Wybierając odpowiedni skład węgla, zwracamy uwagę na jakość oferowanego produktu i standard obsługi klienta, a także ceny. Zależy nam na tym, aby produkty, które kupujemy, były ekologiczne i posiadały czysty skład. Często jest to niemożliwe do osiągnięcia, jeżeli produkt ma być tani. Pan Groszek jednak wchodzi z ofertą do Łowicza i posiada ekogroszek workowany i pellet drzewny, które gwarantują satysfakcję, nie drenując portfela klienta. Jeżeli poszukujesz towaru pozwalającego zaoszczędzić oraz będącego świetną alternatywą do węgla, dobrze trafiłeś! W ofercie mamy 3 linie ekogroszków, każdy z nich skupia się na zaspokajaniu innych potrzeb. Skorzystaj z rozwiązań na miarę XXI wieku i przyczyń się do poprawy jakości powietrza, korzystając z:

Taniego ekogroszku workowanego dostępnego w Łowiczu od ręki!

Pan Groszek oferuje wysokokaloryczny ekogroszek workowany, który gwarantuje dużą ilość ciepła. Kiedy jest zimno i doskwiera Ci mróz, spróbuj ekogroszku Red, ten bowiem stworzony jest, żeby walczyć z ekstremalnie niskimi temperaturami. Jego wartość opałowa 29MJ/kg jest niezwyciężona w walce z zimnem. Nie zapomnieliśmy też o wymiarze ekologicznym jego stosowania, pomimo wysokiej mocy zawiera on tylko 0,3% siarki i maksymalnie 4% popiołu. A może coś na jesień? Mamy też ekogroszek workowany Blue, wyróżnia go niska cena i sprawdzi się najlepiej na mniejsze chłody. Moc opałowa 24MJ/kg zadowoli każdego, a zawartość siarki 0,25% nie przyczyni się do powstania smogu.

Zawartość siarki
Pan Groszek Red 0,3%
Pan Groszek Yellow 0,3%
Pan Groszek Blue 0,25%

Pellet drzewny A1 - skuteczne i czyste biopaliwo.

Korzystając z pelletu drzewnego, nie musisz martwić się o normy płynące z Unii Europejskiej. Green zawiera tylko 0,01% siarki i 0,6% popiołu, nie zostawia większej ilości odpadów ani nie wydziela niepożądanych substancji do atmosfery. Dzięki temu, że nasz pellet pozyskujemy z drzew iglastych, możesz spodziewać się też mniejszej ilości spieków. Dbamy o to, żeby Green pozbawiony był substancji chemicznych mogących negatywnie wpłynąć na wymiar ekologiczny jego stosowania. Ale na tym nie koniec, nasz pellet drzewny posiada bowiem 18MJ/kg mocy, która zapewnia ciepło nawet w zimę.

Darmowa dostawa Łowicz – pellet drzewny i ekogroszek workowany.

Na terenie całego Łodzkiego, a w tym Łowicza dostarczamy za darmo w 48 h! Transport realizujemy przy użyciu samochodów zdolnych zmieścić się niemal wszędzie, nie jeździmy tirami. Na wyposażeniu mamy wózki ręczne i windy pneumatyczne, co pozwala nam dostarczyć towar pod dom! Pellet drzewny otrzymasz na palecie przemysłowej (960 kg), a ekogroszek workowany na palecie 80 × 100 pakowanej po 1000 kg. Każdy nasz produkt jest odpowiednio zabezpieczony!

Ekogroszek workowany czy pellet drzewny?

Oba z powyższych paliw zasługują na miano ekologicznych. Różnią się głównie mocami i zawartością siarki. Jeżeli jesteś człowiekiem ceniącym sobie czystość składu, zainteresuj się pelletem drzewnym. Wśród osób przykuwających uwagę do ceny surowca i jego mocy polecamy ekogroszek workowany.

Punkty dla stałych klientów.

Specjalnie dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy system lojalnościowy. Kupując zarówno hurtowo, jak I detalicznie na twoje konto lądują punkty, te natomiast wymienić możesz na różne wartościowe nagrody. Między innymi posiadamy smartbandy, hulajnogi czy narzędzia ogrodowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Pełen katalog znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Grupa wsparcia dla Łowicza.

Upraszczamy, nie utrudniamy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy grupę wsparcia, na której możesz dowiedzieć się wiele o ekopaliwach. Możesz też wymienić się doświadczeniami odnośnie stosowania jakiegokolwiek produktu. Zapraszamy – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Skontaktuj się z Panem Groszkiem w Łowiczu.

Decyzja o zakupie opału na sezon to nie łatwa rzecz, najważniejsze jest zaufanie do dostawcy. Nasi specjaliści są tutaj, aby pomóc Ci dobrać produkt, który najlepiej spełni twoje oczekiwania. Zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557 lub napisz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/.

Tani, wysokokaloryczny ekogroszek workowany i pellet drzewny z darmową dostawą w Łowiczu? Jeżeli zależy Ci na najwyższych standardach obsługi klienta, pakiecie benefitów oraz czystych produktach zamów u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Tomek Kowalczyk

Ekogroszek YELLOW jest ok

 by Klient

W Łowiczu brakowało dobrego opału. Cieszę się, że kupiłem pellet od Pana Groszka