilość odpadów po użyciu.

- Mniej niebezpieczne niż stosowanie innych paliw kopalnych.

- Może być używany do produkcji energii elektrycznej.

- Najczystszym systemem spalania wśród systemów na paliwo stałe są systemy spalania pelletu.

- Pelety drzewne to rafinowana biomasa dostępna na całym świecie.

Gdzie kupić pellet w Rawie Mazowieckiej?

Pan Groszek oferuje pellet wysokiej jakości. Pellet czysto świerkowy dobrze się spala i nie powoduje spieków. Pellet z trocin drzew iglastych jest lepszy od pelletu z drzew liściastych. Ze względu na zawartość żywicy, który tworzy naturalnie lepiszcza.

W sklepie Pan Groszek znajdziesz ekogroszek i pellet wysokiej jakości. Oba produkty posiadają świetne właściwości i sprawiają, że szybko i sprawnie ocieplisz swój dom. Nasza infolinia powstała z myślą o klientach, którzy posiadają w domu piece na pellet i ekogroszek, ale nie do końca wiedzą, co wybrać. To również opcja dla tych osób, które są przed instalacją pieca w domu i chcą postawić na najlepsze rozwiązanie. Nie wahaj się, wybierz Pana Groszka.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews