Ekogroszek workowany Poddębice

Ekogroszek w Poddębicach można zakupić w naszym sklepie online, który jest przystosowany do klientów z całej Polski. Nasz ekogroszek jest wysokiej jakości, świetnie się pali i posiada doskonałe właściwości. Wszystkim zainteresowanym osobom, przedsiębiorstwom i organizacjom oferujemy hurtowe dostawy ekogroszku przygotowanego specjalnie do zastosowania w nowoczesnych automatycznych kotłach na paliwo stałe. Takie jednostki grzewcze ze zautomatyzowaną częścią dostaw paliwa stałego w naszych czasach są bardzo rozpowszechnione we wszystkich rozwiniętych krajach świata. Wymagania stawiane automatycznym kotłom są wysokie. Jest to wysoka „przyjazność dla środowiska”, to znaczy niska zawartość siarki i mała nieprzezroczystość podczas spalania; są to zarówno niska zawartość popiołu, jak i wysoka kaloryczność.

Właściwy charakter spalania paliwa oraz minimalna zawartość siarki to główne wymagania dla niezawodnej i bezawaryjnej pracy urządzeń na paliwo stałe w całym cyklu życia. Jakość paliwa decyduje o tym, czy kocioł będzie służył przez 5 lat, czy będzie działał do całkowitego wygaśnięcia lub nawet dłużej. Innym ważnym wymaganiem dla paliw stałych do kotłów automatycznych jest jednorodność składu frakcyjnego paliwa, to znaczy należy przestrzegać tej samej wielkości kawałków (w przybliżeniu) i nie powinno być zbyt dużych i zbyt małych kawałków. Jest to ważne przy ustawianiu automatyki w celu równomiernego zasilania oraz pełnego i równomiernego spalania paliwa. Faktem jest, że główną częścią podajnika jest śruba lub tłok. To kolejna (konstruktywna) cecha kotłów, która stwarza duże wymagania co do wielkości stosowanego paliwa. Obecność elementów przekraczających rozmiar 25 mm może spowodować zakleszczenie podajników i doprowadzić do awarii kotła i późniejszej kosztownej naprawy.

Ekogroszek workowany Poddębice

Gdzie kupić ekogroszek w Poddębicach? W tym mieście nie ma wiele skupów, a nawet jeśli są, to nie zagwarantują tak dobrej jakości ekogroszku, jaką posiada Pan Groszek. Ponadto gwarantujemy nie tylko ekogroszek wysokiej jakości, ale również dostawę na terenie całej Polski. Niezwykle ważne jest, aby paliwo użyte w kotle automatycznym miało minimalny stopień spiekania. W przeciwnym razie w procesie spalania możliwe jest powstanie stałego „kapturka” spiekanych kawałków paliwa, co utrudni dostawę kolejnej partii. W rezultacie nastąpi tłumienie kotła i awaria palnika.

Jednym z rodzajów paliw stałych spełniających te wymagania (pod względem wielkości, przyjazności dla środowiska i zawartości popiołu) są pelety opałowe wykonane z różnych surowców pochodzenia roślinnego. Ale spalają się bardzo szybko (to duży koszt) i podczas spalania nie wydzielają tyle ciepła, co węgiel kopalny. Ze wszystkich węgla kopalnego antracyt ma najwyższą wartość opałową, co prowadzi nawet do spalania komór spalania. Pali się przez długi czas, ale zapala się przez bardzo długi czas, a jego niepalna pozostałość ma właściwość spiekania. Nawet przy niskiej zawartości popiołu stwarza to pewne niedogodności i problemy.

Pellet Poddębice

Nasza firma oferuje nowy technologiczny, ekologiczny rodzaj paliwa do kotłów na pellet wszystkich typów. W rzeczywistości to pellet o niskiej zawartości popiołu i siarki. Nasz pellet nie tylko całkowicie powtarza wszystkie pozytywne właściwości pelletu drzewnego, ale także znacznie przewyższa ten rodzaj paliwa stałego pod każdym względem, zapewniając konsumentowi następujące korzyści:

  • Czystość ekologiczna
  • Brak dymu, zapachu, iskrzenia
  • Nie tworzy się tlenek węgla i inne szkodliwe związki
  • Niska zawartość popiołu i wysoka zawartość węgla
  • Wysoka kaloryczność
  • Długi czas palenia
  • Odporność na uszkodzenia mechaniczne (brak zgniecenia podczas transportu, załadunku, przechowywania)
  • Ta sama frakcja, stąd równomierność spalania i dozowania podczas użytkowania
  • Wygoda i kompaktowość podczas przechowywania, transportu i użytkowania
  • Oszczędność (mniejsze zużycie przy tej samej wymianie ciepła)

Pellet workowany Poddębice świetnie pali się i posiada bardzo dobre właściwości. Pellet jest ekologiczny i pakowany w bardzo wygodne worki. Zarówno pellet, jak i ekogroszek można wygodnie przechowywać w piwnicy czy obok pieca. Pellet i ekogroszek są wygodniejsze do składowania niż zwykły węgiel. Zdecydowanie są bardziej ustawne i wygodniejsze.

Pellet workowany Poddębice

Gdzie kupić pellet w Poddębicach? Wybierz sprawdzony sklep, czyli Pan Groszek. Dbamy o to, aby nasze produkty były starannie wyselekcjonowane. Nasz ekogroszek jest wydobywany w sprawdzonych kopalniach i sprawdzany przez naszych ekspertów. Z kolei pellet pakowany jest w wygodne worki i jest bardzo dobrej jakości. Nasze ceny są konkurencyjne na rynku, a jakość bardzo dobra.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews