Poszukujesz składu węgla, który zaspokoi Twoje oczekiwania w Żniniu? Zależy Ci na towarze wysokiej jakości? Świetnie trafiłeś. Od teraz Pan Groszek oferuje swoje ekogroszki workowane i pellety drzewne także w Żniniu. Nasz towar spełnia rygorystyczne normy unijne i posiada stosowne certyfikaty. Ekopaliwa to świetna alternatywa do węgla. Co zaskakujące często również tańsza. Nowoczesne rozwiązania raczej nie kojarzą się z niskimi cenami, ale ekogroszek workowany i pellet drzewny łamią ten stereotyp. Dzięki wysokim mocom opałowym często okazują się bardziej ekonomiczne. Nie należy zapominać też o aspekcie ekologicznym ich użytkowania, zawierają one bowiem bardzo mało siarki. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Żniniu, poznaj jakość Pana Groszka!

Zamów tani ekogroszek workowany i popraw jakość powietrza w okolicy.

Węgiel jest wypierany głównie ze względu na negatywny wpływ na środowisko. Coraz to nowe alternatywy pojawiają się na rynku. Ekogroszek workowany jest jedną z nich. Wyróżnia się on jednak tym, że nie generuje astronomicznych kosztów. Przełączając się na niego, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości wydzielanych tlenków siarki, dioksyn i furanów.

Pan Groszek Żnin dysponuje trzema ekogroszkami workowanymi.

 • Red to propozycja dla osób zainteresowanych niepohamowaną mocą. Jego wartość opałowa stoi na najwyższym poziomie, a przy tym pozostaje on ekologiczny.
 • Yellow spreparowany został w taki sposób, aby łatwo można było ustawić piec pod jego użytkowanie. To dzięki uniwersalnym parametrom.
 • Blue szczyci się niską ceną, ale pomimo tego nie traci na jakości. Jest świetnym wyborem na jesień.

Red - najmocniejszy.

 • Wartość opałowa: 29Mj/kg
 • Zawartość siarki: 0,3%
 • Zawartość popiołu: max. 4%

Yellow - uniwersalny.

 • Wartość opałowa: 26Mj/kg
 • Zawartość siarki: 0,3%
 • Zawartość popiołu: 5-7%

Blue - o najniższej cenie.

 • Wartość opałowa: 24Mj/kg
 • Zawartość siarki: 0,3%
 • Zawartość popiołu: 3-5%

Pellet drzewny - tajna broń w walce ze smogiem.

Pellet to biomasa, którą pozyskujemy z trocin drzew iglastych. Jest ekstremalnie ekologiczna. Dbamy o to, aby Green - nasz pellet drzewny, nie zawierał żadnych chemikaliów. Jest on jednocześnie paliwem komfortowym i wydajnym, odpowiednio ustawiając piec pod jego użytkowanie, staje się on niemal bezobsługowym ogrzewaniem. Zawiera on praktycznie zerowe ilości szkodliwych tlenków siarki wpływających na globalne ocieplenie. Korzystając z niego, możesz spodziewać się małej ilości spieków oraz odpadów.

Darmowa dostawa na terenie całego Żnina.

Czym byłby dobry skład węgla bez darmowej dostawy? Transport wysokogabarytowy potrafi sprawiać trudności. Nie doświadczysz jednak tego u Pana Groszka, zajmujemy się wszystkim sami. Dzięki długiemu stażowi unikamy większości potencjalnych problemów. Przed dostarczeniem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego skontaktujemy się z Tobą celem umówienia dogodnej godziny odbioru. Jeździmy pojazdami, które mieszczą się wszędzie, nie tirami. Na wyposażeniu posiadamy wózki ręczne i windy pneumatyczne, dostarczamy pod dom! A to wszystko już w 48 h!

Dlaczego warto wybrać ekogroszek workowany i pellet drzewny?

Każdy z tych opałów powstał z myślą o trochę innym użytkowniku. Ekogroszek workowany cechuje się połączeniem mocy i ekologii w jedno. Pellet drzewny natomiast skupia swoje siły na niskiej emisyjności. Każdy powinien zdecydować sam, na czym najbardziej mu zależy. Jedno jest pewne, korzystając z ekopaliw, dajesz planecie zaczerpnąć świeżego powietrza.

Czy to się opłaca?

Opłacalność ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego to bardzo ważna rzecz. Nie w każdym przypadku bowiem jest to najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy jednak przekonani, że większości korzystanie z tych opałów wyjdzie na dobre. Nie warto wierzyć na słowo, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych kalkulatorów.

Kontakt Pan Groszek Żnin.

Przed podjęciem decyzji warto porozmawiać z drugim człowiekiem. Jesteśmy dostępni pod numerem 506-048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w wyborze odpowiedniego ekogroszku workowanego lub pelletu drzewnego, zadzwoń!

Gdzie zakupić więc wysokiej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny w Żninie? Zachęcamy, zamów u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews