Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w naszym sklepie internetowym Pan Groszek udostępniamy ekologiczne paliwo stałe w rozsądnej cenie. Proponujemy wysokiej jakości ekogroszek workowany, sprawdzający się znacznie lepiej niż tradycyjny węgiel kamienny w wielu mieszkaniach i domach, m.in. na terenie Łodzi. Dysponujemy też chętnie wybieranym pelletem, który również bez problemu dowozimy klientom województwa łódzkiego. Wybór tego rodzaju paliw stałych to przede wszystkim troska o naturalne środowisko, ale i wygoda związana z niemal samodzielną obsługą pieców z podajnikiem. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Łódź - gdzie kupić dobry ekogroszek?

Zakup dobrego ekogroszku może być trudne, dlatego nasza oferta obejmuje swoim działaniem wiele lokalizacji, m.in. Łódź, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkt w rozsądnej cenie. W sklepie internetowym Pan Groszek przygotowaliśmy ekogroszek workowany o niskiej zawartości niewłaściwych substancji. Sprawia to, że w czasie spalania do atmosfery nie wydzielają się szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na zdrowie. Produkt ten charakteryzuje się także wysoką kalorycznością, niską zawartością wody oraz odpowiednią granulacją. Dzięki temu skuteczność spalania jest satysfakcjonująca. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest obsługa pieca z podajnikiem, gdyż nie wymaga on zbyt wiele uwagi ze strony użytkownika. Wybór ekogroszku w worku to trafiony zakup, ponieważ towar w tej postaci można łatwo przenosić oraz magazynować we własnym zakresie.

Wysokiej jakości pellet drzewny dla mieszkańców Łodzi

Pellet drzewny można bez problemu kupić, gdyż dla mieszkańców Łodzi przygotowaliśmy wygodną ofertę. Wystarczy zamówić w naszym e-sklepie, a my dowieziemy go bezpośrednio pod wskazany adres. Pellet pozyskiwany jest z naturalnej biomasy - drewna. Powstające trociny są specjalnie obrabiane, w efekcie czego powstaje sprasowany, drzewny granulat. Ma zbliżone właściwości do drewna, takie jak wysoka kaloryczność czy niska zawartość wody, musi być jednak odpowiednio wysuszony i nie być narażony na działanie wilgoci. Dodatkowo należy do najbardziej efektywnych paliw ekologicznych, niewymagający jednocześnie zbyt dużego nakładu pracy ze strony użytkownika pieca. To naprawdę duży komfort, który można odczuć przez cały rok!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 4 reviews
 by Franek Zatoń

Jestem z lepszych ekogroszków. Polecam

 by Tomek

Pellet ok. Zgodnie z oczekiwaniami

 by Paola

Super ;)

 by Paulina

Wszystko ok. Polecam