Od teraz nasze produkty dostępne są również w Legnicy! Sprzedajemy ceniony w całej Polsce ekogroszek workowany i pellet drzewny. Łączymy niską cenę z wysoką jakością oferowanych produktów! Towar, który znajdziesz w naszej ofercie, spełnia rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej. Ekogroszek workowany, który oferujemy to przede wszystkim bardzo komfortowa metoda ogrzewania domu. Poczynając od tego, że nasze wyroby znajdują się w wygodnych workach, a kończąc na tym, że palenie ekogroszkiem czy pelletem jest praktycznie bezobsługowe. Rozwiązania, które prezentujemy, mają dużo lepszy wpływ na środowisko niż klasyczny węgiel, ze względu na wyższą moc opałową. Ponadto, mimo iż cena ekogroszku za tonę jest wyższa, dzięki mniejszemu jego spalaniu użytkownik jest w stanie zaoszczędzić pieniądze. To wszystko ze względu na wysoką wydajność tych paliw. Pozostaje również aspekt ekologiczny, metody ogrzewania takie jak pellet czy ekogroszek pomagają znacząco zmniejszyć ilość tlenków siarki wydzielanych do atmosfery. Świeże powietrze, pozbawione smogu powietrze to postulat XXI wieku, zachęcamy do realizowania go, stosując ekogroszki i pellety.

Co wyróżnia pellet drzewny?

Wspomniany wcześniej komfort to argument często pojawiający się przy wyborze pelletu, piec z podajnikiem automatycznym jest w stanie wyręczyć nas z większości pracy związanej z jego obsługą. Surowiec, jakim jest pellet drzewny, oznacza bardzo niskie wydzielanie niebezpiecznych związków. Zawartość siarki w naszym pellecie Green wynosi zaledwie 0,01%, natomiast popiołu jest tylko 0,6%, dzięki tym parametrom dajemy odetchnąć planecie. Nie należy zapominać też o wysokiej mocy opałowej pelletu – 18MJ/kg, taka wartość pozwala zaoszczędzić pieniądze, korzystając z tej biomasy przez niższe jej zużycie od węgla. W skrócie – pellet drzewny to bardzo wygodne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Ten produkt dowozimy na paletach przemysłowych bezzwrotnych pakowanych po 960 kg!

A może ekogroszek workowany?

Ekogroszek należy pozyskiwać z wysokokalorycznego węgla. Selekcja brunatnego lub kamiennego węgla tak, żeby ekogroszek posiadał wysoką moc opałową to nie zawsze łatwe zadanie. Niska zawartość siarki i mało popiołu to kolejne cechy, które musi posiadać to paliwo. W ofercie posiadamy 3 linie – Red, Yellow i Blue. Każdy z naszych produktów ma na celu zaspokojenie innych potrzeb.

Na przykład Yellow to bardzo wysoka moc opałowa – 26MJ/kg, zawartość siarki tylko 0,3% i popiołu 5-7%. Ten ekogroszek workowany polecamy szczególnie osobom początkującym.

Dla pragnących ciepła w zimowe wieczory zalecamy Red, jego wartość opałowa – 29MJ/kg rozgrzeje do czerwoności każdy dom. Co więcej, Red posiada bardzo mało siarki – 0,3% i spiekalność na poziomie 15RI.

Jest też Blue, rozwiązanie dla poszukujących taniego ekogroszku workowanego na jesienne chłody. Jego moc 24MJ/kg idealnie sprawdza się kiedy małym kosztem potrzebujemy ogrzać dom.

Ekogroszek Yellow Ekogroszek Red Ekogroszek Blue
Moc opałowa 26MJ/kg 29MJ/kg 24MJ/kg
Zawartość popiołu 5-7% max 4% 3-5%
Zawartość siarki 0,3% 0,3% 0,25%

Więcej informacji o ekopaliwach na Legnickiej grupie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko jest takie oczywiste na pierwszy rzut oka. Zachęcamy więc do dołączenia do naszej grupy wsparcia. Nie cenzurujemy wypowiedzi, możesz rozmawiać na grupie nawet o produktach innych firm. Znajdziesz tutaj wiele porad odnośnie ustawiania pieca, zakupu towaru na sezon grzewczy i wiele innych - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Darmowy dowóz pod dom w Legnicy w 48 h

Nie godzimy się na nijakość i czujemy się zobowiązani do oferowania obsługi klienta wysokich standardów. W związku z tym postanowieniem każdy produkt, jaki u nas zamówisz, otrzymasz z darmową dostawą! Nasza spedycja wyposażona jest w pojazdy, które zmieszczą się prawie wszędzie, dodatkowo posiadamy windy i wózki. Taka postać rzeczy gwarantuje komfortowy transport ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod dom!

Skontaktuj się z naszymi Legnickimi specjalistami.

Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/. Pan Groszek z chęcią odpowie na wszystkie pytania i pomoże w doborze produktu, który zaspokoi Twoje potrzeby. Jesteśmy dostępni od 8 do 18, od poniedziałku do piątku. Możesz też zapytać o próbkę za 1 zł!

Dlaczego Pan Groszek? Niska cena, wysoka jakość i obsługa klienta na wysokim poziomie. Nasz ekogroszek workowany to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje rozwiązań komplementarnych.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews