Dzisiaj najbardziej interesuje nas zdrowie, staramy się ograniczać korzystanie z rzeczy, które wpływają na nie negatywnie. Coraz lepiej wiemy, co naszemu zdrowiu szkodzi i eliminujemy to. Takimi czynnikami są na przykład smog i zanieczyszczone powietrze. Ekogroszek workowany i pellet drzewny to paliwa o bardzo czystym składzie, co natomiast przekłada się na pozytywny wpływ na środowisko. Pan Groszek przykłada ogromną uwagę do tego, żeby oferowane przez niego produkty posiadały nie tylko dobre i pozbawione niepożądanych substancji składy, ale również były tanie. Od teraz również w Łomiankach zakupisz towar u Pana Groszka! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najlepsza alternatywa dla węgla brunatnego. Łomianki korzystają z ekogroszku workowanego!

W związku z rygorystycznymi normami Europejskimi pozbywamy się starych pieców węglowych. Wiele osób rezygnuje z palenia na rzecz gazu. To nie jest jednak konieczne, ponieważ ekogroszek workowany to surowiec tani i wydajny, a do tego potrafi zaoszczędzić dużo czasu. Korzystanie z biopaliw powoduje minimalizację wydzielania tlenków siarki do atmosfery. Nasza oferta ekogroszku workowanego to 3 produkty, z których każdy zaspokaja inne potrzeby. Mamy coś dla każdego. Blue na przykład cechuje się najniższą ceną i świetnie sprawdzi się do ogrzewania uzupełniającego lub na jesień. Moc opałowa Blue wynosi 24MJ/kg a zawartość siarki to tylko 0,25%! Jeżeli zależy Ci na wymiarze ekologicznym korzystania z ekogroszku, powinieneś go przetestować. Red to moc sama w sobie – 29MJ/kg, które rozpali Cię do czerwoności. Sugerujemy jego zakup osobom bardzo wymagającym oraz na zimę, kiedy szczególnie doskwiera mróz. Co ważne, pomimo swojej dużej mocy Red ma tylko 0,3% siarki i max. 4% popiołu! Jest też Yellow – 26MJ/kg mocy, które najlepiej sprawdzą się w rękach osoby początkującej, pod ten ekogroszek workowany będzie Ci najłatwiej ustawić piec.

Ekogroszek Węgiel brunatny
Moc opałowa 24-29MJ/kg 7-21MJ/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,6 do 6%

Skąd popularność pelletu drzewnego?

Pellet drzewny to rozwiązanie z powodzeniem stosowane na zachodzie np. w Holandii. Jego bardzo ekologiczna natura jest widoczna na pierwszy rzut oka. W Łomiankach oferujemy pellet drzewny klasy A1, który zawiera zaledwie 0,01% siarki i 0,6% popiołu! Nie zapomnieliśmy też o odpowiedniej mocy, Green posiada bowiem 18MJ/kg wartości opałowej, dzięki, której w twoim domu zapanuje ciepło. Wierzymy, że pellet jest opałem przyszłości również w Polsce. Green posiada certyfikat i spełnia wszystkie normy unijne.

Na terenie Łomianek dostawa za darmo!

Nie chcemy, żebyś przejmował się tym, co powinno leżeć po stronie producenta. Dostarczamy nasz pellet drzewny i ekogroszek workowany za darmo pod sam dom! Wszystko dzięki temu, że spedycja korzysta z pojazdów wyposażonych w windy pneumatyczne i wózki ręczne. Umawiamy się przed dostarczeniem towaru, więc nie musisz martwić się, że dojedziemy, kiedy Ciebie nie będzie w domu. Nie jeździmy tirami, a to sprawia, że nie będzie dla nas problemem dojechanie w najwęższe zakątki. Pellet dowozimy na paletach przemysłowych (960 kg), a ekogroszek na paletach 80 × 100 pakowanych po 1000 kg. Transport już w 48 h!

Chcę dowiedzieć się więcej o firmie/ekogroszku/pellecie – gdzie znajdę informacje?

Wychodzimy naprzeciw i tworzymy rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą grupę poświęconą ekopaliwom – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. Znajdziesz tam wiele informacji i możesz wymienić się doświadczeniami ze stosowania różnych produktów.

Powinieneś sprawdzić również naszą stronę na Facebooku, tam publikujemy mnóstwo ciekawych i użytecznych artykułów ze świata ekoopałów. Co więcej, jest tam wiele opinii odnośnie naszych produktów – https://www.facebook.com/ekopaliwo/.

Kontakt z Panem Groszkiem Łomianki.

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, zadzwoń pod numer 506–048-557 lub napisz do nas przy użyciu formularza https://pangroszek.pl/kontakt/, pomagamy w doborze produktu, który będzie pasował do twojego pieca, stylu i oczekiwań. Nasi specjaliści rozwieją wszystkie twoje wątpliwości.

Zależy Ci na niskiej cenie, wysokiej jakości i ekologicznym ogrzewaniu? Jeżeli tak, zamów ekogroszek workowany i pellet drzewny u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews