Oferta firmy Pan Groszek stawia na wysoką jakość proponowanych surowców grzewczych, wyróżniających się dużą efektywnością. Z uwagi na specyfikę poszczególnych materiałów opałowych, ekogroszek dostarczany klientom z Tomaszowa Mazowieckiego, jak również innych miast, odznacza się szeregiem atutów. Pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących parametrów w procesie spalania, przy jednoczesnym ograniczeniu obecności szkodliwych substancji. W ten sposób ekogroszek jest przyjazny zarówno dla środowiska naturalnego, jak też ludzkiego zdrowia. Przez wielu ekspertów ta kategoria artykułu jest wręcz zaliczana do paliw ekologicznych. Z uwagi na zwiększoną emisję trujących związków do atmosfery, coraz większa grupa użytkowników kieruje się dodatkowymi kryteriami przy wyborze danego opału. Warto zatem postawić na ekogroszek, którego szybką dostawę proponujemy mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego.

Ekogroszek w Tomaszowie Mazowieckim w przystępnej cenie

Większość klientów m.in. w Tomaszowie Mazowieckim, jako priorytet stawia niskie koszty ewentualnego zakupu, a także dalszego wykorzystania. Na szczęście nasza firma nie stawia przyszłych nabywców ekogroszku workowanego przed koniecznością wyboru. W atrakcyjnej cenie otrzymują wysoką jakość takiego surowca. Dzięki temu może odczuć zauważalną różnicę, w porównaniu do węgla kamiennego niskiej klasy. Wybierając materiał z innych źródeł, należy zwracać uwagę na producenta lub źródło zakupu. Nie każdy odznacza się bowiem takimi samymi parametrami, a również w tej kategorii można trafić na wyrób o wątpliwej jakości. Granulacja przekraczająca 25 mm, zawartość wody i popiołów ponad 10%, obecność siarki i wysoka spiekalność świadczą o słabym materiale. Warto zatem korzystać wyłącznie z usług firm dostarczających w pełni bezpieczny, sprawdzony asortyment grzewczy. Nasza firma Pan Groszek jest godna zaufania, o czym przekonało się już wielu klientów!

Zawartość popiołu Moc opałowa
Red max 4% 29Mj/kg
Yellow 5-7% 26Mj/kg
Blue 3-5% 24Mj/kg

Ekogroszek workowany przeważnie jest tańszy od węgla. Warto to jednak sprawdzić przed zakupem. Skorzystaj z kalkulatora dostępnego na stronie - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Zalety pelletu - Tomaszów Mazowiecki

Pellet cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród klientów z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy opowiadają się za wyborem właśnie tego paliwa grzewczego. Doskonale nadaje się ono do obiektów różnego rodzaju, począwszy od domów mieszkalnych, poprzez budynki użyteczności publicznej, kończąc na niewielkich przestrzeniach wytwórczych. Jeśli mała firma korzysta z pomieszczeń będących jedynie drobnymi stanowiskami wytwórczymi, ogrzewanie na pellet sprawdzi się doskonale. Ważnym zaleceniem jest dokonywanie sezonowych przeglądów, które wykluczą ewentualne awarie lub usterki pieca. Wskazaniem do skorzystania z usługi serwisowej jest choćby zauważalna zmiana w poziomie zużycia surowca przy zachowaniu dotychczasowych założeń grzewczych. Niektóre piece posiadają bowiem specjalne podajniki, odpowiadające za dostarczanie właściwej ilości materiału.

Parametry pelletu drzewnego Green:

  • Wartość opałowa: 18Mj/kg
  • Zawartośc siarki: 0,01%
  • Zawartość popiołu: 0,6%
  • Granulacja: 6 mm

Przed zamówieniem oblicz swoje zapotrzebowanie na pellet drzewny za pomocą naszego kalkulatora - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/. Nie kupuj w ciemno.

Ekogroszek workowany - Tomaszów Mazowiecki

System nagród dla klientów hurtowych i detalicznych.

Chcemy dawać osobą, które zostają z nami na dłużej coś od nas. Jedną z takich rzeczy jest nasz system punktowy. Każdy zakup ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, jakiego dokonasz w składzie Pana Groszka, przydziela na Twoje konto punkty. Te natomiast spożytkujesz na odebranie nagród, takich jak hulajnogi, narzędzia ogrodowe czy smartbandy. Pełen katalog jest tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/, każdy znajdzie coś dla siebie!

Skontatkuj się z nami przed zakupem.

Wybór odpowiedniego składu węgla powinien opierać się o zaufanie do dostawcy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem 506-048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapytaj o próbki towaru!

Jeżeli więc poszukujesz składu, który oferuje wysokiej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny w niskich cenach skorzystaj z oferty Pana Groszka - https://pangroszek.pl/sklep/!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Edward

YELLOW jest ok

 by Romek

Szybka dostawa, wszystko mega ok