Interesuje Cię opał zgodny z rygorystycznymi normami Unijnymi? Nie chcesz przejmować się tym, że jakość produktu będzie inna niż obiecana? Dobrze trafiłeś. Od teraz usługi Pana Groszka dostępne są również w Żurominu. Nasze ekogroszki workowane i pellety drzewne to świetnie rozwiązanie zarówno dla oszczędnych, ekologicznych jak i wymagających. Wybierz rozwiązania na miarę XXI wieku, wybierz ekopaliwa. Przyczyń się do poprawy jakości powietrza w twojej okolicy i na całym świecie. Korzystając z ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego emitujesz znacząco mniejsze ilości tlenków siarki, dioksyn i furanów względem węgla. Mamy także masę udogodnień dla klientów z Żuromina, sprawdź sam!

Wysokokaloryczny i tani ekogroszek workowany w Żurominu.

Pozornie wydawać by się mogło, że rozwiązanie nowoczesne nie może być tańsze od tradycyjnego. Nie jest tak w przypadku ekogroszku workowanego, ten bowiem dzięki wysokim mocom opałowym ogrzewa dom niskim kosztem. Aby stworzyć dobrej jakości ekogroszek, należy dokonać starannej selekcji węgla. U nas znajdziesz trzy warianty ekogroszków. Red, Yellow i Blue, każdy spreparowany z myślą o innych potrzebach. Red na przykład dedykujemy najbardziej wymagającym, posiada on aż 29Mj/kg mocy i tylko 4% popiołu. Yellow natomiast odznacza się uniwersalnymi parametrami, moc 26Mj/kg i 0,3% siarki, zamów go, jeżeli chcesz łatwo ustawić domowy piec. Znajdzie się także coś dla oszczędnych, Blue jest najtańszą propozycją z oferty, ale pomimo tego nie traci na jakości. Moc 24Mj/kg i 0,25% siarki czyni ten ekogroszek workowany idealną propozycją na jesień.

Moc opałowa Przeznaczenie
Ekogroszek Red 29Mj/kg Zima
Ekogroszek Blue 24Mj/kg Jesień

Aktualną ofertę ekogroszków workowanych znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek

Pellet drzewny - jaki jest sens jego stosowania?

Po co komu pellet drzewny, jeżeli ma ekogroszek workowany? Sprawa nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Ekogroszek jest opałem bardzo ekologicznym, jednak pellet drzewny cechuje się ekstremalnie czystym składem. Green - nasz pellet powstaje w wyniku obróbki drzew iglastych. Jest pokryty naturalną żywicą, dzięki czemu produkuje mało spieków. Jesteśmy jego bezpośrednim dostawcą i zapewniamy, że jest on pozbawiony wszelakich chemikaliów. Pomimo całej jego niskiej emisyjności, posiada on także dobre moce opałowe. W przypadku Green jest to 18Mj/kg, 0,01% siarki i 0,6 popiołu. Oczywiście nasz pellet jest certyfikowany. W skrócie - komfort, wygoda i ciepło. Jeżeli zależy Ci na przyszłości planety, to pellet drzewny jest dla Ciebie.

Tutaj znajdziesz obecnie dostępne pellety drzewne - https://pangroszek.pl/sklep/pellet/.

Na terenie Żuromina darmowa dostawa.

Jedną z większych zalet Pana Groszka jest darmowa dostawa. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby była ona maksymalnie komfortowa dla klienta. Bierzemy wszystko na siebie. Twój towar dotrze do Ciebie samochodem zdolnym zmieścić się niemal wszędzie, a kurier skontaktuje się z Tobą przed dostarczeniem przesyłki. Na wyposażeniu nasza spedycja posiada windy pneumatyczne i wózki ręczne, dostarczamy pod sam dom. To wszystko już w 48 h!

Chce się o was dowiedzieć więcej.

Zakup ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego na sezon to odpowiedzialne zadanie. Aby odpowiednio podjąć decyzję o wyborze składu, musimy ufać dostawcy. Chcielibyśmy, abyś i Ty nam zaufał. Zachęcamy do sprawdzenia opinii o nas na Facebooku - https://www.facebook.com/ekopaliwo.

Grupa wsparcia, wymień się opiniami.

Jeżeli mieszkasz w Żurominie, to zainteresuje Cię nasza grupa poświęcona ekopaliwom. Czasami warto wymienić się doświadczeniami odnośnie ekogroszków workowanych i pelletów drzewnych. Zapraszamy Cię więc na grupę, której w żaden sposób nie cenzurujemy. Możesz wypowiedzieć się o każdym produkcie! Znajdziesz ją tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Infolinia dla klientów z Żuromina.

Nie sposób podjąć decyzje bez rozmowy z drugim człowiekiem. Dlatego mamy dla Ciebie infolinie, zadzwoń do nas pod numerem 506–048-557 lub napisz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Chętnie doradzimy Ci w doborze odpowiedniego produktu.

Ekogroszek workowany, pellet drzewny Żuromin - gdzie z darmową dostawą? Zachęcamy, skorzystaj z e-sklepu Pana Groszka - https://pangroszek.pl/sklep/!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews