Jeden telefon i opał ruszy w drogę! Z usług firmy Pan Groszek mogą skorzystać także mieszkańcy miasta Włocławek. Chętnie dowieziemy Państwu najwyższej jakości ekogroszek workowany o zróżnicowanej kaloryczności - od 24 MJ/kg, do nawet 29 MJ/kg. Jest naprawdę łatwy w dozowaniu i aplikacji do pieca. Cechuje się minimalną zawartością siarki oraz niewielką wilgotnością. Dzięki temu ogrzewanie domu lub firmy jest bardziej wydajne. Ma to też wpływ na piec, który nie niszczy się pod wpływem zbyt dużej ilości wody zawartej w innych materiałach grzewczych. Dbamy o komfort zarówno nowych, jak i wieloletnich klientów, dlatego na stronie zamieściliśmy specjalny kalkulator. Za jego pomocą można policzyć, ile opału będzie Państwu potrzebne podczas całego sezonu grzewczego. Pomocą służą również nasi wykwalifikowani pracownicy. Doradzą, jaki ekogroszek workowany najlepiej sprawdzi się w Państwa domach we Włocławku.

Ekogroszek dostarczamy na teren Włocławka

Atutem firmy Pan Groszek jest elastyczność. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro klienta, dlatego zapewniamy m.in. darmowy transport materiałów. Z naszych usług korzystają zarówno indywidualni odbiorcy, jak i firmy zamawiające opał w hurtowych ilościach. Wspomniane grono stale się powiększa, w czym nie ma przypadku. Po pierwsze to wynik zaufania do naszej firmy, które wiąże się z rzetelnym i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Po drugie, ekogroszek workowany to coraz popularniejszy rodzaj opału, także w mieście Włocławek. Produkt jest wygodny w użyciu, najczęściej do pieca dorzuca się go raz na kilka dni, a ten samoistnie dozuje materiał do paleniska, utrzymując zadaną temperaturę. Po trzecie, choć powstaje na bazie węgla, zalicza się do tworzyw przyjaznych środowisku podczas spalania. Emituje do atmosfery znacznie mniej zanieczyszczeń, w tym szkodliwego CO2.

Red Yellow Blue
Zawartość siarki 0,3% 0,3% 0,25%

Dokładne zapotrzebowanie na ekogroszek workowany w Twoim domu sprawdzisz przy pomocy naszego kalkulatora - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/. Nie musisz martwić się tym, że koszty okażą się wyższe, niż zakładałeś. Po prostu oblicz ilość potrzebną na cały sezon i śpij spokojnie.

W ofercie mamy też pellet drzewny dla klientów z Włocławka

W naszych katalogach znajdą Państwo także pellet drzewny "Pan Groszek Green", dostarczamy klientom z Włocławka w workach perforowanych. Wykonany z trocin sosnowych o optymalnej zawartości żywicy. Taka kombinacja sprawia, że otrzymają Państwo pełnowartościowy opał bez dodatku sztucznych substancji lub lepiszczy. Pellet powstaje na bazie drewna, a więc gwarantuje wysoką wydajność kaloryczną. Z jego spalania powstaje niewiele popiołu. Według średnich wyliczeń na tonę zużytego materiału przypada kilka kilogramów odpadów. To spora zaleta, którą doceni każdy, kto zimą musi pozbywać się resztek niespalonego materiału z pieca. Zresztą można go wykorzystać np. w formie nawozu. Pellet drzewny jest popularny we Włocławku ze względu na niską, przewidywalną od wielu lat cenę.

Pellet drzewny Green w liczbach:

  • Moc opałowa: 18Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,01%
  • Zawartość popiołu: 0,6%

Również dla pelletu drzewnego przygotowaliśmy kalkulator - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Ekogroszek workowany - Włocławek

Bezpłatna dostawa Włocławek i okolice.

Pan Groszek kieruje się jedną zasadą - tworzyć udogodnienia, a nie utrudnienia. Jednym z takich jest darmowa dostawa. Nasza spedycja wyposażona jest w wózki ręczne i windy pneumatyczne, to umożliwia wyładowanie towaru pod dom. Przed dostarczeniem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego skontaktujemy się z Tobą celem umówienia dogodnej godziny odbioru. Nie musisz się niczym martwić, cały proces zajmuje 48h!

Reasumując:

  • Darmowa dostawa
  • Szybki transport w 48h
  • Godzina odbioru bez niespodzianek

Kontakt z Panem Groszkiem Włocławek.

Czym byłaby dobra firma bez wysokich standardów obsługi klienta. Pan Groszek nie pomija tak ważnego aspektu swojej działalności i zaprasza do kontaktu ze swoimi specjalistami. Obsługujemy pod numerem 506-048-557 oraz mailowo - https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi eksperci z chęcią doradzą Ci w doborze odpowiedniego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Zapytaj o próbki towaru!

Darmowa dostawa, wysoka jakość ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego oraz ekologia. Taki jest skład Pana Groszka we Włocławku, zamów u nas!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews