ekogroszek workowany

Wszyscy chcemy zakupić produkt w jak najkorzystniejszej cenie jednak jak najwyższej jakości, każdy z nas chce zaoszczędzić pieniądze min. na kosztach utrzymania ciepła w naszych domach dlatego ludzie zaczęli odchodzić od tradycyjnych kotłów węglowych, które to były bardzo drogie w utrzymaniu, a zakup węgla na zimę wiązał się z wysokimi kosztami, które to przyprawiały nas o bóle głowy. Na szczęście na rynku pojawiły się ciekawsze i bardziej ekonomiczne rozwiązania, niż te, które znaliśmy dotychczas! Mowa tu o paliwie opałowym typu ekogroszek Bełchatów czy pellet workowany Bełchatów, które to od kilku lat są idealnym sposobem na ogrzanie mieszkania, powierzchni handlowych czy domu. Znacznie zmieniło się podejście Polaków do kwestii ogrzewania mieszkań na przestrzeni lat ponieważ ludzie zaczęli dostrzegać zagrożenia jakie niesie za sobą ogrzewanie domu tradycyjnymi metodami jak i fakt że węgiel strasznie zdrożał. Dodatkowo zaczęliśmy posiadać większą świadomość względem wpływu sposobu ogrzewania domu na środowisko oraz emisję chociażby dwutlenku węgla czy siarki do atmosfery. Ludzie stali się bardziej odpowiedzialni i zaczęli zwracać uwagę na aspekty, które kiedyś były pomijane. Pellet workowany Bełchatów czy ekogroszek workowany Bełchatów można kupić na naszej stronie internetowej www.pangroszek.pl. Pan Groszek to sklep, który oferuje produkty ekologiczne bardzo wysokiej jakości, a co najważniejsze dla klienta dostępne w konkurencyjnych cenach! Nasze produkty sprowadzamy z zza wschodniej granicy, gdzie produkty opałowe muszą się sprawdzać przy bardzo niskich temperaturach i niezwykle srogich zimach. Ponadto aby zaoszczędzić czas Naszych klientów oferujemy darmowy dowóz na terenie Bełchatowa bądź innych miejscowości.

Charakterystyka pelletu, ekogroszku czy paliwa, które to dostępne są u Pana Groszka?

Ekogroszek oferowany przez Pana Groszka pochodzi ze sprawdzonej kopalni. Wartość opałowa 28-30 MJ/kg to jedna z najwyższych wartości kalorycznych na rynku. Zawartość popiołu wynosi 3 proc., czyli niewiele ponieważ większość tego rodzaju węgla na rynku oscyluje na poziomie 10%. Spiekalność naszego ekogroszku wynosi 0 RI. Oznacza to, że praktycznie każdy ekogroszek włożony do pieca, spala się. Granulacja to od 5 do 25 mm. Zawartość siarki w naszym ekogroszku jest minimalna i wynosi ok. 0,3 proc. Ten parametr określa szkodliwość spalin. Pellety d=Bełchatów to niewielkiej ilości cząsteczki organiczne złożone ze sprasowanej biomasy. Pellet może być wytwarzany z szerokiej gamy powstałych odpadów biomasy: odpadów przemysłowych i produktów ubocznych, odpadów żywnościowych, pozostałości rolniczych, roślin energetycznych, trocin i zrębków drzewnych. Piece na pellet są idealnym źródłem ciepła dla tych, którzy są świadomi śladu węglowego oraz wpływu stosowania paliw kopalnych na środowisko. Brykiet drzewny kolei to idealny sposób na paliwo kominkowe.

Jaki rodzaj paliwa wybrać? Ekogroszek, pellet czy brykiet?

Nasza firma w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów, które to przechowywane są w bezpieczny sposób, w magazynach dzięki czemu posiadają pełną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i tym samym gwarancję zachowania właściwości paliwa. Ponadto warto wspomnieć że każdy z naszym produktów zapakowany jest w perforowany worek, który to gwarantuje ochronę przed wilgocią. Na naszej stronie internetowej można kupić ekogroszek Bełchatów: „Pan Groszek Red”, „Pan Groszek Orange”, „Pan Groszek Yellow”, „Pan Groszek Blue”, „Pan Groszek Red+ Yellow”. Na naszej stronie możecie Państwo również kupić pellet Bełchatów: „Pan Groszek Green” w trzech dostępnych pojemnościach, zaczynając od 500 kg, poprzez 800 kg, kończąc na 960. Dodatkowo oferujemy brykiet drzewny, który to jest idealnym paliwem kominkowym. Warto wspomnieć że złożenie zamówienia za pośrednictwem naszej strony jest banalnie proste! Nasze produkty to zapewnienie wymaganej temperatury w domu przy zachowaniu atrakcyjnych dla klientów cen jak i profitów (na przykład posiadamy interesujące pakiety lojalnościowe). Jak złożyć zamówienie? Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową: www.pangroszek.pl, gdzie znajdziesz wspomniane wcześniej produkty, obliczysz potrzebną ilość pelletu, ekogroszku workowanego bądź brykietu drzewnego, złożysz zamówienie korzystając z dostępnego koszyka online. Płatności możesz dokonać poprzez wykonanie tradycyjnego przelewu jeśli jednak wolisz zapłacić dostawcy na miejscu oczywiście masz taką możliwość! Po złożonym zamówieniu, dostarczymy Twoje zamówienie calkowicie bezplatnie w każde wskazane przez Ciebie miejsce w kraju. Do zobaczenia! Jeśli nie wiesz na jaki rodzaj paliwa się zdecydować zapraszamy do kontaktu, pomoże Ci w doborze najlepszej dla Ciebie opcji, dopasowanej do Twoich potrzeb. Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na infolinię, pisząc e-maile, bądź za pośrednictwem www.facebook.pl na którym to prowadzimy profil o nazwie „Grupa wsparcia Pana Groszka” na której możesz otrzymać pomoc dotyczącą wyboru odpowiednich produktów jak i przeczytać cenne wskazówki dotyczące użytkowania tego rodzaju paliwa. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby klienta dlatego też zawsze chętnie służymy pomocą, dobrą radą oraz wsparciem.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews