Ekogroszek workowany Wieluń

Pellet od Pana Groszka już dziś dostępny jest w Wieluniu! Mieszkańcy tego miasta mogą zamówić najlepszy pellet na rynku, który jest starannie wyselekcjonowany i bardzo wysokiej jakości. Czym różnią się poszczególne rodzaje ekogroszku?

  • Ekogroszek Pan Groszek Blue stanowi świetną alternatywę dla już istniejących produktów na rynku. Wybór tego opału to kompromis pomiędzy ceną a wartością opałową. Ten rodzaj opału jest idealny do ogrzewania pomieszczeń jesienią oraz wczesną wiosną, gdy na dworze panują już chłody. Świetnie sprawdzi się, gdy zapotrzebowanie na energię jest umiarkowane, a na dworze nie ma mrozów. Wartość opałowa Ekogroszku Pan Groszek Blue wynosi od 21 do 24 MJ/kg i jest optymalna. Spala się bez spieków i żużlowania. Posiada niewielką zawartość popiołu, która wynosi do 3 procent. Na rynku przyjęto standardowo, że dobry ekogroszek posiada do 10 procent popiołu. Ma niską wilgotność. To świetny wybór, aby zapewnić ciepło w domu.
  • Yellow - Ekogroszek Pan Groszek Yellow to dobra alternatywa do produktów występujących na rynku, a których cena nie jest przystępna. Świetnie sprawdzi się do ogrzewania zarówno domu, jak i większych powierzchni, takich jak fabryki czy hale produkcyjne. Jego wartość opałowa wynosi 26 MJ/kg, a na rynku przyjęto, że dobrej jakości ekogroszek ma od 19 MJ/kg. Idealnie nadaje się do ogrzania domu zarówno w jesienne dni, jak i zimowe mrozy. Ciepło spalania wynosi 27 MJ/kg. Jego granulacja to od 10 do 25 mm, a spiekalność wynosi 0 RI. Już dziś nie musisz martwić się o spieki w piecu, kupując Ekogroszek Pan Groszek Yellow. Opał ma niewielką zawartość popiołu w granicach od 5 do 7 procent, natomiast zawartość siarki to zaledwie 0,3 proc.
  • Orange - Ekogroszek Pan Groszek Orange to świetna alternatywa dla ekogroszków już istniejących na rynku. Oferowany ekogroszek jest świetnej jakości. Prosto z kopalni, sprowadzany do Polski charakteryzuje się doskonałą jakością spalania. Jego wartość opałowa wynosi 25,5 – 27,5 MJ/kg, co sprawia, że idealnie sprawdzi się podczas jesiennych chłodów, ostrej i mroźnej zimy oraz wiosennych dni, które również bywają chłodne. Zapewni ciepło w Twoim domu na długi czas. Ekogroszek Pan Groszek Orange pakowany jest w wygodnych workach, które doskonale sprawdzają się w transporcie. Jego granulacja wynosi od 10 do 25 mm, a spiekalność jest równa 0 RI, czyli nie tracisz ekogroszku poprzez spieki i żużlowanie. Ekogroszek Pan Groszek Orange charakteryzuje się bardzo niską zawartością popiołu w granicach od 2 do 4 procent.
  • Red - Ekogroszek Pan Groszek Red to opał o wysokiej kaloryczności. Jest tańszą alternatywą już istniejących produktów na rynku, takich jak ekogroszki premium dostępne na rynku. Na tle innych ekogroszków dostępnych na rynku wyróżnia się nie tylko niską ceną i wysoką jakością. W procesie spalania powstaje niewiele popiołu – zaledwie do 4 procent. Oznacza to, że Ekogroszek Pan Groszek Red jest bezpieczny dla Twojego pieca. Jego wartość opałowa wynosi 29 MJ/kg. Z uwagi na wysoką wartość opałową ten rodzaj ekogroszku polecany jest nie tylko do ogrzewania domów, ale też ogrzewania hali produkcyjnych czy budynków gospodarczych o dużej powierzchni. Zapewni ciepło przez cały okres grzewczy, niezależnie od temperatury. Sprzedawany w workach perforowanych. Pochodzenie naszego ekogroszku sprawia, że jest to towar najwyższej jakości.

Ekogroszek w Wieluniu dostępny jest w naszym sklepie online. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pellet Wieluń

Pelety drzewne są małe, zwykle o średnicy 6 mm i długości nie większej niż 15 mm. Wykonane są z przetworzonych trocin i wiórów drzewnych, które zostały wysuszone, podgrzane i sprasowane. Po podgrzaniu i wystawieniu na działanie wysokiego ciśnienia lignina, składnik wiążący w drewnie, zmiękcza i umożliwia uformowanie produktu drzewnego i sprasowanie go w granulat.

Kotły na pellet mogą oferować podobny poziom kontroli jak urządzenia na olej i gaz, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla wielu osób. Dzieje się tak, ponieważ w przeciwieństwie do kłód pellet drzewny, a zatem wytwarzane ciepło, można szybko włączać i wyłączać. Inteligentny system transportu pelletu przenosi paliwo do komory spalania z obszaru magazynowania paliwa w miarę zapotrzebowania na ciepło. Czujnik steruje mierzonym dopływem powietrza, zapłon następuje automatycznie, a moc grzewcza dostosowuje się w sposób ciągły do ​​potrzeb grzewczych. Urządzenia na pellet mogą ogrzewać pojedyncze pomieszczenie, cały dom lub zastosowania komercyjne. Pellet workowany w Wieluniu dostępny jest w wygodnych workach. Gdzie kupić pellet w Wieluniu? Tylko od Pana Groszka.

Ekogroszek workowany w Wieluniu dostępny jest w kilku opcjach. Wybierz ekogroszek w Wieluniu od sprawdzonego sprzedawcy. Gdzie kupić ekogroszek w Wieluniu? Najlepiej od sprawdzonego sprzedawcy, czyli od Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews