Standardy ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych nadal najczęściej odnoszą się do węgla kamiennego. Jednak obecność praktycznej, niedrogiej alternatywy, a także troska o ogólny dobrostan zdrowia i środowiska powodują, że wielu klientów decyduje się na zmianę. Sklep Pan Groszek proponuje jakościowy ekogroszek dla klientów z Siedlec, powstały na bazie obróbki węgla kamiennego i brunatnego. To właśnie dzięki temu istnieje możliwość istotnego ograniczenia poziomu siarki oraz obecności innych, szkodliwych substancji. Można być więc pewnym, że w procesie spalania nie przedostaną się do atmosfery znaczne ilości trujących związków. Jednocześnie taki zakup jest zasadny ekonomicznie, gdyż wiąże się z mniejszym wydatkiem. Użytkownik odczuje również wyraźną poprawę jakości grzewczej. Materiał wyróżnia się także właściwym poziomem wilgotności, a przedział granulacji wynosi pomiędzy 5 a 25 mm.

Zasadnicze zalety pelletu drzewnego w Siedlcach

Atuty prezentowanego rozwiązania odnoszą się także do konkretnych elementów wyposażenia. Spalanie pelletu drzewnego, nabywanego m.in. przez mieszkańców Siedlec , wymaga pieca o odpowiedniej mocy. Większość z nich posiada nie tylko automatyczne podajniki, ale też pojemne zbiorniki. Jest to duże ułatwienie dla użytkowników, gdyż nie trzeba zbyt często kontrolować dozowania materiału opałowego. Będzie on bezpośrednio i samodzielnie aplikowany, aby zachować właściwy poziom temperatury wnętrza. Z kolei drugie zagadnienie to możliwość jednorazowego wsypania większej ilości materiału bez konieczności systematycznego dokładania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Ekogroszek workowany w Siedlcach to ceniony opał

Zastosowanie ekogroszku workowanego na większą skalę może przynieść duże korzyści. Dla wszystkich właścicieli domów lub obiektów usługowych w Siedlcach liczy się zapewnienie w nich optymalnego poziomu ciepła. Dotyczy to rzecz jasna sezonu jesienno-zimowego, w którym należy zaopatrzyć się w opał. Węgiel kamienny to dodatkowa sadza oraz popiół, a także konieczność wygospodarowania większego pomieszczenia na składowanie. Praktyczne worki z ekogroszkiem zdecydowanie ułatwiają ich magazynowanie. Ogólne zachowanie higieny i czystości jest dużo prostsze, a sami mieszkańcy są zwolnieni z wykonywania wielu czynności. Poza tym należy też zwrócić uwagę na proekologiczne tendencje występujące w społeczeństwie.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews