Ten, kto twierdzi, że tani opał nie istnieje, nie trafił do tej pory na ekogroszek lub pellet drzewny od firmy Pan Groszek, dostępny także na terenie miasta Wrocław. Od lat liczba naszych klientów stale rośnie, bo uczciwie podchodzimy do kwestii jakości oferowanych produktów. Dotyczy to zarówno nowych kupujących, jak i naszych wieloletnich partnerów. Zawsze otrzymują Państwo dokładnie to, co zamówili. Dużą wagę przywiązujemy do wilgotności opału. Dbamy, aby był odpowiednio przechowywany, dzięki czemu pozostaje suchy. To ważne, bo w ten sposób płacą Państwo za faktyczną wagę materiału oraz nie ryzykują uszkodzeniami pieca lub komina. Jesteśmy otwarci na indywidualne zasady współpracy. Elastycznie podchodzimy nie tylko do potrzeb firm, ale także klientów detalicznych. Oferujemy darmowy transport ekogroszku prosto pod wskazany adres.

Pellet drzewny dobry dla środowiska - Wrocław

Rosnąca popularność oferowanego przez nas rodzaju opału wiąże się z jego ceną. Koszty zakupu od lat są dość stałe oraz atrakcyjne, co nie zawsze da się powiedzieć o produktach opałowych od innych dostawców. Materiał cechuje się też znaczną wydajnością. Pellet drzewny posiada jeszcze jedną, nieprzecenioną zaletę. Jest stosunkowo przyjazny dla środowiska. Mieszkańcy miasta Wrocław z każdej tony produkują zaledwie kilka kilogramów popiołu. Ten zresztą może być ponownie wykorzystany np. w roli nawozu. Pellet "Pan Groszek Green" produkowany jest na bazie trocin sosnowych. W procesie nie wykorzystuje się szkodliwych substancji lub lepiszczy.

Najlepszy ekogroszek workowany dostarczamy do Wrocławia

Na terenie miasta Wrocław dowozimy ekogroszek: Red, Yellow i Blue. Różni je kaloryczność. W przypadku wersji Yellow wynosi 26 MJ/kg, a Red 29 MJ/kg. Poza tym materiał ten cechuje się szeregiem wspólnych cech. W jego składzie znajduje się minimalna ilość siarki. Spala się bez spiekania, pozostawiając niewiele popiołu. Najczęściej w przypadku gospodarstw domowych wystarczy dosypać opał raz na kilka dni. Resztę pracy wykonuje piec. Podaje materiał do paleniska, dozując jego ilość tak, aby w pomieszczeniach zapanowała pożądana temperatura. Poza tym warto wiedzieć, że ekogroszek to materiał przyjazny środowisku naturalnemu. Choć powstaje na bazie węgla, podczas spalania emituje znacznie mniej zanieczyszczeń, w tym jakże niechcianego dwutlenku węgla. Na naszej stronie znajdą Państwo poglądowy kalkulator zużycia ekogroszku, który pomoże zamówić odpowiednią ilość opału.

Porównanie parametrów ekogroszków workowanych z naszej oferty:

Red Yellow Blue
Wartość opałowa 29Mj/kg 26Mj/kg 24Mj/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,3% 0,25%
Zawartość popiołu max 4% 5-7% 3-5%

Darmowa dostawa Wrocław.

Miasto Wrocław i całe województwo dolnośląskie objęte jest darmową dostawą. Ekogroszek workowany i pellet drzewny wozimy pojazdami, które są w stanie dostarczyć towar pod dom. Staramy się, abyś kupując u nas, doświadczał możliwie jak największego komfortu. Kurier skontaktuje się z Tobą celem umówienia dogodnej godziny odbioru. Cały proces zajmuje tylko 48 h!

Ekogroszek workowany - Wrocław

Pakiet benefitów od Pana Groszka we Wrocławiu.

Mamy aspiracje zostać liderem rynku, dlatego chcemy się czymś wyróżniać. Znajdziesz u nas masę benefitów, które pomogą Ci się odnaleźć w świecie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego:

Tutaj wymienisz opinie z innymi użytkownikami ekopaliw. O każdym produkcie, nie cenzurujemy wypowiedzi i zachęcamy do dyskusji.

Jeżeli zostaniesz z nami na dłużej, ten system z pewnością Cię zainteresuje. Każdy zakup towaru u nas przydziela punkty na Twoje konto. Te wymienić możesz na różne wartościowe nagrody.

Warto czasami wspomóc się specjalistyczną wiedzą. Dlatego pragniemy Cię zaprosić do odwiedzenia naszego działu z artykułami.

Kontakt Wrocław.

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, to skontaktuj się naszymi specjalistami. Są dostępni pod numerem 506-048-557 i poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, z pewnością rozwieją Twoje wątpliwości. Zapytaj także o próbkę ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego!

Zależy Ci na darmowej dostawie, wysokiej jakości towarze i obsłudze klienta? Skorzystaj z oferty Pana Groszka we Wrocławiu!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews