U Pana Groszka w Łęczycy znajdziecie Państwo paliwa wysokiej jakości o niskiej cenie. Poszukiwanie dostawcy, który spełni nasze oczekiwania to rzecz, która potrafi przyprawić o zawrót głowy. Nasze produkty dostosowane są do preferencji klienta i odróżniają się tym, że każdy z oferowanych modeli celuje w inną potrzebę. Znajdziesz u nas między innymi ekogroszek workowany i pellet drzewny, te ekopaliwa to świetna alternatywa dla węgla. Korzystając z tych paliw, przyczyniasz się do zmniejszenia smogu i substancji niebezpiecznych wydzielanych do atmosfery. Zapewnisz sobie również komfort dzięki znacząco mniejszej liczbie odpadów, jakie pozostawia po sobie ekogroszek i pellet. Surowce, które oferujemy, zakupisz nie tylko w Łęczycy, ale i w całym województwie łódzkim!

Doradzimy w doborze odpowiedniego ekogroszku workowanego!

Specjaliści Pana Groszka czuwają, żeby każdy był zadowolony ze swoich zakupów. Dopasowując odpowiedni ekogroszek workowany do pieca oraz klienta mamy na celu zapewnienie Tobie maksymalnej satysfakcji. Znajdziesz u nas trzy warianty – Red, Blue oraz Yellow. Każdy z nich sprawdzi się lepiej w innym przypadku. Na przykład jeżeli potrzebujesz ekopaliwa, które rozpala do czerwoności, powinieneś zainteresować się Red, ten bowiem posiada aż 29MJ/kg mocy opałowej, a przy tym tylko 0,3% siarki. Jest surowcem o wysokiej wartości opałowej, a przy tym bardzo ekologicznym. Często zdarzy się też, że potrzebujemy ogrzewania na mniej chłodne zimy lub jesień, wtedy z pomocą przychodzi Blue. To najtańsza pozycja z naszego składu, 24MJ/kg i tylko 0,25% siarki. Parametry Blue są skrojone w taki sposób, żeby gwarantować dużą moc niskim kosztem.

Wartość opałowa
Red 29MJ/kg
Blue 24MJ/kg

Pellet drzewny – biopaliwo dla najbardziej zainteresowanych losem planety.

Pellet to paliwo w 100% biodegradowalne, które pozyskujemy w wyniku obróbki drzew iglastych, co dodatkowo zmniejsza ilość spieków. Pozbawiony jest on niepożądanych substancji chemicznych. Cechuje go ekstremalnie niska zawartość siarki – 0,01% i popiołu – 0,6%. Klienci z Łęczycy chętnie wybierają ten surowiec głównie ze względu na wymiar ekologiczny jego stosowania, nie należy jednak zapominać, że jest to ekopaliwo również wydajne. Moc opałowa Green -18MJ/kg wpływa na to, że da się zaoszczedzić pieniądze, stosując ten pellet drzewny.

Zaoszczędź na darmowej dostawie w 48 h!

Wiemy, że dostawa towaru o tak wysokim gabarycie rodzi mnóstwo problemów, postanowiliśmy, że odejmiemy Ci obowiązków i cały proces dostawy bierzemy na siebie. Nasza spedycja jeździ samochodami wyposażonymi w wózki ręczne i windy pneumatyczne, dzięki temu jesteśmy w stanie dowieźć towar bezpośrednio pod twój dom. Dodatkowo zadzwonimy do Ciebie przed dostarczeniem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, więc nie musisz martwić się o to, że dojedziemy akurat kiedy Ciebie nie będzie w domu.

Benefity dla klientów detalicznych i hurtowych.

Nie bylibyśmy sobą gdyby nie bonusy dla stałych klientów. Kupując u nas, otrzymujesz punkty. Te możesz wymieniać różne wartościowe nagrody. Na przykład, kupując ekogorszek workowany, otrzymasz 200 punktów. Sprawdź pełen katalog nagród tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Kolejny aspekt oszczędzania pieniędzy wynika z wysokiej wydajności naszych ekopaliw. Wydajność przekłada się na zużycie, a zużycie na koszt ogrzewania domu. To skutkuje niższą ceną za energię powstałą w wyniku stosowania biopaliw.

Kontakt do Pana Groszka Łęczyca.

Możesz zadzwonić do nas pod numerem 506–048-557 lub skontaktować się poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Pomagamy w doborze produktu i realizacji zamówienia. To nie wszystko, przygotowaliśmy też dla Ciebie grupę na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, tutaj możesz wymieniać się doświadczeniami odnośnie stosowania dowolnych ekogroszków workowanych czy pelletów drzewnych, nie cenzurujemy wypowiedzi!

Zapraszamy również na fan page, na którym znajdziesz wiele artykułów i informacji odnośnie naszej działalności - https://www.facebook.com/ekopaliwo/.

Zapytaj o próbkę towaru za 1zł!

Niska cena, komfort i udogodnienia dla klienta. Tani ekogroszek workowany i pellet drzewny w Łęczycy u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Roman87

Klasa ekogroszku jest wysoka. Polecam

 by Tulek

Udana transakcja. Tanio i szybko.