Standardy ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych nadal najczęściej odnoszą się do węgla kamiennego. Jednak obecność praktycznej, niedrogiej alternatywy, a także troska o ogólny dobrostan zdrowia i środowiska powodują, że wielu klientów decyduje się na zmianę. Sklep Pan Groszek proponuje jakościowy ekogroszek dla klientów z Siedlec, powstały na bazie obróbki węgla kamiennego i brunatnego. To właśnie dzięki temu istnieje możliwość istotnego ograniczenia poziomu siarki oraz obecności innych, szkodliwych substancji. Można być więc pewnym, że w procesie spalania nie przedostaną się do atmosfery znaczne ilości trujących związków. Jednocześnie taki zakup jest zasadny ekonomicznie, gdyż wiąże się z mniejszym wydatkiem. Użytkownik odczuje również wyraźną poprawę jakości grzewczej. Materiał wyróżnia się także właściwym poziomem wilgotności, a przedział granulacji wynosi pomiędzy 5 a 25 mm.

Zasadnicze zalety pelletu drzewnego w Siedlcach

Atuty prezentowanego rozwiązania odnoszą się także do konkretnych elementów wyposażenia. Spalanie pelletu drzewnego, nabywanego m.in. przez mieszkańców Siedlec , wymaga pieca o odpowiedniej mocy. Większość z nich posiada nie tylko automatyczne podajniki, ale też pojemne zbiorniki. Jest to duże ułatwienie dla użytkowników, gdyż nie trzeba zbyt często kontrolować dozowania materiału opałowego. Będzie on bezpośrednio i samodzielnie aplikowany, aby zachować właściwy poziom temperatury wnętrza. Z kolei drugie zagadnienie to możliwość jednorazowego wsypania większej ilości materiału bez konieczności systematycznego dokładania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Ekogroszek workowany w Siedlcach to ceniony opał

Zastosowanie ekogroszku workowanego na większą skalę może przynieść duże korzyści. Dla wszystkich właścicieli domów lub obiektów usługowych w Siedlcach liczy się zapewnienie w nich optymalnego poziomu ciepła. Dotyczy to rzecz jasna sezonu jesienno-zimowego, w którym należy zaopatrzyć się w opał. Węgiel kamienny to dodatkowa sadza oraz popiół, a także konieczność wygospodarowania większego pomieszczenia na składowanie. Praktyczne worki z ekogroszkiem zdecydowanie ułatwiają ich magazynowanie. Ogólne zachowanie higieny i czystości jest dużo prostsze, a sami mieszkańcy są zwolnieni z wykonywania wielu czynności. Poza tym należy też zwrócić uwagę na proekologiczne tendencje występujące w społeczeństwie.

Red:

  • Wartość opałowa: 29Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: max. 4%

Yellow:

  • Wartość opałowa: 26Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: 5-7%

Blue:

  • Wartość opałowa: 24Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: 3-5%

Skąd popularność ekopaliw?

Zarówno ekogroszek wokrowany, jak i pellet drzewny posiadają zalety, którymi są w stanie przekonać do siebie pewne grupy osób. Ekogroszek to świetny kompromis pomiędzy ceną, wysoką wartością opałową oraz ekologią. Odnotowuje zainteresowanie głównie ze względu na swoją uniwersalność. Ociepli w mroźną zimę i dogrzeje w chłodną jesień. Pellet drzewny natomiast to prawie zerowa emisja substancji szkodliwych. Posiada przy tym przyzwoitą cenę i moce opałowe. Oba z tych opałów wpływają pozytywnie na jakośc powietrza, niemniej jednak ekogroszek jest kompromisowy i mocny, a pellet ekstremalnie czysty.

Ekogroszek Red Pellet drzewny Green
Wartość opałowa 29Mj/kg 18Mj/kg
Zawartośc siarki 0,3% 0,01%

Powyższa tabela świetnie obrazuje różnice pomiędzy naszymi rozwiązaniami grzewczymi.

Ekogroszek workowany - Siedlce

Gdzie znajdę informacje o Panu Groszku.

Postawiliśmy sobie za cel łamanie stereotypów odnośnie dostawców węgla. Działamy w social-mediach i udostępniamy produkty do recenzji na Youtube. Zachęcamy do sprawdzenia naszego fanpage - https://www.facebook.com/ekopaliwo. Tutaj znajdziesz opinie odnośnie naszego towaru. Dla osób szerzej zaintersowanych tematyką ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego napisaliśmy masę artykułów. Znajdziesz je tutaj - https://pangroszek.pl/artykuly/.

Jak skontaktować się z Panem Groszkiem.

Zachęcamy wszystkich klientów z Siedlec do kontaktu pod numerem 506–048-557 i przy użyciu formularza - https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści służą poradą w doborze odpowiedniego pod piec opału. Przygotowaliśmy także próbki, o które możesz zapytać na infolinii.

Ekogroszek workwoany i pellet drzewny najwyższej klasy w Siedlcach? Zamów towar od Pana Groszka poprzez e-sklep, tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews