Dzisiejszy świat przykłada ogromną uwagę do zdrowia. Zależy nam na odpowiednim żywieniu, utrzymywaniu dobrej kondycji fizycznej oraz oddychaniu czystym powietrzem. Pellet drzewny i ekogroszek workowany pomogą w realizacji ostatniego postulatu. Teraz nasze produkty zakupisz również na terenie Bydgoszczy. Notujemy coraz wyższe zainteresowanie naszymi produktami w województwie pomorskim. Nasz towar to przede wszystkim połączenie bardzo dobrej jakości z korzystnymi cenami. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg benefitów!

Tani pellet drzewny klasa A1 u Pana Groszka.

Zależy nam na tym, aby nasz pellet był jak najmniej wyniszczający dla środowiska. To ekologiczne paliwo z powodzeniem stosowane jest na zachodzie np. w Holandii. W związku ze zmniejszoną zawartością siarki tylko 0,01% oraz popiołu zaledwie 0,6% możemy nazwać to biopaliwo ekologicznym i korzystnym jako alternatywa dla węgla. Nasz pellet drzewny Pan Groszek Green dostępny jest od ręki. Otrzymasz to paliwo na palecie bezzwrotnej 960 kg, abyś nie musiał martwić się o jego składowanie. Green to pellet najwyższej klasy, moc opałowa na poziomie 18MJ/kg pomaga zaoszczędzić pieniądze poprzez mniejsze jego zużycie w relacji do klasycznego węgla.

Pellet drzewny Green Klasyczny ekogroszek
Zawartość popiołu 0,6% 5%
Zawartość siarki 0,01% 0,3%
Granulacja 6mm 5-25mm

Skład ekogroszku Bydgoszcz – tutaj zakupisz ekologiczne paliwo w niskich cenach!

W ofercie posiadamy opał o różnych kalorycznościach, nasza linia produktowa stworzona jest w taki sposób aby każdy znalazł ekogroszek najlepiej odpowiadający jego oczekiwaniom. Posiadamy trzy warianty ekogroszku workowanego – Red, Blue oraz Yellow. Każdy z tych produktów celuje w inne potrzeby naszych klientów. Pan Groszek Red to wysoka moc opałowa 29MJ/kg i niska zawartość popiołu max. 4%, szczególnie polecany w zimie. Yellow natomiast jest ekogroszkiem stworzonym dla osób początkujących, ze względu na wilgoć na poziomie 11% łatwo jest skonfigurować piec do pracy z tym surowcem. Jeżeli poszukujesz alternatywnego źródła energii do węgla, oferującego niższe ceny, ekogroszek będzie rozwiązaniem idealnym. Pozornie wyższa cena ekogroszku przywodzi na myśl większe wydatki, niemniej jednak jego wyższa kaloryczność wpływa na niższą cenę użytkowania w ogólnym rozrachunku. W związku z tym, że ekogroszek pakujemy do worków po 25 kilogramów, możesz być spokojny o jego składowanie, które jest ułatwione.

Dostawa bez dodatkowych opłat w Bydgoszczy.

Mając na względzie maksymalny komfort naszych klientów, Pan Groszek oferuje darmową dostawę zakupionych towarów. Nasi spedytorzy korzystają z samochodów, które są w stanie dojechać wszędzie. W związku z tym, że nie używamy tirów, możesz być spokojny o swoją dostawę. Dowozimy nawet na podwórko i to bez dodatkowych opłat. Ponadto dysponujemy wózkami ręcznymi i windami pneumatycznymi, takie rozwiązania gwarantują bardzo dogodny dla Państwa transport ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Kontaktujemy się z klientami przed dostarczeniem towaru celem umówienia dogodnej godziny odbioru.

Dlaczego my?

Chcemy, aby nasi klienci mogli powiedzieć o każdej transakcji z nami jako udanej. Każdy zakup u nas to punkty, które można wymieniać na różne nagrody, na przykład smartbandy czy hulajnogi. Czuwamy nad jakością naszych produktów, żeby zapewnić Państwu satysfakcje z ich stosowania. Stworzyliśmy również fanpage - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ i grupę na facebooku - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/ znajdziesz na niej mnóstwo porad i życzliwych ludzi, którzy pomogą Ci z każdym problemem, na jaki możesz natrafić podczas używania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego.

Kontakt z Panem Groszkiem na terenie Bydgoszczy.

Nasi specjaliści są tutaj żeby Ci pomóc. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas pod numer 506–048-557 lub napisz e-mail poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi klienta. Zapytaj o próbkę naszego towaru!

Skład ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w Bydgoszczy Pan Groszek zaprasza do zakupów! Produkty wysokiej jakości w niskiej cenie, przy asyście najwyższych standardów obsługi klienta!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews