Poszukując dobrego składu węgla, zwracamy uwagę nie tylko na surowiec, jaki oferuje, ale również na odpowiedni poziom świadczonych usług. Fachowcy ze Środy Śląskiej, którzy pracują dla Pana Groszka to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Przełącz się na rozwiązania na miarę XXI wieku i sprawdź ekogroszek workowany i najlepszej jakości pellet drzewny u Pana Groszka.

Ekogroszek, ekogroszek workowany 25 kg – czym się różni?

W ofercie naszej firmy mogą Państwo dostać ekogroszek workowany pakowany w szczelnie 25-kilogramowe worki. Takie rozwiązanie jest korzystniejsze od ekogroszku kupowanego luzem, ze względu na prostotę jego przechowywania i większy komfort użytkowania. Nasza firma w Środzie Śląskiej oferuje Państwu wysokojakościowe, wydajne ekogroszki o mocy od 24 MJ/kg do 29 MJ/kg. Szczególnie polecany w zimie ekogroszek RED o mocy 29 MJ/kg pomoże Ci zadbać o odpowiednią temperaturę w Twoim domu. Niska zawartość popiołu na poziomie 4% w tym ekogroszku to mniejsza ilość odpadów w piecu. Nie należy zapominać też o aspekcie ekologicznym, zawartość siarki 0,3% to gwarant mniejszej szkodliwości dla środowiska powodowanej przez ocieplanie domu. Zachowując jak najwyższe standardy, staramy się jednocześnie nie naruszać domowego budżetu klienta i wyceniać towar adekwatnie do oferowanej jakości.

Wariant dla początkujących – Ekogroszek workowany Yellow

Pan Groszek Yellow to paliwo polecane szczególnie dla osób początkujących, niezaznajomionych jeszcze dobrze ze swoimi kotłami. Jeżeli nie jesteś pewien co do swojego wyboru, recenzje tego ekogroszku workowanego znajdziesz na Youtube. Yellow to połączenie rozsądnej ceny z dobrymi parametrami, gwarantującymi świetną jakość. Wartość opałowa 26MJ/kg i maksymalna wilgoć w wysokości 11% to świetna wydajność, a popiół w ilości 5-7% na opakowanie to mniej pracy z czyszczeniem pieca.

Ekogroszek Red Yellow Blue
Wartość opałowa do 29MJ/kg do 26MJ/kg 24MJ/kg

Środa Śląska. To tu właśnie dostaniesz tani pellet.

Rosnąca popularność pelletu drzewnego spowodowała nagły wzrost na zapotrzebowanie tego surowca. Kraje Europy Zachodniej od dawana korzystają z takiego sposobu wytwarzania energii. Nasz pellet drzewny klasy A1 to granulat, który świetnie sprawdzi się podczas sezonów zimowych w Twoim domu. Jego niska emisyjność oraz ilość popiołu na poziomie tylko 0,6% zachęca Środzian do skorzystania z kuszącej oferty od Pana Groszka. Nie tylko Środa Śląska ma możliwość skorzystania z taniego pelletu bardzo dobrej jakości – nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Darmowa dostawa w Środzie i na terenie Podkarpacia.

Staramy się, aby klient wracał do nas ze względu na komfort, jaki mu oferujemy. Nasi spedytorzy dostarczają towar prosto pod dom, dzięki samochodom wyposażonym w windy pneumatyczne i wózki ręczne. Co więcej, nie jeździmy tirami, więc nie musisz się martwić o to, że nie damy rady do Ciebie dotrzeć. Nie łatwo jest poradzić sobie z paletą, która waży 1000 kg, dlatego właśnie bierzemy cały transport na siebie.

Nasi specjaliści są tutaj żeby ci pomóc!

Jeżeli nurtują Cię jakieś pytania, na które chciałbyś znać odpowiedź, zadzwoń do nas. Jesteśmy dostępni pod numerem 506-048-557 lub za pomocą formularza dostępnego tutaj – https://pangroszek.pl/kontakt/ nie czekaj.

Grupa wsparcia ekogroszek i pellet Środa.

Angażując się w dyskusje z innymi, można dowiedzieć się najwięcej. Chcąc aby nasi klienci podejmowali świadome wybory, przygotowaliśmy grupę na Facebooku, którą znajdziesz tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/ nie cenzurujemy wypowiedzi. Jeżeli chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z używania produktów jakiejkolwiek marki, zrób to śmiało. Wszelkie obiekcje wobec naszego towaru możesz zgłaszać na nasz fanpage https://www.facebook.com/ekopaliwo/, bierzemy pod uwagę wszystkie głosy dotyczące naszych produktów. Na fanpage’u znajdziesz również opinie dotyczące naszych wyrobów. Przekonaj się, co o Panu Groszku mówią inni!

Pan Groszek zaprasza do zakupów Środe Śląską - ekogroszek workowany i pellet drzewny w niskich cenach z szybką oraz darmową dostawą.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews