Coraz więcej właścicieli domów czy firmowych budynków rezygnuje z powszechnych niegdyś kotłów i tradycyjnego węgla ze względu na ich niską efektywność oraz szkodliwe działanie na rzecz środowiska naturalnego. Zakup takiego surowca opałowego wiąże się także z dość dużym wydatkiem, więc warto zapoznać się z interesującą alternatywą. To ekogroszek dostępny dla wszystkich mieszkańców Torunia i okolic. W innych regionach kraju również można skorzystać z oferty zakupu tego materiału opałowego. Odznacza się zmniejszoną emisją szkodliwych substancji uwalnianych do atmosfery w procesie spalania. Co za tym idzie, pellet drzewny, dostarczany na teren Torunia, będzie również przyjazny dla ludzkiego zdrowia. Każdy użytkownik musi pamiętać, że jest to asortyment grzewczy wysokiej klasy. Pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu redukcji zanieczyszczeń.

Ekogroszek to popularny materiał grzewczy - Toruń

Zaprezentowany surowiec cechuje się także ograniczeniem poziomu zawartości siarki, której ewentualna obecność wynosi poniżej 1%. To również eliminowanie wszelkich popiołów uwalnianych pod wpływem ogrzewania danej powierzchni. Specyfika ekogroszku workowanego (który możemy dostarczyć mieszkańcom Torunia) polega również na tym, że minimalizuje on ryzyko wystąpienia zaostrzenia niektórych dolegliwości u osób zmagających się z problemami oddechowymi. Jednak najważniejsza jest skuteczność grzewcza, którą zapewni też piec o właściwej mocy. W celu doboru odpowiedniego wyposażenia należy skorzystać z porady specjalisty, który fachowo oceni wydajność kotła. Niektóre z nich są wyposażone w podajniki, na bieżąco dozujące ilość pelletu potrzebnego do utrzymania poziomu temperatury. Ekogroszek sprawdzi się w każdym przypadku, a wszelkie różnice są związane jedynie ze skalą jego zapotrzebowania.

Pragniemy aby każdy podejmował decyzje poparte faktami. Przygotowaliśmy specjalny kalkulator, który pomaga obliczyć zapotrzebowanie na ekogroszek workowany w sezonie. Dowiedz się jakie koszta generuje to nowoczesne paliwo jeszcze przed zakupem tutaj - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Pan Groszek Yellow Parametr ekogroszku dla początkujących
Moc opałowa 26MJ/kg
Zawartość siarki 0,3%

Kryteria wyboru pelletu drzewnego w Toruniu

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny wszystkim mieszkańcom Torunia jest surowcem o naprawdę wysokiej klasie. Jednak niezorientowana grupa klientów może mieć problem z wyborem właściwego materiału grzewczego oraz racjonalną oceną jego parametrów. Trzeba zwracać szczególną uwagę na skalę wilgotności, która nie powinna przekraczać 10% (jeśli będzie na wyższym poziomie, spalanie będzie przebiegać mało efektywnie, może nawet dojść do uszkodzenia pieca). Dostępne w naszym e-sklepie materiały opałowe doskonale spełnią swoją funkcję, jeśli ich zastosowanie będzie zgodne ze wskazaniami producenta. Klienci muszą zwracać uwagę na renomę wytwórcy, a w razie potrzeby powinni konsultować swój zakup ze sprzedawcą. Pellet jest wskazany zarówno do obiektów mieszkalnych, jak i powierzchni użytkowych, m.in. na terenie Torunia.

Pellet drzewny Green Parametry
Moc opałowa: 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01%
Granulacja: 6mm

Pellet drzewny to kolejny surowiec, dla którego warto obliczyć zużycie w sezonie. I w jego przypadku znajdziesz kalkulator, który pozwoli Ci określić koszt używania biomasy. Zajrzyj tutaj - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Ekogroszek workowany - Toruń

Co wyróżnia Pana Groszka?

Staramy się łamać stereotypy o składach opału. Działamy tak jawnie jak to tylko możliwe, udostępniamy produkty do recenzji. Nie cenzurujemy także żadnych opinii, znajdziesz je w wielu miejscach, na przykład w Google lub na Facebook. Decydując się na ekogroszek workowany i pellet drzewny od nas w pakiecie zawsze otrzymujesz darmową dostawę. Stworzyliśmy też grupę wymiany doświadczeń odnośnie stosowania wszystkich ekopaliw. Tam znajdziesz rekomendacje nie tylko dla naszych produktów - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Kontakt z Panem Groszkiem w Toruniu.

Jeżeli jesteś zainteresowanymi naszymi produktami, warto abyś najpierw porozmawiał ze specjalistami Pana Groszka. Służymy radą i pomagamy w dobraniu ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod piec. Zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557 lub napisz poprzez formularz - https://pangroszek.pl/kontakt/.

Jeśli szukasz odpowiedzialnego dostawcy w Toruniu, skorzystaj z oferty Pana Groszka - https://pangroszek.pl/sklep.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews