Zaufaj specjalistom - postaw na firmę Pan Groszek. Na wysokiej jakości opale znamy się jak mało kto! Nie tylko sprzedajemy najlepszej klasy ekogroszek oraz pellet w mieście Zduńska Wola, ale także doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału lub pieca. Nasi eksperci służą profesjonalną pomocą, rozwieją wszelkie wątpliwości. Dla ułatwienia na stronie zadbaliśmy o wygodny w użyciu poglądowy kalkulator zużycia opału. Wystarczy podać powierzchnię domu oraz wysokość ścian, aby otrzymać informacje o potrzebnej ilości. Warto pamiętać oczywiście, że rzeczywiste zapotrzebowanie może się różnić, bo jest zależne od modelu pieca, grubości ocieplenia, czy też utrzymywanej w pomieszczeniach temperatury. Istotna będzie również kaloryczność, jaką ma ekogroszek workowany. Dla zamawiających w miejscowości Zduńska Wola przygotowaliśmy produkty m.in. o wartościach 26 MJ/kg czy też 29MJ/kg.

Potencjał zrodzony z natury - zalety ekogroszku, Zduńska Wola

Ekogroszek sprzedawany przez nas w Zduńskiej Woli powstaje na bazie węgla, ale zdecydowanie się od niego różni. Po pierwsze, co dla wielu będzie także najważniejsze, to materiał przyjazny środowisku. W wyniku jego spalania powstaje zdecydowanie mniej zanieczyszczeń. Do atmosfery emitowana jest ograniczona ilość szkodliwego dwutlenku węgla. Z drugiej strony ekogroszek workowany posiada kilka funkcjonalnych zalet. Zamawiający doceniają jego łatwość dozowania. Ze względu na optymalną kaloryczność wystarczy najczęściej wsypać go do pieca raz na kilka dni. Proste jest także sprzątanie pozostałości, bo nasz ekogroszek spala się bez spiekania, pozostawiając jedynie kilka procent popiołu. Do tego dbamy, aby w składzie znajdowała się minimalna ilość siarki. Co ważne, kupując od firmy Pan Groszek, mają Państwo pewność, że otrzymają suchy opał. To niezwykle istotny element, ponieważ mokre tworzywo słabiej ogrzewa dom, a poza tym może uszkodzić piec lub komin.

W Zduńskiej Woli oferujemy także pellet drzewny

Pellet drzewny, jak sama nazwa wskazuje, jest pochodzenia naturalnego. To sprasowane, czyste trociny sosnowe. Specjalnie dla naszych klientów zdecydowaliśmy się na drzewa iglaste, posiadają one optymalny poziom żywicy, dzięki czemu nie trzeba stosować sztucznych lepiszczy. Pellet na terenie miasta Zduńska Wola dostarczamy w wygodnych workach perforowanych. Wpływa to zarówno na łatwość jego przechowywania podczas sezonu grzewczego, jak i dozowania do pieca. Pan Groszek oferuje Państwu wysokiej jakości pellet drzewny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Skorzystanie z tego coraz popularniejszego opału pomoże pozytywnie wpłynąć na wysokość domowych lub firmowych rachunków. Do tego materiał jest zdecydowanie bardziej ekologiczny niż wiele innych produktów używanych do ogrzewania budynków. Koniecznie trzeba dodać, że z jednej tony pelletu powstaje zaledwie kilka kilogramów popiołu o nietoksycznym charakterze. Da się go wykorzystać np. jako nawóz do roślin.

Pellet drzewny Green w liczbach:

  • Wartość opałowa: 18Mj/kg
  • Granulacja: 6mm
  • Zawartość popiołu: 0,6%
  • Zawartość siarki: 0,01%

Jak rozpoznać dobre ekopaliwo.

Dobrej jakości ekogroszek workowany powinien posiadać kilka kluczowych cech. Wysoka moc opałowa uzyskana dzięki starannej selekcji węgla do jego produkcji. Niskie zawartości siarki i popiołu. W praktycznym zastosowaniu natomiast nie powinien zostawiać po sobie spieków i dużej ilości zanieczyszczeń w piecu.

Dobry ekogroszek Red Yellow
Wartość opałowa min. 24Mj/kg 29Mj/kg 26Mj/kg
Zawartość popiołu mniej niż 10% max. 4% 5-7%
Ekogroszek workowany - Zduńska Wola

Gdzie znaleźć więcej informacji o nowoczesnych opałach.

Stosowanie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego powinno kojarzyć się z komfortem. Nie sprawiać problemów podczas użytkowania. Niemniej jednak od czasu do czasu zaczerpnięcie specjalistycznej wiedzy jest konieczne. Jeżeli na Twojej drodze pojawią się jakieś problemy związane z biomasami to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Stworzyliśmy cały dział z artykułami, które udzielą Ci wartościowych informacji - https://pangroszek.pl/artykuly/.

Zadzwoń do nas, kontakt Zduńska Wola.

Nurtują Cię jakieś kwestie związane z ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym? Nie martw się! Uruchomiliśmy w Zduńskiej Woli infolinię, na której uzyskasz fachowe porady. Zadzwoń do nas 506-048-557 lub napisz - https://pangroszek.pl/kontakt/, chętnie pomożemy!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Władek Kołacz

Polecam

 by Grzegorz

Ekogroszek jest super

 by Frano

Ekogroszek dojechał na czas. Polecam