Poszukujesz ekogroszku workowanego, który jest tani, kaloryczny i realizuje ekologiczne postulaty? Taki jest właśnie Pan Groszek. Dbamy o to, żeby oferować produkty o bardzo dobrych parametrach zdolnych do zaspokojenia potrzeb każdej osoby dbającej o planetę. Zapewniamy przy tym także dobrą cenę. W Kutnie i całym województwie łódzkim oferujemy pełną gamę naszych produktów. Znajdziesz u nas pellet drzewny i ekogroszek workowany. Każdy z dostępnych u nas modeli celuje w inną potrzebę i lepiej sprawdzi się w innych warunkach. Korzystając z ekogroszku i pelletu przyczyniasz się do zmniejszenia smogu, a w procesie spalania zmniejszasz znacząco wydzielaną liczbę furanów, dioksanów i tlenków siarki. Nasz towar posiada niezbędne certyfikaty i spełnia rygorystyczne normy Unii Europejskiej. Jeżeli cenisz sobie jakość, przystępną cenę i obsługę klienta zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Pellet drzewny w Kutnie u Pana Groszka.

Jeżeli zależy Ci na komforcie, to pellet drzewny będzie rozwiązaniem idealnym. Odpowiednie ustawienie pieca na pellet gwarantuje, że nie będziesz musiał często do niego zaglądać, będzie praktycznie bezobsługowy. Pellet drzewny to rozwiązanie głównie dla tych, których interesuje dbałość o środowisko. Green cechuje się na przykład nie tylko wysoką mocą 18MJ/kg, ale również niską zawartością siarki 0,01% i popiołu, tylko 0,6%. Ta biomasa nie tylko pozostawia po sobie małą ilość odpadów, ale również wydziela zawrotnie niskie ilości substancji niepożądanych do atmosfery. Green dostarczamy na paletach przemysłowych 960 kg bezzwrotnych, żebyś mógł składować go wygodnie i wydajnie.

Pellet drzewny Green Parametry
Moc opałowa: 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01%
Granulacja: 6mm

Ekogroszek workowany Kutno – gdzie?

Nasze ekogroszki workowane – Red, Blue i Yellow powstają w wyniku starannej selekcji wysokokalorycznego węgla. Szczególną uwagę poświęcamy temu, żeby ekogroszek był produktem o niskiej zawartości siarki, żadne z naszych ekopaliw nie zawiera więcej niż 0,3% siarki. Dzięki temu, że towar workujemy po 25-kilogramów, możesz spodziewać się dużej wygody jego użytkowania. W Kutnie zakupisz nasze ekogroszki workowane z darmową dostawą pod dom!

Pan Groszek Red – świetny opał na zimę.

Każdy z naszych produktów przechodzi ścisłą kontrolę jakości. Red to surowiec przeznaczony na największe chłody, wyróżnia go wysoka moc opałowa – 29MJ/kg, maksymalna zawartość popiołu na poziomie 4% i 0,3% siarki. Pomimo że ten ekogroszek workowany reprezentuje najwyższą moc, to jak najbardziej spełnia cechy produktu ekologicznego. Recenzje tego ekopaliwa znajdziesz na YouTube, stronie produktowej, a nawet na Facebooku, sprawdź je. Jeżeli jesteś wymagający, potrzebujesz najlepszego opału na zimę – Pana Groszka Red! Zapytaj o próbkę, możesz przetestować ten produkt już za 1 zł!

Darmowa dostawa dla każdego.

U nas zapłacisz przelewem, payU, a nawet za pobraniem. Po złożeniu zamówienia nie chcielibyśmy, żebyś musiał się już czymkolwiek martwić. W związku z tym przygotowaliśmy darmową dostawę pod dom w całym Kutnie. Kontaktujemy się z klientem przed przyjazdem, abyś nie musiał martwić się o to, że kurier przyjedzie kiedy nie będzie Cię w domu. Dojedziemy do Ciebie samochodem, który zmieści się niemal wszędzie i jest wyposażony w windę pneumatyczną. Pozwól nam zająć się twoim zamówieniem!

Grupa wymiany opinii Kutno

Dla Kutna przygotowaliśmy grupę o ekogroszkach workowanych, pellecie drzewnym i innych ekopaliwach. Zdajemy sobie sprawę, że czasami pomoc kogoś bardziej doświadczonego jest niezbędna, uzyskasz ją właśnie na tej grupie. Odwiedź nas i dowiedz się więcej o nowoczesnych metodach ogrzewania – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Porozmawiaj z naszymi specjalistami.

Jeżeli chodzi o ekogroszek workowany i pellet drzewny to najważniejsze jest zaufanie. Mając to na uwadze, uruchomiliśmy infolinię dla zainteresowanych z Kutna. Dzwoniąc do nas, możesz spodziewać się fachowych porad odnośnie doboru produktu i wysokiego standardu obsługi klienta. Skontaktujesz się z nami pod numerem - 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, nie czekaj i odezwij się do Pana Groszka, chętnie pomożemy!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Andrzej Giers

Wszystko ok

 by Nikoś67

Jeden z lepszych ekogroszków w Łódzkkiem

 by Kamil

Ekogroszek jest ok. Polecam