Bycie ekologicznym w tym przypadku po prostu się opłaca! Pan Groszek to firma dbająca o środowisko, ale także o budżet swoich klientów. Na terenie miasta Zgierz oferuje opał znacznie bardziej przyjazny naturze, czyli ekogroszek workowany i pellet drzewny. W naszym e-sklepie dostępny jest w naprawdę korzystnych cenach. Z pewnością docenią to właściciele domów i firm z miasta Zgierz. Ekogroszek i pellet po spaleniu pozostawiają po sobie niewielką ilość popiołu. Do tego ich dozowanie oraz aplikacja są niezwykle proste. Dotyczy to szczególnie produktów workowanych. Po dosypaniu opału do pieca ten sam pobiera optymalną ilość materiału, potrzebną do utrzymania w pomieszczeniach konkretnej temperatury. Wszystko to sprawia, że obecnie pellet drzewny oraz ekogroszek należą do jednych z bardziej popularnych metod ogrzewania budynków, chętnie wybieraną przez mieszkańców Zgierza.

Dobrej jakości ekogroszek - Zgierz

W naszych katalogach znajdą Państwo różne rodzaje ekogroszku: Blue, Red i Yellow, różniące się m.in. kalorycznością, która może wynosić nawet 29 MJ/kg, ale w wielu przypadkach optymalne okażą się produkty o parametrach od 21 do 24 MJ/kg. Dobrze pamiętać, że choć kaloryczność ma kluczowe znaczenie, dobrej jakości ekogroszek, dostępny w mieście Zgierz, powinien cechować się jeszcze innymi parametrami. Przede wszystkim warto zwracać uwagę na zawartość siarki. W tym przypadku mniej znaczy lepiej. Niezwykle istotny jest też poziom wilgotności. Zbyt mokry ekogroszek traci wiele ze swojego potencjału, a dodatkowo staje się zagrożeniem dla pieca oraz komina. Mówiąc w skrócie, wpływa na ich szybsze zniszczenie. Poza tym wysokiej klasy ekogroszek nie powinien ulegać spiekaniu. Wszystko to otrzymują Państwo, decydując się na produkty od firmy Pan Groszek. Potwierdzają to opinie wielu zadowolonych klientów.

Pellet drzewny od Pana Groszka w Zgierzu

Oferowany przez nas pellet mieszkańcom Zgierza wytwarzany jest na bazie czystych trocin sosnowych. To lepsza opcja od produktów pochodzących z roślin liściastych, ze względu na optymalną zawartość naturalnej żywicy. Próżno szukać wśród nich szkodliwych dodatków lub lepiszczy. Tak przygotowany opał dostarczymy do każdego domu lub przedsiębiorstwa z miejscowości Zgierz. Pellet drzewny podczas spalania nie wytwarza nieprzyjemnych zapachów. Jest także niezwykle wydajny, jego spalanie zapewnia znaczną ilość ciepła, co pomaga w obniżeniu rachunków podczas sezonu grzewczego. Ponadto cena pelletu jest dość stała i niezależna od wahań na rynku materiałów opałowych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych produktów, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie doradzą w wyborze materiału oraz jego potrzebnej ilości.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews