Dolnośląskie, a w tym Oleśnica słyną z węgla, my również słyniemy z węgla i staramy się zapewniać naszym klientom najwyższe standardy obsługi klienta. Zapraszamy Cię do sprawdzenia naszych cenionych ekogroszków workowanych i pelletów drzewnych, które od teraz oferujemy też w Oleśnicy. Dbamy o to, żeby towar, który u nas znajdziesz, cechował się świetną jakością, a przy tym nie rujnował domowego budżetu. Jego wysoka moc opałowa pomaga zaoszczędzić pieniądze dzięki niższemu zużyciu. Sądzimy, że ekopaliwa to przyszłość ogrzewania w Polsce. Dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Pellet drzewny Oleśnica - jakość i ekologia.

Pellet A1 - Green jest surowcem o wyjątkowo czystym składzie i wydajnych parametrach. Dokładamy wszelkich starań, żeby Green był czysty od niepożądanych substancji chemicznych. Kupując nasz pellet drzewny, masz gwarancję zakupu produktu wyjątkowo ekologicznego. Wartość opałowa 18MJ/kg zapewnia dużo ciepła i brak konieczności częstych wypraw celem uzupełnienia pieca. Zawartość siarki 0,01% to parametr, który zainteresuje ceniących sobie czyste powietrze, a 0,6% zawartości popiołu zadowoli lubiących komfort. Zamów teraz i otrzymaj 960 kg pelletu drzewnego z darmową dostawą pod sam dom!

Popularność ekogroszku workowanego, czym jest spowodowana?

Ekogroszek to paliwo, które wymaga starannej selekcji węgla o niskiej zawartości siarki. Ważne jest, aby węgiel wykorzystywany do stworzenia ekogroszku był wysokokaloryczny. Nasz towar workujemy, co pozytywnie wpływa na komfort jego użytkowania oraz wydajne przechowywanie. Mamy w ofercie kilka wariantów - Red, Blue i Yellow, każdy z nich sprawdzi się lepiej w innych warunkach. Red to mocny ekogroszek workowany - 29MJ/kg o niskiej zawartości siarki - 0,3%, zalecamy jego stosowanie w zimie. Yellow polecamy niedoświadczonym, pod ten model najłatwiej ustawić piec, a to ze względu na uniwersalność - 26MJ/kg mocy i 5-7% popiołu. Blue natomiast będzie świetnym opałem uzupełniającym, a także na jesienne chłody. Pomimo najniższej ceny nie ustępuje mocą, posiada 24MJ/kg wartości opałowej i tylko 0,25% siarki. Jeżeli jesteś zainteresowany naszym ekogroszkiem workowanym i chciałbyś przetestować jego jakość, zapytaj nas o próbkę za 1 zł!

Pan Groszek Red Parametr najmocniejszego ekogroszku
Moc opałowa 29MJ/kg
Zawartość siarki 0,3%

Klasyczny węgiel vs ekogroszek.

Co będzie bardziej opłacalne? To pytanie nurtuje wielu naszych klientów. Odpowiedź na nie nie jest taka prosta. Ze względu na to, że ekogroszek jest często paliwem o wyższej mocy opałowej, w większości przypadków okazuje się, że jego użytkowanie jest tańsze. Prócz tego ekogroszek niesie wiele korzyści dla czystości powietrza i komfortu użytkowania, dlatego warto wziąć to pod uwagę, podczas określania opłacalności. W związku z tym, że każdy przypadek jest inny, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/, pomaga on podjąć decyzję przy wyborze opału.

Wisienka na torcie - darmowa dostawa na ternie Oleśnicy.

Miło nam informować o każdym udogodnieniu, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Do takich należy na przykład darmowa dostawa. Jeździmy samochodami, które są zdolne zmieścić się niemal wszędzie, nie musisz martwić się o to, że nie będziemy w stanie dostarczyć towaru pod dom. Dzięki zastosowaniu pojazdów wyposażonych w windy pneumatyczne i wózki ręczne rozładujemy twoje zakupy tam, gdzie będzie to dla Ciebie wygodne. Co więcej, umówimy się z tobą na konkretną godzinę odbioru!

Grupa wsparcia ekogroszki workowane i pellety drzewne.

Zapraszamy wszystkich z Oleśnicy do dołączenia do naszej grupy wymiany doświadczeń. Możesz na niej dowiedzieć się wiele o różnych produktach, zarówno oferowanych przez nas, jak i przez konkurencje, nie cenzurujemy wypowiedzi! Grupę znajdziesz pod tym linkiem - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Dobra obsługa klienta u Pana Groszka!

Co świadczy dobrze o firmie? Nie tylko produkt! Ważna jest również wysokiej jakości obsługa klienta. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści chętnie pomogą ci w doborze produktu!

Tani, dobry i ekologiczny ekogroszek workowany i pellet drzewny w Oleśnicy? Sprawdź, co ma dla Ciebie Pan Groszek!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews