Proponowany ekogroszek dla klientów z m.in. Świdnicy to paliwo opałowe cieszące się niesłabnącą popularnością. Wszystko z uwagi na fakt, że jest to naprawdę racjonalny wybór, łączący w sobie wysoką jakość, atrakcyjną cenę oraz poszanowanie dla środowiska naturalnego. Wyzwanie, jakim jest skuteczna walka ze smogiem i obecnością wielu, niebezpiecznych substancji w atmosferze, wymusza poszukiwanie alternatywnych rozwiązań. Ekogroszek workowany jest właśnie taką opcją, na którą decyduje się wielu mieszkańców Świdnicy czy też innych regionów. Rezygnują z tradycyjnego węgla, jest bowiem nie tylko kosztowny i szkodliwy dla środowiska, ale też wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami w postaci ciężaru. Wiele pieców na ekogroszek jest bezobsługowych dzięki specjalnym podajnikom. To zatem bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Warto wybrać ekogroszek. Dowozimy do Świdnicy

Specyfika danego systemu pozwala na uzyskanie pełnej efektywności. Jednym z komponentów jest rzecz jasna ekogroszek, dostępny dzięki naszemu e-sklepowi dla mieszkańców lub właścicieli budynków w Świdnicy. Z pewnością należy unikać zakupu z niepewnego źródła, gdyż jakość materiału może być wątpliwa. W konsekwencji może wiązać się nie tylko z dużo mniejszą skutecznością spalania, ale też ewentualnymi awariami pieca. Warto zatem zdać się na opinię specjalisty i zdecydować się na asortyment ze sklepu Pan Groszek.

Zawartość siarki Moc opałowa
Red 0,3% 29Mj/kg
Yellow 0,3% 26Mj/kg
Blue 0,25% 24Mj/kg

Nie musisz podejmować decyzji na ślepo. Zakup opału na sezon jest odpowiedzialnym zadaniem i powinien opierać się na faktach. Mamy dla Ciebie kalkulator, który umożliwia obliczenie zapotrzebowania - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Pellet drzewny w Świdnicy – alternatywa dla tradycyjnego węgla

Pellet drzewny dostarczamy zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem przyszłych nabywców ze Świdnicy. Jest ono oczywiście najwyższe przed okresem zimowym, kiedy to należy się skutecznie zabezpieczyć poprzez wybór materiału grzewczego najwyższej jakości. Przez wiele lat był to tradycyjny węgiel, jednak w porównaniu z pelletem lub ekogroszkiem nie okazał się ani tanią, ani ekologiczną metodą opałową. Z tego względu coraz więcej osób poszukuje efektywnej alternatywy, która będzie uwzględniała potrzeby środowiska naturalnego. Wzrost ogólnej świadomości w związku z powszechną obecnością smogu spowodował, że pellet , wytwarzany na bazie czystych roślin sosnowych, staje się interesującym rozwiązaniem dla dużej liczby użytkowników, również ze Świdnicy. Warto dokonać racjonalnego wyboru, zapraszamy! Pan Groszek Green zawiera ekstremalnie mało siarki i oferuję dobrą moc opałową:

  • Wartość opałowa: 18Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,01%
  • Zawartość popiołu: 0,6%

Dla pelletu drzewnego również przygotowaliśmy kalkulator. Znajdziesz go tutaj - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/. Oblicz swoje zapotrzebowanie i nie martw się niespodziewanymi kosztami.

Darmowa dostawa w standardzie

Dostawa wysokogabarytowych towarów wcale nie musi być trudna. Dzięki długiemu stażowi na rynku opracowaliśmy wszystko w taki sposób aby klient nie musiał się niczym martwić. Nasz ekogroszek workowany i pellet drzewny otrzymasz na bezzwrotnych paletach. Przed dostarczeniem przesyłki skontaktujemy się z Tobą celem umówienia dogodnej godziny odbioru. Mało tego, spedycja na wyposażeniu posiada windy pneumatyczne i wózki ręczne. To umożliwia wyładowanie zamówienia pod dom. Cały proces uprościliśmy tak, że odbywa się on już w 48h!

Ekogroszek workowany - Świdnica

System lojalnościowy

Masz zamiar zostać z nami na dłużej? Jesteś klientem hurtowym? Świetnie! Wdrożyliśmy system lojalnościowy dla stałych klientów, który pozwala zaoszczędzić. Każdy zakup, jakiego u nas dokonasz, przydziela punkty na twoje konto. Te wymienić możesz na różne ciekawe przedmioty, na przykład hulajnogę czy narzędzia ogrodowe. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Kontakt Pan Groszek Świdnica

Wisienką na torcie jest dobra obsługa klienta. Mamy to! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy służą poradą. Pomożemy w doborze odpowiedniego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod piec. Zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557, udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Zapytaj także o próbki towaru!

Trafiłeś na Pana Groszka? Zależy Ci na ekologicznym opale w niskiej cenie? Ekogroszek workowany i pellet drzewny będzie świetnym wyborem, sprawdź aktualną ofertę dla Świdnicy tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews