Obecnie na rynku występuje szereg propozycji dotyczących kompletnych systemów grzewczych. Wybór nie jest łatwy, gdyż rozwiązania te znacząco różnią się między sobą. Niemniej do bezobsługowej formy należy z pewnością wybór pieca na ekogroszek workowany, który dostępny jest w ofercie sklepu Pan Groszek m.in. mieszkańcom Płocka. Przygotowaliśmy również atrakcyjną cenowo propozycję, mianowicie pellet drzewny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Ekogroszek dla mieszkańców Płocka

Dla mieszkańców Płocka i jego okolic przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką jest ekogroszek z naszego sklepu internetowego. Produkt ten powstaje z węgla brunatnego oraz kamiennego i przybiera formę niewielkiego granulatu połączonego z miałem. Zapewnia to dobre spalanie, a także znacznie niższą emisję szkodliwych substancji do atmosfery. To niezwykle cenna zaleta, ponieważ łączy w sobie aspekt ekologiczny z wygodnym, niemal samoobsługowym użytkowaniem pieca.

Pellet drzewny dostarczamy do Płocka

Dla mieszkańców Płocka i okolic dostarczamy najwyższej jakości pellet drzewny. Jest to produkt powstały z biomasy pozyskanej w trakcie obróbki drewna. To wyjątkowe rozwiązanie pozwala w maksymalny sposób wykorzystać surowiec. Dodatkowo to naturalny materiał charakteryzujący się wysoką kalorycznością spalania. Oczywiście, jeśli posiada między innymi dwie cechy - jest suchy i wolny od zanieczyszczeń. Wybór pelletu oraz pieca z podajnikiem to pełen komfort dla użytkownika.

Ekogroszek i pellet - tylko sprawdzony dostawca!

Nowoczesne ogrzewanie piecem na paliwo stałe niesie za sobą kilka pułapek, których można uniknąć, wybierając sprawdzonego dostawcę. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty, w której dostępny jest zarówno ekogroszek workowany, jak i pellet drzewny. Obsługujemy wiele lokalizacji, w tym Płock. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wykwalifikowany zespół oraz odpowiednie zaplecze magazynowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu! Gwarantujemy fachową obsługę oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews