Pan Groszek oferuje swój ekogroszek workowany i pellet drzewny na terenie Mazowieckiego, a od teraz także Zadobrza. Jeżeli poszukujesz produktu, który spełni twoje oczekiwania co do wysokiej jakości i niskiej ceny, powinieneś sprawdzić naszą ofertę. Jesteśmy pewni towaru, który oferujemy, ponieważ analizujemy potrzeby klientów i tworzymy opały w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Użytkuj wygodnie i ekologicznie, użytkuj ekogroszek workowany i pellet drzewny. Rozwiązania, które u nas znajdziesz, są nie tylko wydajne, ale też często tańsze od tradycyjnych metod ogrzewania. Przełącz się więc na rozwiązania XXI wieku i zamów u nas!

Pellet drzewny Zadobrze - czym się wyróżnia.

Pellet drzewny powinien przede wszystkim posiadać ekstremalnie czysty skład. Oznacza to, że surowiec ten nie powinien emitować praktycznie żadnych niepożądanych substancji do atmosfery. Green to pellet idealny - dlaczego? Moc opałowa 18Mj/kg zapewnia oszczędności dzięki długiemu spalaniu. Zawartość siarki 0,01% to wartość bliska zeru, a to z kolei wpływa na ekstremalnie niską szkodliwość dla środowiska. Zawartość popiołu 0,6%, nie musisz martwić się o czyszczenie pieca, ilość odpadów jest minimalna. Ostatecznie - granulacja Green - 6 mm, jest idealna dla domu jednorodzinnego. Pozyskujemy go w wyniku obróbki drzew iglastych - sosny, możesz spodziewać się małej ilości spieków.

Dostępność pelletu drzewnego dla twojego miejsca zamieszkania sprawdzisz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/pellet/.

Dlaczego ekogroszek workowany zyskuje na popularności?

Z Unii płyną coraz to bardziej rygorystyczne normy odnośnie dozwolonej emisji zanieczyszczeń. Tradycyjny węgiel sukcesywnie zastępowany jest nowszymi metodami ogrzewania. Jednym z najlepszych zamienników jest ekogroszek workowany. To dlatego, że pomimo swojego wymiaru ekologicznego i wysokiej wydajności jest tani. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy propozycje, każda z nich posłuży najlepiej czemu innemu. Jest Red, Yellow i Blue, sprawdź, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Red - najwyższa moc, idealny na zimę.

  • Wartość opałowa: 29Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: max. 4%

Yellow - ekogroszek workowany dla początkujących, uniwersalne parametry.

  • Wartość opałowa: 26Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: 5-7%

Blue - najtańszy, pomimo ceny nie traci na jakości.

  • Wartość opałowa: 24Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: 3-5%

Aktualną ofertę i ceny ekogroszku workowanego znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek/.

To wszystko z darmową dostawą, obejmującą całe Zadobrze.

Dobry produkt wymaga odpowiedniej obsługi klienta. Jedną z rzeczy, która świadczy o firmie pozytywnie, jest darmowa dostawa, którą oferujemy. Nie musisz martwić się niczym. Ekogroszek workowany i pellet drzewny dzięki wykorzystaniu wózków ręcznych i wind pneumatycznych dowozimy pod dom. Przed dostawą spedycja skontaktuje się z Tobą, celem umówienia dogodnej godziny odbioru. Wykorzystując mniejsze pojazdy, nie tiry, możemy dojechać niemal wszędzie. U nas możesz zamówić także za pobraniem. Transport już w 48 h!

Ile kosztuje ogrzewanie ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym?

To pytanie często zadawane przez naszych klientów. Pozornie obliczenie kosztów jest niełatwe, przygotowaliśmy jednak kalkulatory, które Ci pomogą.

Gdzie znajdę więcej informacji o ekopaliwach?

Ekogroszek i pellet to nadal świeża metoda ogrzewania w Polsce. Pan Groszek stara się być pionierem rynku i tworzyć przestrzenie, które pomagają w wymianie opinii wśród ekopalaczy. Mamy wobec tego przyjemność zaprosić Cię na grupę Facebook, na której wymienisz się doświadczeniami odnośnie stosowania każdego produktu, nie cenzurujemy wypowiedzi! Znajdziesz ją tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego produktu. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews