Chcemy korzystać z usług firm współgrających z naszymi potrzebami. Zazwyczaj ciężko osiągnąć ten cel. Pan Groszek od teraz oferuje swój ekogroszek workowany i pellet drzewny w Żyrardowie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy ekogroszki o mocy od 24MJ/kg aż do 29MJ/kg, o niskiej zawartości siarki. Nasze produkty są ekologiczne, ekonomiczne oraz wydajne. Dbamy o to, aby każdy z naszych wyrobów spełniał rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej. Chcemy przyczynić się do poprawy jakości powietrza w całej Polsce. Od teraz zamówisz nasze produkty z darmową dostawą na terenie Żyrardowa. Przełącz się na rozwiązania na miarę XXI wieku i sprawdź nasze ekogroszki oraz pellet!

U Pana Groszka w Żyrardowie tani ekogroszek workowany od ręki!

Nasza sieć dystrybucji docelowo ma obejmować całą Polskę. Produkty, które oferujemy w Żyrardowie to wszystko, czego potrzebujesz. Ekogroszek workowany, jaki posiadamy to Red, Yellow oraz Blue. Ich moce zawierają się od 24MJ/kg do 29MJ/kg. Red dla przykładu ma największa moc, jaką oferujemy. Przeznaczony jest szczególnie na zimy, które potrafią dać o sobie znać. Jego wartość opałowa to 29MJ/kg, dzięki czemu nie musisz martwić się o chłody panujące na zewnątrz. Nie zapominamy też o aspekcie ekologicznym, Red zawiera tylko 0,3% siarki i 3% popiołu. Taka konfiguracja wpływa na to, że ten ekogroszek workowany jest produktem, który nie rujnuje domowego budżetu, oferując przy tym bardzo duży wachlarz korzyści. Ekogroszek pakujemy w 25-kilogramowe worki, to natomiast gwarantuje wygodne jego składowanie.

Ekogroszek Yellow Ekogroszek Red Brykiet torfowy
Moc opałowa 26MJ/kg 29MJ/kg 18MJ/kg
Zawartość popiołu 5-7% max 4% 9%

Pellet drzewny A1 – wysoce ekologiczne biopaliwo.

Pellet drzewny to propozycja dla osób szczególnie przejętych losami planety. Zawiera on bardzo niskie ilości siarki 0,01%, tylko 0,6% popiołu i jest wytwarzany w wyniku obróbki drzew iglastych. Jego moc opałowa na poziomie 18MJ/kg daje ogrzewanie, które generuje niskie koszta. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych produktów, pellet posiada certyfikat, który pobrać możesz na e-sklepie.

Ściśle kontrolujemy proces powstawania naszego pelletu drzewnego, nie dopuszczamy do niego chemikaliów i wytwarzamy go z drzew iglastych, co zmniejsza ilość spieków.

Dostawa za darmo w 48 h na terenie Żyrardowa.

Mając na względzie dobro klienta, oferujemy darmową dostawę towaru pod dom. Ekogroszek workowany otrzymasz na palecie 80 × 100 pakowanej po 1000 kg natomiast pellet drzewny na palecie przemysłowej (960 kg), wszystko zabezpieczone stretchem. Przed odbiorem kontaktujemy się z klientami celem potwierdzenia obecności. Ponadto nasz dział spedycji korzysta z samochodów, które są w stanie dojechać niemal wszędzie, na wyposażeniu posiadają wózki ręczne i windy pneumatyczne. Cały proces dostawy bierzemy na siebie, abyś nie musiał się nią przejmować. Możesz też zamówić towar za pobraniem.

Ekogroszek workowany kontra węgiel.

Ekogroszek powstaje w wyniku starannej selekcji węgla kamiennego i brunatnego. Zawiera mało wody i tlenków siarki. Korzystanie z tego surowca zmniejsza ilość smogu, a także przyczynia się do mniejszego wytwarzania dioksanów i furanów do atmosfery. Nie należy również zapominać o komforcie, jaki oferuje ekogroszek. Automatyka pieców na ten surowiec stoi na wysokim poziomie. Wystarczy odpowiednio ustawić kocioł i nie musisz przejmować się częstym jego uzupełnianiem.

Oszczędności dla klientów hurtowych i detalicznych.

Abyś mógł zaoszczędzić, przygotowaliśmy specjalny system punktowy. Dostępny jest na naszym e-sklepie. W zamian za zakupy otrzymujesz na konto punkty, które następnie wymienić możesz na wartościowe nagrody, na przykład narzędzia ogrodowe, hulajnogi czy smartbandy. Pełen katalog nagród znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zadzwoń do nas lub wyślij mail.

Nasi specjaliście w Żyrardowie chętnie pomogą Ci w doborze produktu. Mając na względzie dobro klienta, uruchomiliśmy infolinię dostępną pod numerem 506–048-557 oraz formularz – https://pangroszek.pl/kontakt/. Nie zwlekaj, odpowiemy na każde pytanie związane z ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews