Do oferty Pana Groszka przekonują dobre ceny, wysoka jakość towaru i obsługa klienta na poziomie. Do korzystania z ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego natomiast jego świetne właściwości. Rozwiązania te są bowiem wydajne, tanie i wygodne. Ekopaliwa zmniejszają ilość wydzielanych do atmosfery tlenków siarki, dioksyn i furanów przyczyniając się przy tym do poprawy jakości powietrza. Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości i nie idziemy na kompromisy. Jeżeli zależy Ci na dobrym opale od odpowiedzialnego dostawcy, sprawdź ofertę Pana Groszka w Radomiu!

Naturalny i czysty - pellet drzewny klasy A1.

Pellet drzewny to jeden z tych surowców, które uważamy za przyszłość. Dotychczas jego użytkowanie jest popularne głównie na zachodzie, obserwujemy jednak coraz większe zainteresowanie pelletem także w Polsce. Dzieje się tak dlatego ponieważ jest to ekstremalnie czysty opał. Nasz pellet - Green pozyskujemy w wyniku obróbki drzew iglastych, a naturalna żywica pokrywająca Green zmniejsza ilość spieków. Moc opałowa tej biomasy to 18MJ/kg, zawartośc siarki tylko 0,01% i popiołu 0,6%. Pellet drzewny dedykujemy tym, którzy szczególnie martwią się o przyszłość planety. Green posiada stosowne certyfikaty, które znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/pellet/.

Co wyróżnia ekogroszek od Pana Groszka?

Wysoka jakość w adekwatnej do niej cenie, pragniemy, aby tak odbierane były nasze ekogroszki workowane. Przykładamy ogromną uwagę podczas selekcji węgla do produkcji ekogroszku. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy modele, każdy sprawdzi się najlepiej w innych warunkach. Jest Red, Yellow i Blue, sam zdecyduj, który najlepiej trafia w twoje gusta.

Red - propozycja dla najbardziej wymagających. Moc opałowa na poziomie 29MJ/kg zadowoli każdego. Do tego tylko 0,3% siarki i maksymalnie 4% popiołu.

Yellow - z dedykacją dla początkujących. Moc opałowa - 26MJ/kg, 0,3% siarki i 5-7% popiołu.

Blue - najtańszy ekogroszek workowany o dobrych parametrach. Moc na poziomie 24MJ/kg, zaledwie 0,25% siarki i do 5% popiołu.

Dla nowych klientów proponujemy próbkę towaru, o szczegóły zapytaj na infolinii. Pragniemy opierać sprzedaż na zaufaniu i z chęcią pomożemy Ci w doborze odpowiedniego produktu.

Wartość opałowa
Red 29MJ/kg
Yellow 26MJ/kg

To wszystko w Radomiu z darmową dostawą.

  • Pojazdy wyposażone w windy pneumatyczne i wózki ręczne, dostawa pod dom!
  • Samochody zdolne zmieścić się niemal wszędzie, nie jeździmy tirami!
  • Dostawa w 48 h!

Oblicz co się bardziej opłaca!

Podjęcie decyzji odnośnie zakupu opału na cały sezon to nie lada wyzwanie. Żeby odpowiednio ją podjąć, warto przed zakupem dokonać kalkulacji. Umożliwią ją Tobie przygotowane przez nas kalkulatory. Wprowadź dane do kalkulatora i dowiedz się ile ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego potrzebujesz na cały sezon!

Zakup hurtowy czy detaliczny?

Długi staż na rynku sprzedaży opału zarówno w hurcie i w detalu pozwolił nam przygotować dla Ciebie sporo udogodnień. Jednym z nich jest system lojalnościowy. W zamian za zakupy w naszym e-sklepie otrzymujesz punkty, te natomiast wymienisz na różne wartościowe przedmioty. Być może zainteresuje Cię hulajnoga lub narzędzia ogrodowe? Każdy znajdzie coś dla siebie. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/, zapraszamy!

Sprawdź także naszą grupę na Facebooku, jeżeli będziesz mierzył się z jakimiś wyzwaniami związanymi ze stosowaniem ekopaliw, znajdziesz na niej wiele ludzi chętnych do pomocy w każdym problemie - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Zachęcamy do kontaktu! Infolinia Radom.

Staramy się zapewnić Ci jak najwyższe standardy obsługi klienta, skontaktuj się z nami pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze produktu i rozwieją wszystkie wątpliwości do jego jakości!

Jeżeli więc poszukujesz taniego i jakościowego pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego skorzystaj z oferty Pana Groszka! Darmowa dostawa, system punktowy czy próbka towaru to tylko część benefitów, które od nas otrzymasz!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews