Dobry ekogroszek workowany i pellet drzewny od Pana Groszka od dzisiaj zakupisz w Świeciu. Jeżeli zależy Ci na produktach zgodnych z rygorystycznymi normami unijnymi, świetnie trafiłeś. Dbamy o to, aby każdy z naszych opałów był komplementarny - wydajny i o niskiej cenie. Mamy dla Ciebie także masę udogodnień związanych ze składaniem zamówień właśnie u nas. Przełącz się na nowoczesne rozwiązania i zacznij korzystać z ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wysokokaloryczny ekogroszek workowany w Świeciu.

Aby osiągnąć dobre parametry ekogroszku workowanego, należy dokonać starannej selekcji węgla. Musi on być wysokokaloryczny, o niskiej zawartości siarki i popiołu. Posiadamy trzy warianty ekogroszku i wierzymy, że jest on przyszłością ogrzewania domów w Polsce. Opał ten jest ekologiczny, ekonomiczny i wydajny. Zamówisz u nas Red, Blue oraz Yellow. Każdy dedykujemy innej osobie.

Propozycja dla początkujących, którzy cenią sobie łatwe ustawienie pieca pod ekogroszek - Yellow.

 • Moc opałowa: 26Mj/kg
 • Zawartość siarki: 0,3%
 • Zawartość popiołu: 5-7%

Dla najbardziej wymagających, którzy zainteresowani są ogrzewaniem dużych powierzchni - Red.

 • Moc opałowa: 29Mj/kg
 • Zawartość siarki: 0,3%
 • Zawartość popiołu: max. 4%

Dla oszczędnych, którzy chcą połączyć niską cenę z dobrymi parametrami - Blue.

 • Moc opałowa: 24Mj/kg
 • Zawartość siarki: 0,25%
 • Zawartość popiołu: 3-5%

Zajrzyj do naszego kalkulatora, który pozwoli Ci określić opłacalność stosowania ekogroszku workowanego - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Pan Groszek Green - pellet drzewny z wysokiej półki.

W ofercie mamy także Green - wysokiej jakości pellet drzewny. Powinien on przede wszystkim zainteresować osoby skupione na dobru planety. Dzieje się tak, ponieważ pellet posiada ekstremalnie czysty skład, pozbawiony chemikaliów. Pozyskujemy go z trocin drzew iglastych, dzięki czemu możesz spodziewać się małej ilości spieków. Mało tego, nie odstaje on znacznie mocą od tradycyjnych metod ogrzewania.

 • Moc opałowa: 18Mj/kg
 • Zawartość siarki: 0,01%
 • Zawartość popiołu: 0,6%

Jak można zauważyć, pellet drzewny zawiera bardzo mało siarki i popiołu, czyni go to surowcem o niskiej emisji substancji niepożądanych. Aktualną ofertę pelletu znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/pellet.

Dostawa za darmo - Świecie.

Dostawa towarów o wysokich gabarytach generować może spore koszta i problemy. Posiadamy długi staż na rynku i opracowaliśmy dostawy w taki sposób, żeby nie stanowiły one utrudnienia dla klientów. Wszystkim zajmujemy się sami. Ekogroszek workowany i pellet drzewny dojadą do Ciebie z wcześniejszym ustaleniem godziny odbioru. Nie korzystamy z tirów, tylko samochodów, które zmieszczą się praktycznie wszędzie. Pojazdy te wyposażone są w wózki ręczne oraz windy pneumatyczne, co umożliwia dostarczenie opału pod sam dom. U nas zamówisz także za pobraniem. Zakup otrzymasz już w 48 h!

Jesteś zainteresowany zakupem hurtowym? Zaoszczędź.

Staramy się oferować coś w zamian każdemu zainteresowanemu naszymi produktami. Dlatego mamy dla Ciebie system lojalnościowy. Każdy zakup, jakiego u nas dokonasz, upoważnia Cię do zdobycia punktów. W katalogu znajdziesz między innymi hulajnogi, narzędzia ogrodowe czy smartbandy, zajrzyj do katalogu i znajdź coś dla siebie - https://katalog.pangroszek.pl/!

Czy rzeczywiście oferujemy towar wysokiej jakości?

Zamówienie towaru na cały sezon to trudna decyzja, zwłaszcza jeżeli wcześniej nie korzystało się z usług danego dostawcy. Wiemy to, dlatego zapraszamy do poznania opinii innych klientów o nas. Znajdziesz je między innymi na fan page - https://www.facebook.com/ekopaliwo. Mamy dla Ciebie także próbki ekogroszku workowanego, o szczegóły zapytaj na infolinii.

Skontaktuj się z nami w Świeciu.

Świecie objęte jest infolinią dostępną pod numerem 506–048-557 oraz mailowo https://pangroszek.pl/kontakt/. Zadzwoń do nas i zapytaj o próbki, nasi specjaliści chętnie Ci doradzą.

Gdzie zakupić ekogroszek workowany i pellet drzewny w Świeciu? Zachęcamy, u Pana Groszka - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek/.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews