Produkty Pana Groszka zakupisz teraz też w Radomsku! Mamy misję, aby opierać nasze relacje z klientami na zaufaniu i upraszczaniu. W związku z tym mamy dla Ciebie dużo udogodnień, o których przeczytasz niżej. Ekoroszek workowany i pellet drzewny, jakie oferujemy, cenione są za świetny stosunek jakości do ceny. Wymiar ekologiczny stosowania tych opałów powinien zainteresować każdego, surowce te bowiem wytwarzają minimalną ilość tlenków siarki, furanów i dioksyn do atmosfery. Są oczywiście zgodne z rygorystycznymi normami Unijnymi i posiadają certyfikaty. Rozwiązania te są innowacyjne i posiadają masę zalet. Korzystając z ekogroszku i pelletu możesz na przykład ustawić piec w taki sposób, że będzie on praktycznie bezobsługowy. Postaw więc na świeże powietrze i ciepły dom w niskiej cenie i przełącz się na XXI wiek! Sprawdź co dla Ciebie mamy!

Pellet drzewny - czysty skład.

Pellet drzewny to opał, który wyróżnia się bardzo czystym składem, jest nadzwyczaj ekologiczny. Nasz pellet - Green pozbawiony jest substancji chemicznych, nad czym bacznie czuwamy w procesie jego produkcji. Moc opałowa na poziomie 18MJ/kg zadowoli nawet najbardziej wymagających, co więcej zawiera on tylko 0,01% siarki i 0,6 popiołu. Pozyskujemy go w wyniku obróbki drzew iglastych, dzięki pokryciu naturalną żywicą możesz spodziewać się mniejszej ilości spieków. Reasumując - pellet drzewny klasy A1 to wysokie wartości opałowe i parametry, które interesują przejętych przyszłością planety. Green dowozimy na paletach bezzwrotnych przemysłowych, pakowanych po 960 kg, z darmową dostawą, o czym więcej na dole.

Ekogroszek workowany - duża moc.

Aby ekogroszek mógł nosić miano wydajnego potrzeba poświęcić wiele uwagi starannej selekcji węgla do jego produkcji. Taki węgiel musi być wysokokaloryczny, o niskiej zawartości siarki i popiołu. Pan Groszek oferuje ekogroszki workowane tylko najwyższej jakości. Wszystkie z ekopaliw u nas dostępnych zawierają mniej niż 0,3% siarki. Mamy trzy modele, które mogą Cię zainteresować. Red, Blue oraz Yellow - każdy z nich stworzony został, aby zaspokajać inne potrzeby. Red to aż 29MJ/kg mocy, 0,3% siarki i max. 4% popiołu, gorąco polecamy go osobom wymagającym i na dokuczliwe zimy. Yellow ma 26MJ/kg mocy, 5-7% popiołu i 0,3% siarki, ze względu na uniwersalne parametry dedykujemy go początkującym. Znajdzie się także coś dla oszczędnych, Blue łączy w sobie 24MJ/kg wartości opałowej i tylko 0,25% siarki, rozważ jego zakup jeżeli potrzebujesz ogrzewania uzupełniającego. Wejdź na e-sklep i zobacz aktualne ceny - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek/.

Pan Groszek Red Parametr najmocniejszego ekogroszku
Moc opałowa 29MJ/kg
Zawartość siarki 0,3%

Grupa wsparcia ekopaliwa Radomsko.

Pomimo że ekologiczne paliwa nie sprawiają wiele problemów, to raz na jakiś czas każdy może potrzebować pomocy przy ich użytkowaniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mogą Cię nurtować różne niestandardowe kwestie. Z tego powodu utworzyliśmy grupę, na której znajdziesz mnóstwo pomocnych ludzi. Możesz śmiało wymieniać na niej opinie odnośnie różnych towarów, nie cenzurujemy wypowiedzi. Znajdziesz ją tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, zapraszamy, z chęcią powitamy nowych członków!

Dowóz pod dom w 48 h za darmo!

Pragniemy, aby nasza usługa była kompletna a ekogroszek workowany i pellet drzewny godne docenienia. Przygotowaliśmy więc system dostaw oparty na doświadczeniu, który eliminuje wszystkie problemy związane z transportem. Dowieziemy Twoje zakupy samochodem zdolnym zmieścić się niemal wszędzie, nie tirem. Nasza spedycja posiada na wyposażeniu wózki ręczne i windy pneumatyczne, to natomiast zapewni dostawę pod sam dom!

Kontakt z Panem Groszkiem - Radomsko.

Lubimy pomagać i z chęcią doradzimy Ci w wyborze produktu odpowiedniego do twoich potrzeb. Możesz zadzwonić do nas pod numerem 506–048-557 lub napisać za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapytaj naszych sprzedawców o dostępność próbek ekogroszku workowanego!

Co przemawia za Panem Groszkiem? Wysoka jakość ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, a także obsługi klienta. Jesteśmy idealnym wyborem dla ceniących sobie komfort i wygodę!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 4 reviews
 by Mata76

Eko groszek dobrej jakosci

 by Grzes

Tanio i na czas

 by Adam

Wreszcie mam dobry ekogroszek.

 by Użytkownik

Pellet dobrej jakości. Najlepszy w Łódzkiem!