Osoby mieszkające w Sieradzu lub na terenie województwa łódzkiego mogą zapoznać się z atrakcyjną propozycją sklepu Pan Groszek. Wśród bogatego asortymentu materiałów grzewczych na szczególne wyróżnienie zasługuje ekogroszek ze względu na cenne właściwości. Pozwala na istotne zredukowanie kosztów ponoszonych w sezonie zimowym. Klienci mogą jednak liczyć na utrzymanie pełnej efektywności. Ekogroszek jest również bardziej przyjazny dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska naturalnego niż tradycyjny węgiel kamienny. Wszystko dzięki radykalnemu ograniczeniu szkodliwych substancji, których przenikanie do atmosfery przekłada się również na wiele dolegliwości. Warto wybrać więc zdrowszą i racjonalną ekonomicznie alternatywę.

Atuty ekogroszku dostępnego w Sieradzu

Oferowany klientom z miejscowości Sieradz ekogroszek workowany jest przede wszystkim wydajny i skuteczny. Instalacja pieca o odpowiedniej mocy z automatycznym podajnikiem oraz pojemnym zbiornikiem zapewnia dodatkową wygodę. Nie trzeba bowiem zbyt często kontrolować poziomu zapełnienia, gdyż piec otrzyma na bieżąco właściwą porcję surowca. Można więc cieszyć się utrzymaniem odpowiedniej temperatury wnętrza. Taka opcja jest polecana zarówno obiektom mieszkalnym, jak i budynkom użyteczności publicznej. Przed dokonaniem instalacji ekspert oceni skalę potrzeb i na tej podstawie poleci właściwy sprzęt. Następnie wystarczy już zakup ekogroszku, który w naszym sklepie dostępny jest na przykład w workach o pojemności 10 kg. To także brak dodatkowych kłopotów z sadzą i popiołem.

Zawartość siarki Moc opałowa Cena
Red 0,3% 29Mj/kg Niska
Blue 0,25% 24Mj/kg Najniższa

Pellet drzewny do zamówienia w Sieradzu

Sprawdzony już przez klientów z Sieradza pellet drzewny pozwoli uzyskać spore oszczędności związane z zakupem wydajnego surowca grzewczego, powstającego na bazie naturalnego drewna sosnowego. Mogą być jeszcze większe, jeśli uda się optymalnie dopasować moc pieca. Spore znaczenie ma również skala wykorzystanej termoizolacji budynku, dzięki czemu ciepło nie będzie uciekać na zewnątrz w sposób niekontrolowany. Suma tych działań pozwoli w jeszcze większym stopniu docenić walory pelletu, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych grup klientów z Sieradza.

Podsumowanie zalet pelletu drzewnego:

  • Dobra cena
  • Bardzo ekologiczny opał - 0,01% siarki
  • Czyste i komfortowe w użytkowaniu paliwo - 0,6% popiołu
  • Idealne do użytku w domu jednordzinnym - 6mm granulacji

Czy ekopaliwa się opłacają?

W kontekście stosowania ekopaliw często mówi się o niższych względem węgla kosztach. Są rozwiązaniami nowoczesnymi, a te często wcale nie kojarzą się z oszczędnościami. Niemniej jednak zarówno ekogroszek workowany, jak i pellet drzewny w większości przypadków pomagają zmniejszyć koszta ogrzewania. Bardzo dużo zależy od konkretnego przypadku, okazać może się bowiem, że użytkując, ekopaliwa zaoszczędzisz dużo pieniędzy lub wcale. W związku z tym, że wątpliwości odnośnie opłacalności stosowania ekogroszku i pelletu są całkowicie słuszne, przygotowaliśmy kalkulator. Zapraszamy do obliczenia zapotrzebowania na surowiec na cały sezon:

Ekogroszek workowany - Sieradz

Darmowa dostawa na terenie całego Sieradza

Pan Groszek znany jest z tworzenia udogodnień. Jednym z nich jest darmowa dostawa. Towar, który u nas zamówisz, dotrze do Ciebie w 48h! Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu spedycji możesz spodziewać się, że ekogroszek workowany i pellet drzewny dotrą pod Twój dom. Korzystamy z pojazdów zdolnych zmieścić się niemal wszędzie, nie tirów. W trosce o Twój maksymalny komfort opał otrzymasz na palecie bezzwrotnej, co ułatwi jego składowanie.

System punktowy dla stałych klientów hurtowych i detalicznych

Jeżeli opał i tak trzeba kupić to dlaczego nie skorzystać z benefitów. Pan Groszek posiada system lojalnościowy, za pomocą którego odebrać możesz wartościowe gadżety. Każdy zakup ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, jakiego dokonasz w Sieradzu, przydzieli na Twoje konto punkty. Sprawdź jakie przedmioty przygotowaliśmy - https://katalog.pangroszek.pl/.

Kontakt

Zapraszamy wszystkich z Sieradza do bezpośredniego kontaktu z naszym składem opału. Służymy radą w doborze ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod piec. Mamy także próbki towaru, które mogą Cię zainteresować. Zadzwoń do nas pod numer 506-048-557 lub napisz - https://pangroszek.pl/kontakt/.

Jeśli więc masz zamiar zakupić świetny surowiec w Sieradzu, to skorzystaj z oferty Pana Groszka! Darmowa dostawa ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w standardzie!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Martynka

Zamowiliśmy z męzem i jest ok.

 by Adam

Ekogroszek mega ok. Polecam każdemu