Prowadzimy sprzedaż ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w sposób odpowiedzialny i zgodny z polskimi standardami. Chcemy być liderami na rynku i w związku z tym zaczynamy oferować nasze produkty również w Bytoniu. Jeżeli jesteś klientem wymagającym, ekogroszek powinien idealnie zaspokoić twoje potrzeby. Korzystanie z tego paliwa wpływa na mniejsze wydzielanie się tlenków siarki, furanów i dioksanów do atmosfery, które pogarszają jakość powietrza. Zmieniając rodzaj stosowanego sposobu ocieplania domu na ekogroszek czy pellet, przełączasz się na rozwiązania ekologiczne. Dzisiaj szczególnie zwracamy uwagę na korzystanie z paliw, które pozytywnie wpływają na środowisko, ekogroszek jest jednym z nich. Nasz produkt to połączenie wysokiej jakości z niską ceną, która nie obciąża budżetu domowego.

Ekogroszek workowany o wysokiej wartości opałowej Bytoń.

Nasz skład węgla posiada w ofercie zróżnicowane ekogroszki workowane. Mamy 3 linie produktowe. Yellow to propozycja dla osób początkujących użytkowników ekogroszku – jego moc opałowa to 26MJ/kg, a zawartość siarki zaledwie to 0,3%. Niska wilgoć tego modelu owocuje w łatwiejsze dostosowanie pieca do jego wydajnego użytkowania. Red to przede wszystkim bardzo wysoka moc opałowa – 29MJ/kg oraz 4% max. popiołu, to biopaliwo to maksymalna jakość i świetny surowiec na największe zimowe chłody. W ofercie posiadamy też Blue, który szczególnie sprawdzi się na chłodną jesień i wiosnę dzięki połączeniu optymalnej mocy opałowej 24MJ/kg z bardzo niską zawartością siarki 0,25% i spiekalności na poziomie 0RI, a także niskiej cenie.

Dobry pellet drzewny od Pana Groszka – Green.

W sprzedaży posiadamy też pellet drzewny kryjący się pod nazwą Green. To biopaliwo to najbardziej ekologiczna propozycja ze względu na ekstremalnie niską zawartość siarki 0,01% i popiołu, tylko 0,6%. Nasz pellet drzewny to produkt klasy A1, nad którego produkcją bacznie czuwamy. Pellet może być również świetnym ogrzewaniem uzupełniającym, na przykład z gazem. Dowozimy tę biomasę na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg.

Pan Groszek Green - pellet drzewny
Zawartość siarki 0,01%
Certyfikat Tak

Darmowa dostawa ekogroszku workowanego I pelletu drzewnego w Bytoniu.

Dbając o jak najwyższe standardy obsługi klienta, zapewniamy darmową dostawę naszych towarów. Po złożeniu zamówienia produkt otrzymasz na podwórko już w 2 dni robocze. To wszystko dzięki temu, że korzystamy z usług spedytorów wyposażonych w pojazdy, które dostaną się wszędzie! Na wyposażeniu tych samochodów są windy pneumatyczne i wózki ręczne, które ułatwią transport. Kontaktujemy się przed dostawą, więc nie musisz się martwić, że dojedziemy, gdy nie będzie Cię w domu!

Czy Pan Groszek to faktycznie dobra jakość?

Nasze produkty były wielokrotnie testowane i poddawane recenzjom niezależnych osób ze świata biopaliw. Jeżeli chcesz sprawdzić jakość naszych produktów, możesz znaleźć je na YouTube, Facebook - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ oraz na stronie produktowej każdego z ekogroszków.

Ponadto posiadamy próbki dla zainteresowanych, jeżeli zapytasz jednego z naszych specjalistów na infolinii, możesz otrzymać próbkę za 1zł!

Oszczędności płynące z korzystania z ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego.

Każdy chce wydać jak najmniej, korzystając z rozwiązań nowoczesnych. Pomimo że cena za tonę ekogroszku na pozór jest wyższa od ceny węgla, to warto wziąć pod uwagę, że ten pierwszy posiada wysoką moc opałową. Dzięki temu, że ekogroszku spalamy mniej niż węgla, finalny koszt ogrzania domu okazuje się niższy.

Dodatkowo każdy z naszych klientów może korzystać z oferty specjalnej i odbierać punkty za zakupy w naszym e-sklepie. W zamian za punkty odbierać można między innymi hulajnogi i smartbandy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy – https://katalog.pangroszek.pl/.

Obsługa klienta w Bytoniu.

Dla klientów z Kujawsko-Pomorskiego uruchomiliśmy infolinię, na której można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naszymi produktami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 506–048-557 oraz drogą mailową poprzez formularz – https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapraszamy do kontaktu z każdym pytaniem.

Tani ekogroszek workowany i pellet drzewny Bytoń? Zajrzyj do oferty Pana Groszka – https://pangroszek.pl/sklep/!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews