Poszukujesz składu węgla, który spełni twoje oczekiwania? Brakuje Ci ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w dobrej cenie przy zachowaniu świetnej jakości? Od dzisiaj Pan Groszek oferuje swoje usługi w Lipnie i dopełnia wszelkich starań, żeby oferować produkty komplementarne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Pozornie ekogroszek i pellet to rozwiązania droższe od klasycznego węgla, nie jest to jednak prawda. Często okazuje się bowiem, że ekopaliwa są tańsze ze względu na wysoką moc opałową, dzięki której surowca spalamy mniej. Jeżeli jesteś zainteresowany opałem mającym mały wpływ na środowisko, ekonomicznym i wygodnym rozważ ekogroszek workowany. Jeżeli najważniejszym aspektem jest dla Ciebie ekologia, zainteresuj się pelletem drzewnym. Sprawdź jakie udogodnienia przygotowaliśmy dla klientów z Lipna!

Tani ekogroszek od ręki w Lipnie.

W sprzedaży hurtowej oraz detalicznej posiadamy 3 linie ekogroszków workowanych. Najwięcej uwagi poświęcamy temu, żeby tworzyć produkty celujące w zaspokajanie specyficznych potrzeb. Tym samym każdy z naszych ekogroszków sprawdzi się najlepiej w innych warunkach. Blue jest ekopaliwem o najniższej cenie z naszej oferty o mocy opałowej 24MJ/kg, bardzo niskiej zawartości siarki 0,25% i popiołu 3-5%, polecamy go głównie na jesień kiedy nie potrzeba aż tak dużej mocy. Red jest natomiast najgorętszy, moc opałowa 29MJ/kg i tylko 4% popiołu max., jeżeli potrzebujesz surowca na chłodną zimę, potrzebujesz Red! Jest też Yellow, cieszy się zainteresowaniem wśród osób początkujących ze względu na prostote ustawienia pieca pod jego parametry. Ekogroszek workowany to wygoda i oszczędność. Może wydawać się, że jest to alternatywa dla węgla, znacznie od niego droższa, to jednak nie prawda. Cena ekogroszku za tonę rzeczywiście jest wyższa, natomiast jego moc opałowa znacząco wpływa na mniejsze zużycie tego paliwa, a w efekcie niższą cenę za ciepło w Twoim domu.

Ekogroszek Miał Węglowy Węgiel brunatny
Wysoka moc 29MJ/kg 25MJ/kg 12MJ/kg
Niska moc 24MJ/kg 20MJ/kg 6MJ/kg

Pellet drzewny – najczystsze paliwo w Lipnie.

Nasz produkt powstaje w wyniku obróbki wysokiej jakości pni drzew, bez dodatków chemicznych. Green jest pelletem drzewnym klasy A1, a co za tym idzie zawartość, siarki tego produktu jest astronomicznie niska, tylko 0,01%! Wartość opałowa w wysokości 18MJ/kg pozwoli natomiast na oszczędności dzięki mniejszemu spalaniu pelletu. Surowiec ten otrzymasz na palecie przemysłowej pakowanej po 960 kg.

W Lipnie dostarczymy za darmo!

Chcemy oszczędzić Ci zbędnych problemów związanych z wysyłką, dlatego opracowaliśmy system dostawy tak, żebyś nie musiał się martwić niczym. Dostarczamy za darmo w 48 h, pojazdami, które wyposażone są w windy pneumatyczne i wózki ręczne co gwarantuje dostawę pod dom! Przed przyjazdem kurier skontaktuje się z Tobą, więc nie musisz martwić się o to, że ekogroszek workowany czy pellet drzewny dotrze kiedy Ciebie nie będzie.

Jeżeli jesteś klientem hurtowym, możesz oszczędzić!

W związku z tym, że prowadzimy sprzedaż hurtową, staramy się dać coś w zamian. Jeżeli zamawiasz towar u nas, na twoje konto lądują punkty. Punkty wymieniać możesz na różne wartościowe nagrody takie jak hulajnogi czy smartbandy. Dla przykładu za zakup ekogroszku workowanego otrzymujesz 200 punktów. Sprawdź pełen katalog nagród tutaj - https://katalog.pangroszek.pl.

Więcej informacji o Panu Groszku – gdzie?

Nie kryjemy się ze swoimi produktami i mocno wierzymy, że ekogroszek workowany i pellet drzewny to przyszłość. Staramy się działać możliwie jak najbardziej otwarcie, żeby każdy mógł sprawdzić nasz towar. Wiemy, że największą barierą w zakupie opału jest zaufanie. Recenzje naszych produktów znajdziesz na YouTube oraz fan page - https://www.facebook.com/ekopaliwo/. Oferujemy także próbkę towaru za 1 zł!

Jestem z Lipna, chciałbym porozmawiać z infolinią.

Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą infolinią, gdzie możesz dowiedzieć się o naszych produktach więcej. Nasi specjaliści z pewnością pomogą Ci w doborze opału. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557, a także poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/ nie zwlekaj!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews