Ten, kto twierdzi, że tani opał nie istnieje, nie trafił do tej pory na ekogroszek lub pellet drzewny od firmy Pan Groszek, dostępny także na terenie miasta Wrocław. Od lat liczba naszych klientów stale rośnie, bo uczciwie podchodzimy do kwestii jakości oferowanych produktów. Dotyczy to zarówno nowych kupujących, jak i naszych wieloletnich partnerów. Zawsze otrzymują Państwo dokładnie to, co zamówili. Dużą wagę przywiązujemy do wilgotności opału. Dbamy, aby był odpowiednio przechowywany, dzięki czemu pozostaje suchy. To ważne, bo w ten sposób płacą Państwo za faktyczną wagę materiału oraz nie ryzykują uszkodzeniami pieca lub komina. Jesteśmy otwarci na indywidualne zasady współpracy. Elastycznie podchodzimy nie tylko do potrzeb firm, ale także klientów detalicznych. Oferujemy darmowy transport ekogroszku prosto pod wskazany adres.

Pellet drzewny dobry dla środowiska - Wrocław

Rosnąca popularność oferowanego przez nas rodzaju opału wiąże się z jego ceną. Koszty zakupu od lat są dość stałe oraz atrakcyjne, co nie zawsze da się powiedzieć o produktach opałowych od innych dostawców. Materiał cechuje się też znaczną wydajnością. Pellet drzewny posiada jeszcze jedną, nieprzecenioną zaletę. Jest stosunkowo przyjazny dla środowiska. Mieszkańcy miasta Wrocław z każdej tony produkują zaledwie kilka kilogramów popiołu. Ten zresztą może być ponownie wykorzystany np. w roli nawozu. Pellet "Pan Groszek Green" produkowany jest na bazie trocin sosnowych. W procesie nie wykorzystuje się szkodliwych substancji lub lepiszczy.

Najlepszy ekogroszek workowany dostarczamy do Wrocławia

Na terenie miasta Wrocław dowozimy ekogroszek: Red, Yellow i Blue. Różni je kaloryczność. W przypadku wersji Yellow wynosi 26 MJ/kg, a Red 29 MJ/kg. Poza tym materiał ten cechuje się szeregiem wspólnych cech. W jego składzie znajduje się minimalna ilość siarki. Spala się bez spiekania, pozostawiając niewiele popiołu. Najczęściej w przypadku gospodarstw domowych wystarczy dosypać opał raz na kilka dni. Resztę pracy wykonuje piec. Podaje materiał do paleniska, dozując jego ilość tak, aby w pomieszczeniach zapanowała pożądana temperatura. Poza tym warto wiedzieć, że ekogroszek to materiał przyjazny środowisku naturalnemu. Choć powstaje na bazie węgla, podczas spalania emituje znacznie mniej zanieczyszczeń, w tym jakże niechcianego dwutlenku węgla. Na naszej stronie znajdą Państwo poglądowy kalkulator zużycia ekogroszku, który pomoże zamówić odpowiednią ilość opału.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews