Przystępna cena, wysoka klasa i staranna selekcja półproduktów – te cechy przekonują wiele osób do zakupów u Pana Groszka. Przystępna cena w zamian za znakomitą jakość to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji nie tylko w Grudziądzu! Zalet palenia ekogroszkiem jest wiele, poczynając od rzadkiego uzupełniania pieca, co gwarantuje komfort użytkowania, aż do wysokiej mocy opałowej, dzięki której można zaoszczędzić pieniądze. Nie należy również zapominać o wymiarze ekologicznym stosowania ekogroszku i pelletu drzewnego. Surowce te słyną z wytwarzania mniejszej ilości substancji niepożądanych do atmosfery. Wybierając rozwiązania nowoczesne, zależy nam na tym, aby ich stosowanie rzeczywiście miało sens. Ze względu na skrupulatne działanie w tworzeniu naszych produktów realizują one swoje zadanie perfekcyjnie.

Pellet drzewny – naturalny i ekologiczny

Nasz pellet powstaje w wyniku kompresji wysokiej jakości trocin drzewnych, pozostałych po obróbce drewna w tartakach. Moc naszego pelletu zawiera się na poziomie 18MJ/kg co wpływa na mniejsze spalanie surowca podczas jego stosowania. To nie wszystko, na to paliwo składa się jedynie 0.01% siarki i 0.6% popiołu. Zależy nam na tym, żebyś nie musiał martwić się o ciepło w twoim domu. Nasz pellet dostarczamy na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg. Pan Groszek Green to w skrócie tani, ekologiczny i mocny pellet.

Pellet Green Ekogroszek Yellow Ekogroszek Red Ekogroszek Blue
Zawartość siarki 0.01% 0.3% 0.3% 0.25%
Zawartość popiołu 0.6% 5-7% 4% 3-5%

Parametry pelletu wpływają na to, że jest on surowcem wysoce ekologicznym.

Dlaczego nasz ekogroszek jest ekologiczny?

Nasz ekogroszek workowany to efekt selekcji wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki – dzięki temu spełnia on rygorystyczne wytyczne Unii Europejskiej. Główną przewagą ekogroszku nad węglem jest jego wysoka wartość opałowa, ale warto dodać, że korzystanie z tego surowca ogranicza wydzielanie dioksanów, furanów i popiołów do powietrza. Dzięki stosowaniu ekogroszku z powodzeniem przykładamy się do zmniejszenia smogu. Klasyczna wartość opałowa węgla brunatnego to maksymalnie 20MJ/kg. Nasz najtańszy ekogroszek Pan Groszek Blue to 24MJ/kg pozornie te małe różnice wydają się nie mieć znaczenia. Często jednak zdarza się, że taka drobna różnica będzie zauważalna dla domowego budżetu. Co więcej, nasz ekogroszek workowany poza wyższą mocą opałową może pochwalić się spalaniem bez spieków i pozostawianiem zaledwie 3% popiołu.

Darmowa dostawa w Grudziądzu.

Kierując się interesem klienta i zdając sprawę z nawracających trudności, jeżeli chodzi o transport gabarytów tak dużych jak tona ekogroszku czy pelletu, mamy ofertę specjalną dla wszystkich klientów z Grudziądza. Dostawa jest darmowa, transport odbywa się przy wykorzystaniu samochodów z windami pneumatycznymi oraz wózkami ręcznymi na wyposażeniu. Dzięki takiej kombinacji jesteśmy w stanie towar dostarczyć „pod drzwi”. Umawiamy się na konkretną godzinę, a to oznacza brak stresu o odbiór przesyłki.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Długoletni staż na rynku pozwala nam na prowadzenie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej. Dla obu grup klientów przygotowaliśmy specjalny system punktów w zamian za zakupy. Wspomniane punkty wymieniać można na różne ciekawe nagrody, na przykład hulajnogę. Jeżeli masz zamiar zostać z nami na dłużej, sprawdź pełen katalog nagród tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/ każdy znajdzie coś dla siebie.

Skontaktuj się z nami.

Wiemy, że dobór odpowiedniego produktu to nie łatwa sprawa. Jeżeli w twojej głowie kiełkują jakieś pytania, na które nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, rozważ kontakt pod numerem telefonu 506–048-557 i zapytaj o poradę jednego z naszych specjalistów. Dla osób, które preferują kontakt mailowy, zalecamy formularz kontaktowy - https://pangroszek.pl/kontakt/ odpowiemy na wszelkie pytania.

Pan Groszek zaprasza do składania zamówień na ekogroszek workowany i pellet drzewny w Grudziądzu! Jakość, niska cena i darmowa dostawa!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews