Ekogroszek workowany i pellet drzewny to opał nowoczesny. Łączą w sobie wysoką wydajność, niską emisję niepożądanych substancji, a także jest często tańszy od tradycyjnych metod ogrzewania. Pozornie jego cena za tonę jest wyższa, jeżeli jednak wziąć pod uwagę moc opałową to korzystanie z ekogroszku okazuje się najczęściej bardzo ekonomiczne. Ekologia to kolejny ważny aspekt stosowania ekopaliw, te bowiem cechują się dużą czystością. Pan Groszek ma aspiracje dostarczać swój towar w całej Polsce, a od dzisiaj zamówisz nasze produkty też w Wałczu. Przygotowaliśmy dla Ciebie komplet udogodnień, o których więcej przeczytasz niżej.

Pellet drzewny A1 bez spieków.

W Wałczu oferujemy pełną gamę biopaliw, a jednym z nich jest pellet drzewny. Posiada on bardzo czysty skład. Green pozyskujemy z trocin drzew iglastych, pokrytych naturalną żywicą. Dbamy o to, żeby był on pozbawiony chemikaliów mogących negatywnie wpłynąć na wymiar ekologiczny jego stosowania. Zadowoli Cię także jego moc opałowa na poziomie 18Mj/kg, dzięki temu częste wyprawy celem uzupełnienia pieca nie będą potrzebne. Pellet drzewny od Pana Groszka zawiera tylko 0,01% siarki i 0,6 popiołu. Nie idziemy na kompromisy i gwarantujemy wysoką jakość pelletu. Surowiec ten otrzymasz na palecie przemysłowej pakowanej po 960 kg.

Nie bierz kota w worku. Zajrzyj do naszego kalkulatora zapotrzebowania pelletu drzewnego na sezon grzewczy. Dowiesz się, ile opału będziesz potrzebował - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Ekogroszek workowany - wysoka moc i niska cena.

Rozwiązań nowoczesnych nie kojarzymy raczej z niskimi cenami. Okazują się przeważnie droższe od klasyki. Nie ma to jednak zastosowania w przypadku ekogroszku workowanego. Dzięki wysokim mocą opałowym korzystanie z niego jest relatywnie tanie. W Wałczu przygotowaliśmy trzy warianty ekogroszku, każdy znajdzie coś dla siebie. Jest Red, Yellow i Blue, każdy o dobrych parametrach. Red dedykujemy najbardziej wymagającym, jest idealnym wyborem na zimę. Moc opałowa wynosi 29Mj/kg i idzie w parze niską zawartością siarki - 0,3% i popiołu - max. 4%, w skrócie czystość i wydajność. Yellow proponujemy początkującym, jest najbardziej uniwersalny. Moc 26Mj/kg w połączeniu z 0,3% siarki i 5-7% popiołu umożliwia łatwe ustawienie pieca. Dla oszczędnych przygotowaliśmy Blue, najtańsza pozycja z naszej oferty - 24Mj/kg i 0,25% siarki.

Zawartość siarki Moc opałowa
Red 0,3% 29Mj/kg
Yellow 0,3% 26Mj/kg
Blue 0,25% 24Mj/kg

Zapraszamy do kalkulatora, który pomoże określić opłacalność stosowania ekogroszku workowanego - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Ekogroszek czy węgiel?

Węgiel jest sukcesywnie wypierany przez rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne, jakimi są ekogroszek workowany i pellet drzewny. Warto je stosować, ponieważ mają one pozytywny wpływ na jakość powietrza, zarówno krótko, jak i długoterminowo. Sam musisz zdecydować, co jest dla Ciebie korzystniejsze. Podjęcie tej decyzji ułatwią Ci nasze artykuły, zachęcamy - https://pangroszek.pl/artykuly/.

Dostarczamy za darmo!

Dostawa potrafi sprawić problemy, ale nie u nas. Zajmujemy się całym procesem sami. Nasza spedycja korzysta z pojazdów zdolnych zmieścić się prawie wszędzie, nie tirów. Dzięki wykorzystaniu wózków ręcznych i wind pneumatycznych dostarczamy pod dom. U nas zamówisz także za pobraniem, sam zdecyduj, co będzie dla Ciebie bardziej dogodne.

Dodatkowe udogodnienia w Wałczu.

Mamy coś ekstra! Znajdziesz u nas system punktowy, który pozwoli za zakupy odebrać Ci wartościowe nagrody. Pełen ich katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/. Jest także grupa na Facebooku, na której poznasz opinie odnośnie wielu produktów, też innych marek i porozmawiasz z innymi ekogroszkowymi palaczami - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo. Zdecydowałeś się już na ekogroszek workowany lub pellet drzewny? Zainteresuje Cię nasz fan page, na którym publikujemy masę użytecznych artykułów - https://www.facebook.com/ekopaliwo/.

Kontakt do Pana Groszka w Wałczu.

Przed zamówieniem towaru warto skonsultować najlepszy wybór ze specjalistami. Zapraszamy Cię więc do kontaktu pod numerem 506–048-557 lub przez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, chętnie pomożemy. Zapytaj o próbkę za 1 zł!

Skład ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego z darmową dostawą? Skorzystaj z oferty Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Gierdal 89

Pelet w workach dobrej jakosci

 by Krzysztof Stawecki

Super ekogroszek, polecam

 by Heniek

Szybka dostawa towaru, mega ok sprzedawca. Ekogroszek dobrej jakości