Zaufaj specjalistom - postaw na firmę Pan Groszek. Na wysokiej jakości opale znamy się, jak mało kto! Nie tylko sprzedajemy najlepszej klasy ekogroszek oraz pellet w mieście Zduńska Wola, ale także doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału lub pieca. Nasi eksperci służą profesjonalną pomocą, rozwieją wszelkie wątpliwości. Dla ułatwienia na stronie zadbaliśmy o wygodny w użyciu poglądowy kalkulator zużycia opału. Wystarczy podać powierzchnię domu oraz wysokość ścian, aby otrzymać informacje o potrzebnej ilości. Warto pamiętać oczywiście, że rzeczywiste zapotrzebowanie może się różnić, bo jest zależne od modelu pieca, grubości ocieplenia, czy też utrzymywanej w pomieszczeniach temperatury. Istotna będzie również kaloryczność, jaką ma ekogroszek workowany. Dla zamawiających w miejscowości Zduńska Wola przygotowaliśmy produkty m.in. o wartościach 26 MJ/kg czy też 29MJ/kg.

Potencjał zrodzony z natury - zalety ekogroszku, Zduńska Wola

Ekogroszek sprzedawany przez nas w Zduńskiej Woli powstaje na bazie węgla, ale zdecydowanie się od niego różni. Po pierwsze, co dla wielu będzie także najważniejsze, to materiał przyjazny środowisku. W wyniku jego spalania powstaje zdecydowanie mniej zanieczyszczeń. Do atmosfery emitowana jest ograniczona ilość szkodliwego dwutlenku węgla. Z drugiej strony ekogroszek workowany posiada kilka funkcjonalnych zalet. Zamawiający doceniają jego łatwość dozowania. Ze względu na optymalną kaloryczność wystarczy najczęściej wsypać go do pieca raz na kilka dni. Proste jest także sprzątanie pozostałości, bo nasz ekogroszek spala się bez spiekania, pozostawiając jedynie kilka procent popiołu. Do tego dbamy, aby w składzie znajdowała się minimalna ilość siarki. Co ważne, kupując od firmy Pan Groszek, mają Państwo pewność, że otrzymają suchy opał. To niezwykle istotny element, ponieważ mokre tworzywo słabiej ogrzewa dom, a poza tym może uszkodzić piec lub komin.

W Zduńskiej Woli oferujemy także pellet drzewny

Pellet drzewny, jak sama nazwa wskazuje, jest pochodzenia naturalnego. To sprasowane, czyste trociny sosnowe. Specjalnie dla naszych klientów zdecydowaliśmy się na drzewa iglaste, posiadające optymalny poziom żywicy, dzięki czemu nie trzeba stosować sztucznych lepiszczy. Pellet na terenie miasta Zduńska Wola dostarczamy w wygodnych workach perforowanych. Wpływa to zarówno na łatwość jego przechowywania podczas sezonu grzewczego, jak i dozowania do pieca. Pan Groszek oferuje Państwu wysokiej jakości pellet drzewny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Skorzystanie z tego coraz popularniejszego opału pomoże pozytywnie wpłynąć na wysokość domowych lub firmowych rachunków. Do tego materiał jest zdecydowanie bardziej ekologiczny niż wiele innych produktów używanych do ogrzewania budynków. Koniecznie trzeba dodać, że z jednej tony pelletu powstaje zaledwie kilka kilogramów popiołu o nietoksycznym charakterze. Da się go wykorzystać np. jako nawóz do roślin.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews