Mają Państwo dość wysokich rachunków za ogrzewanie domu i chcą być bardziej przyjaźni dla środowiska? A może po prostu cenią sobie Państwo własny komfort i chcą zapomnieć o częstym dokładaniu opału do pieca? Pan Groszek to firma, która na te wszystkie pytania odpowiada głośne “TAK”! Nasz ekogroszek workowany pozwoli oszczędzić nieco domowego lub też firmowego budżetu. Oferujemy darmowy dowóz produktu na terenie miasta Zgorzelec. Cechuje się optymalną kalorycznością, jednocześnie w jego składzie próżno szukać nadmiernego poziomu siarki czy też popiołu. Dbamy również o idealny poziom wilgotności. Chronimy go przed przypadkowym zamoczeniem, przechowując w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach. Osoby mieszkające w Zgorzelcu mogą zdecydować się na wygodny w dozowaniu ekogroszek workowany: Blue, Red lub Yellow. Każdy z nich da się wykorzystać w piecach z automatycznym dozownikiem opału do paleniska.

Oferujemy również pellet drzewny - Zgorzelec

Dobry wybór to wybór nieograniczony i taki też zapewniamy naszym klientom. Do Państwa dyspozycji oddajemy także inne rodzaje opału np. pellet drzewny. Sprawdzi się idealnie we wszystkich domach w mieście Zgorzelec. Produkt tworzony jest na bazie sprasowanych trocin, co w bezpośrednim przełożeniu wpływa na wysokie parametry w zakresie wydajności materiału podczas spalania. Pellet w swoim składzie nie posiada szkodliwych dodatków lub lepiszczy. Tak przygotowane drewno prosto aplikuje się do pieca. To niezwykle wygodny, a zarazem bezpieczny sposób ogrzewania nawet dużych przedsiębiorstw. Pellet Pan Groszek GREEN gwarantuje niską zawartość popiołu, a podczas spalania nie powoduje spieków. W podjęciu decyzji odnośnie rodzaju opału oraz jego ilości chętnie pomogą nasi specjaliści. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Korzyści ze stosowania pelletu oraz ekogroszku

Ekogroszek to jedna z bardziej popularnych metod ogrzewania domu. Na znaczeniu coraz bardziej zyskuje także pellet, co widać w miejscowości Zgorzelec. Tajemnicę sukcesu obydwu materiałów da się zapisać na całkiem długiej liście zalet. Po pierwsze - to opały wspierające naturalne środowisko. Chociaż ekogroszek powstaje na bazie węgla, podczas spalania emituje znacznie mniej szkodliwych substancji, w tym dwutlenku węgla. Podobnie jak pellet drzewny, który jest tworzywem pochodzenia naturalnego. Produkty są bardzo wygodne w użyciu, wystarczy zaaplikować je raz na kilka dni do pieca, a ten wykona za Państwa resztę pracy, pozwalając cieszyć się ciepłem w pomieszczeniach. Z podobną częstotliwością czyści się kocioł z popiołu, czyli znacznie rzadziej niż np. w przypadku węgla. Taka automatyzacja ogrzewania pozwala znacznie ograniczyć koszty podczas całego okresu grzewczego.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews