Jeden telefon i opał ruszy w drogę! Z usług firmy Pan Groszek mogą skorzystać także mieszkańcy miasta Włocławek. Chętnie dowieziemy Państwu najwyższej jakości ekogroszek workowany o zróżnicowanej kaloryczności - od 24 MJ/kg, do nawet 29 MJ/kg. Jest naprawdę łatwy w dozowaniu i aplikacji do pieca. Cechuje się minimalną zawartością siarki oraz niewielką wilgotnością. Dzięki temu ogrzewanie domu lub firmy jest bardziej wydajne. Ma to też wpływ na piec, który nie niszczy się pod wpływem zbyt dużej ilości wody zawartej w innych materiałach grzewczych. Dbamy o komfort zarówno nowych, jak i wieloletnich klientów, dlatego na stronie zamieściliśmy specjalny kalkulator. Za jego pomocą można policzyć, ile opału będzie Państwu potrzebne podczas całego sezonu grzewczego. Pomocą służą również nasi wykwalifikowani pracownicy. Doradzą, jaki ekogroszek najlepiej sprawdzi się w Państwa domach we Włocławku.

Ekogroszek dostarczamy na teren Włocławka

Atutem firmy Pan Groszek jest elastyczność. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro klienta, dlatego zapewniamy m.in. darmowy transport materiałów. Z naszych usług korzystają zarówno indywidualni odbiorcy, jak i firmy zamawiające opał w hurtowych ilościach. Wspomniane grono stale się powiększa, w czym nie ma przypadku. Po pierwsze to wynik zaufania do naszej firmy, które wiąże się z rzetelnym i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Po drugie, ekogroszek workowany to coraz popularniejszy rodzaj opału, także w mieście Włocławek. Produkt jest wygodny w użyciu, najczęściej do pieca dorzuca się go raz na kilka dni, a ten samoistnie dozuje materiał do paleniska, utrzymując zadaną temperaturę. Po trzecie, choć powstaje na bazie węgla, zalicza się do tworzyw przyjaznych środowisku podczas spalania. Emituje do atmosfery znacznie mniej zanieczyszczeń, w tym szkodliwego CO2.

W ofercie mamy też pellet drzewny dla klientów z Włocławka

W naszych katalogach znajdą Państwo także pellet drzewny "Pan Groszek Green", dostarczamy klientom z Włocławka w workach perforowanych. Wykonany z trocin sosnowych o optymalnej zawartości żywicy. Taka kombinacja sprawia, że otrzymają Państwo pełnowartościowy opał bez dodatku sztucznych substancji lub lepiszczy. Pellet powstaje na bazie drewna, a więc gwarantuje wysoką wydajność kaloryczną. Z jego spalania powstaje niewiele popiołu. Według średnich wyliczeń na tonę zużytego materiału przypada kilka kilogramów odpadów. To spora zaleta, którą doceni każdy, kto zimą musi pozbywać się resztek niespalonego materiału z pieca. Zresztą można go wykorzystać np. w formie nawozu. Pellet drzewny jest popularny we Włocławku ze względu na niską, przewidywalną od wielu lat cenę.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews