Ekogroszek workowany Opoczno

Poszukujesz wysokoenergetycznego ekogroszku w Opocznie? Nie wiesz, jak wybrać opał najwyższej jakości? Zajrzyj do sklepu Pan Groszek i sprawdź nasze rozwiązania dla Twojego pieca. Oferujemy ekogroszek ze sprawdzonej kopalni. Ekogroszek Pan Groszek Red to jedna z naszych propozycji. Wartość opałowa 28-30 MJ/kg to jedna z najwyższych wartości kalorycznych na rynku. Zawartość popiołu wynosi 3 proc., czyli niewiele. Dzięki temu parametrowi wiadomo, ile jest w ekogroszku substancji niepalnych. Nasz ekogroszek zawiera maksymalnie do 8 procent popiołu. Standard na rynku wynosi do 10 proc.

Gdzie kupić ekogroszek w Opocznie?

Ekogroszek workowany w Opocznie najlepiej zakupić u sprawdzonego dostawcy. W naszej ofercie posiadamy 4 rodzaje ekogroszku.

  • Ekogroszek Pan Groszek Red
  • Ekogroszek Pan Groszek Orange
  • Ekogroszek Pan Groszek Blue
  • Ekogroszek Pan Groszek Yellow

Spiekalność naszego ekogroszku wynosi 0 RI. Oznacza to, że praktycznie każdy ekogroszek włożony do pieca, spala się. Granulacja to od 5 do 25 mm. Zawartość siarki w naszym ekogroszku jest minimalna i wynosi ok. 0,3 proc. Ten parametr określa szkodliwość spalin dla środowiska. Badania geochemiczne siarki w węglach obejmują kilka głównych aspektów związanych z naturą i pochodzeniem siarki w węglach, w tym występowanie i rozmieszczenie siarki w pokładach węgla. W przypadku węgla o niskiej zawartości siarki (<1% S) siarka pochodzi głównie z macierzystego materiału roślinnego. Zbyt duża zawartość siarki w ekogroszku sprawia, że ten wydziela nieładny zapach. Dlatego warto postawić na towar dobrej jakości. Zastanawiasz się, gdzie kupić ekogroszek w Opocznie? Zajrzyj do sklepu Pan Groszek i wybierz idealny ekogroszek dla siebie!

Pellet Opoczno

Masowe wykorzystanie energii w ostatnich latach stało się światowym fenomenem wraz z paliwami kopalnymi zużycie paliwa będące głównym źródłem energii. Jest to jednak kosztowne źródło energii, a kwestie środowiskowe, które niesie ze sobą proces, nie mogą być ignorowane. W rezultacie badania na nowych formach energii, które promują rozwój nowych zrównoważonych technologie wykorzystujące surowce odnawialne. Pellet jest bardzo popularną alternatywą dla węgla. Dostępny w naszym sklepie pellet świetnie sprawdza się do palenia w domu w piecach. Zagęszczanie surowców biomasowych, takie jak granulowanie, może zwiększyć gęstość nasypową, poprawić składowanie, obniżyć koszty transportu i ułatwić manipulowanie tymi materiałami przy użyciu istniejącego sprzętu do obsługi i przechowywania ziarna. Pellet dostępny jest w niewielkich granulkach, które świetnie się palą. Gdzie kupić pellet w Opocznie? Najlepiej od sprawdzonego dostawcy, jakim jest Pan Groszek!

Pellet workowany Opoczno

Pelety drzewne to małe, rurkowe cząstki organiczne złożone ze sprasowanej biomasy. Pellet może być wytwarzany z szerokiej gamy powstałych odpadów biomasy: odpadów przemysłowych i produktów ubocznych, odpadów żywnościowych, pozostałości rolniczych, roślin energetycznych, trocin i zrębków drzewnych. Pelety drzewne są najpowszechniejszym rodzajem peletów, które są obecnie dostępne na rynku i są zwykle wytwarzane z trocin i innych pokrewnych przemysłowych produktów ubocznych z przemiału tarcicy, produkcji wyrobów drzewnych i budownictwa.

Kotły na pelety drzewne mogą być stosowane komercyjnie, ale są powszechnie używane jako domowe kotły na biomasę. Wśród paliw stałych dostępnych obecnie na rynku, pelety drzewne należą do najbardziej ekologicznych. Pellet Pan Groszek Green to świetny wybór dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Bardzo ekonomiczna wersja, a jednocześnie ergonomiczna. Zapewnia ciepło przez całą zimę!

Specyfikacja:

  • Wartość opałowa 18 MJ/kg
  • Zawartość popiołu 0,4%
  • Granulacja 6 mm
  • Zawartość siarki 0,01%

Wszyscy chcemy spróbować zaoszczędzić pieniądze na kosztach utrzymania ciepła w naszych domach i ogrzewania wody, a piec na pellety jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, ponieważ wykorzystuje konwencję do przenoszenia ciepła. Koszt peletu jest znacznie niższy niż koszt ropy, gazu lub energii elektrycznej i zapewnia podobną ilość ciepła.

Piece na pellet są idealnym źródłem ciepła dla tych, którzy są świadomi śladu węglowego oraz wpływu stosowania paliw kopalnych na środowisko. Pellety używane w piecach powstają z trocin, złomu drzewnego i innych produktów drzewnych, które zostałyby wyrzucone i które spalają się wydajnie i wytwarzają ograniczone ilości dymu i popiołu. Pelety są odnawialnym źródłem paliwa i mają znacznie mniejszy wpływ na efekt cieplarniany niż ich odpowiedniki z paliw kopalnych.

Chcesz przyczynić się do dbania o naszą planetę? Planujesz zmienić piec i zastanawiasz się, jaki wybrać? Zdecydowanie postaw na piec opalany pelletem lub ekogroszkiem. To najlepsze rozwiązanie, które zagwarantuje Ci ciepło w całym domu. Nasz pellet dostępny jest w atrakcyjnych cenach i na pewno będziesz zadowolony z wyboru Pana Groszka.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews