Osoby mieszkające w Sieradzu lub na terenie województwa łódzkiego mogą zapoznać się z atrakcyjną propozycją sklepu Pan Groszek. Wśród bogatego asortymentu materiałów grzewczych na szczególne wyróżnienie zasługuje ekogroszek ze względu na cenne właściwości. Pozwala na istotne zredukowanie kosztów ponoszonych w sezonie zimowym. Klienci mogą jednak liczyć na utrzymanie pełnej efektywności. Ekogroszek jest również bardziej przyjazny dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska naturalnego niż tradycyjny węgiel kamienny. Wszystko dzięki radykalnemu ograniczeniu szkodliwych substancji, których przenikanie do atmosfery przekłada się również na wiele dolegliwości. Warto wybrać więc zdrowszą i racjonalną ekonomicznie alternatywę.

Atuty ekogroszku dostępnego w Sieradzu

Oferowany klientom z miejscowości Sieradz ekogroszek workowany jest przede wszystkim wydajny i skuteczny. Instalacja pieca o odpowiedniej mocy z automatycznym podajnikiem oraz pojemnym zbiornikiem zapewnia dodatkową wygodę. Nie trzeba bowiem zbyt często kontrolować poziomu zapełnienia, gdyż piec otrzyma na bieżąco właściwą porcję surowca. Można więc cieszyć się utrzymaniem odpowiedniej temperatury wnętrza. Taka opcja jest polecana zarówno obiektom mieszkalnym, jak i budynkom użyteczności publicznej. Przed dokonaniem instalacji ekspert oceni skalę potrzeb i na tej podstawie poleci właściwy sprzęt. Następnie wystarczy już zakup ekogroszku, który w naszym sklepie dostępny jest na przykład w workach o pojemności 10 kg. To także brak dodatkowych kłopotów z sadzą i popiołem.

Pellet drzewny do zamówienia w Sieradzu

Sprawdzony już przez klientów z Sieradza pellet drzewny pozwoli uzyskać spore oszczędności związane z zakupem wydajnego surowca grzewczego, powstającego na bazie naturalnego drewna sosnowego. Mogą być jeszcze większe, jeśli uda się optymalnie dopasować moc pieca. Spore znaczenie ma również skala wykorzystanej termoizolacji budynku, dzięki czemu ciepło nie będzie uciekać na zewnątrz w sposób niekontrolowany. Suma tych działań pozwoli w jeszcze większym stopniu docenić walory pelletu, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych grup klientów z Sieradza.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews