Aby wybrać skład węgla odpowiedni dla naszych potrzeb, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Ekogroszek workowany i pellet drzewny to opały, których jakość często ciężko określić. Wydajność, czystość składu czy zawartość popiołu, to bardzo ważne czynniki przy doborze produkty - a to nie wszystko. Mamy jednak nadzieję zapewnić Ci komfort zakupu towaru, o którego jakość nie będziesz musiał się martwić. Pan Groszek przygotował pełną gamę swoich flagowych wyrobów dla Sarbinowa. Ekogroszki i pellety, które oferujemy, cenione są za swoją uniwersalną naturę, nie idziemy na kompromisy. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ wszystkie ekopaliwa z naszej oferty celują w inne potrzeby. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Sarbinowie!

Tani ekogroszek workowany o wysokiej wydajności? To możliwe.

Przygotowanie ekogroszku, który rzeczywiście będzie eko a przy tym mocny, to nie lada wyzwanie. Dzieje się tak dlatego, że to paliwo wymaga starannej selekcji wysokokalorycznego węgla o określonych parametrach. Mamy trzy warianty ekogroszków workowanych - Red, Yellow i Blue. Pomimo ich wysokich mocy pozostają one ekologicznymi surowcami, żaden nie zawiera więcej niż 0,3% siarki. Red dedykujemy na największe chłody oraz dla wymagających, jest to najmocniejszy model dostępny u nas - 29MJ/kg i max. 4% popiołu. Yellow to uniwersalna mieszanka, jej zakup sugerujemy początkującym. Jest też Blue, wybór idealny jako ogrzewanie uzupełniające lub na jesień, jest najtańszą pozycją i wcale nie odstaje mocą, posiada 24MJ/kg.

Tutaj znajdziesz obecnie dostępne ekogroszki workowane - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek/.

A może biomasa? Pellet drzewny - czysty jak łza.

Coraz to nowe regulacje płynące z Unii zmuszają do wybierania produktów niskoemisyjnych. A co jest mniej emisyjne od pelletu drzewnego? Nie wiemy, bowiem pellet - Green, który u nas znajdziesz, posiada ekstremalnie czysty skład. Możesz być pewien, że jest on pozbawiony chemikaliów. Uzyskujemy go w wyniku obróbki drzew iglastych, i jest on pokryty żywicą, która zmniejsza ilość spieków. Jego moc wynosi 18MJ/kg, a największą zaletą jest 0,01% siarki i 0,6% popiołu. Jeżeli więc poszukujesz opału, który wytworzy prawie zerową ilość odpadów, to pellet drzewny jest dla Ciebie!

Aktualną ofertę pelletu drzewnego znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/pellet/.

Pellet drzewny Green Parametry
Moc opałowa: 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01%
Granulacja: 6mm

Sarbinowo z darmową dostawą.

Oferujemy wysokiej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny, nie możemy więc pozwolić sobie na to, żeby obsługa nie stała na wysokim poziomie. Dlatego mamy dla Ciebie między innymi darmową dostawę. Dzięki długiemu stażowi na rynku przygotowaliśmy ją w taki sposób, abyś nie musiał martwić się niczym. Wszystko leży po naszej stronie, towar dowozimy pojazdami wyposażonymi w windy pneumatyczne i wózki ręczne to pozwala dostarczyć paliwo pod sam dom. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie korzystamy z tirów, tylko samochodów zdolnych zmieścić się niemal wszędzie. Zamówisz u nas także za pobraniem, a ekogroszek i pellet otrzymasz nawet w 48 h!

Ekogroszek workowany czy pellet drzewny, co wybrać?

Możliwe, że dopiero rozważasz przerzucenie się na ekopaliwa i zastanawiasz się, które będzie dla Ciebie lepsze. Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta. Zarówno ekogroszek, jak i pellet drzewny to rozwiązania bardzo ekologiczne. Różnice wynikają głównie z mocy opałowych, na korzyść ekogroszku i czystości składu, na korzyść pelletu. Musisz określić, na czym zależy Ci bardziej oraz jaki masz budżet, ekogroszek przeważnie wychodzi taniej od pelletu. Zalecamy skorzystać z kalkulatora, który przygotowaliśmy, to pozwoli określić Ci opłacalność korzystania z ekopaliw.

Kalkulator ekogroszek workowany - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Kalkulator pellet drzewny - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Kontakt Sarbinowo.

Ostatecznie rozmowa z drugim człowiekiem pozwala dowiedzieć się najwięcej. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze produktu. Zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557 lub napisz przy użyciu formularza - https://pangroszek.pl/kontakt/. Mamy dla Ciebie próbki!

Wysokie standardy obsługi klienta i jakościowy ekogroszek workowany oraz pellet drzewny? Zapraszamy do zakupów u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 4 reviews
 by Lenon67

Dobra jakość towaru, polecam :)

 by Janoś87

Ekogroszek jest ok

 by Tomek Kowalczyk

Miła obsługa, szybka dostawa. Ekogroszek w cenie takiej jak na rynku.

 by Roman

Zakup poczyniony. Ekogroszek dobrej jakości, suchy.