Od teraz Koszalin może cieszyć się czystszym powietrzem! Wzrost popularności taniego pelletu i ekogroszku spowodował poszerzenie obszaru dostaw w Państwa rejony. Nic dziwnego, skoro Pan Groszek dostarcza najlepszej jakości paliwa w dobrej cenie. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby zadbać o dobro swoje, ale również Matki Natury. Tylko jak tego dokonać? Najlepiej skorzystać z wysokokalorycznego ekogroszku, którego spalanie nie wydziela znacznych ilości tlenku siarki, jak w przypadku węgla kamiennego. W ofercie Pana Groszka znajdziecie Państwo również najwyższej jakości pellet klasy A1, produkowany z drewna niepoddanego obróbce chemicznej. Przełącz się na rozwiązania na miarę XXI wieku i przetestuj nasz ekogroszek workowany w Koszalinie, zamawiając go do domu.

Piec na ekogroszek to lepszy komfort życia:

Dokonując zakupu w e-sklepie u Pana Groszka, mają Państwo gwarancję darmowej dostawy na terenie całego województwa pomorskiego. Ekogroszek workowany RED (29MJ/kg) to świetne rozwiązanie, gdy poszukujemy wysokokalorycznego paliwa do ogrzania budynku o dużej powierzchni. Niewątpliwą zaletą ekogroszku RED jest fakt, iż pozostawia on tylko 3% odpadów, ponadto posiada bardzo wysoką wartość opałową na poziomie 29MJ/kg więc nie musimy martwić się o składowanie dużych ilości popiołu i niską wydajność. Ekogroszek ten nadaje się świetnie do piecy z palnikiem retorowym, który obniża ilość szkodliwych substancji wydzielanych do atmosfery.

Cenimy każdego klienta, a to oznacza szereg korzyści dla koszalinian zainteresowanych naszymi produktami.

Nasza firma oferuje darmową dostawę towaru samochodem, który da radę wjechać prawie wszędzie. Każdy pojazd posiada windę pneumatyczną i jeździ z wózkiem widłowym. W praktyce oznacza to zerowe problemy z dostarczeniem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod sam dom. Po zamówieniu Pan Groszek umówi się z Państwem na najbardziej odpowiednią godzinę odbioru. Towar wysyłamy w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia, a Państwo otrzymujecie go w ciągu 2 dni roboczych.

Linia produktowa ekogroszku i pelletu drzewnego - Koszalin

Nasza linia produktowa dostosowana jest tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Jeżeli jesteś osobą początkującą, powinieneś sprawdzić Pana Groszka Yellow. Ten ekogroszek workowany potrafi się bardzo dobrze dostosować i ułatwi Państwu skonfigurowanie pieca tak, aby zużywali Państwo jak najmniej paliwa przy jak największej wydajności kotła. Pan Groszek Blue to dobry wybór na przedwiośnie i jesienne chłody, a niska spiekalność tego ekogroszku workowanego zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Pellet drzewny – tanie biopaliwo w zasięgu ręki.

Moda na biopaliwa przyszła do nas z zachodu. Wysoko rozwinięte kraje takie jak Niemcy, Francja czy Holandia bardzo często korzystają z ogrzewania piecami, których głównym paliwem jest pellet. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści, są to m.in. zmniejszenie produkcji odpadów oraz trujących tlenków, które w krótkim czasie rozprzestrzeniają się do atmosfery. Nasz skład węgla w Koszalinie oferuje: wysokiej klasy pellet A1, który posiada certyfikat i jest naszym własnym wyrobem.

Dlaczego ekogroszek workowany i pellet drzewny u Pana Groszka?

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, w związku z tym działamy na terenie całej Polski. Nasz towar jest rozpoznawalny w wielu miejscach i wielokrotnie recenzowany na Youtube. Na naszej stronie znajdziesz opinie klientów, którzy skorzystali z towaru Pana Groszka. Wiele wartościowych opinii znajdziesz też na Fanpage - Pan Groszek nie czekaj i pisz jeżeli masz jakieś pytania!

System lojalnościowy u Pana Groszka.

Dla stałych klientów i odbiorców hurtowych oferujemy benefity, każdy zakupiony produkt to punkty na Państwa koncie.Pellet drzewny i ekogroszek workowany i tak trzeba kupić, dlaczego by więc tego nie wykorzystać i trochę zaoszczędzić? Katalog nagród dostępny jest pod adresem - Katalog - PAN GROSZEK z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Tofik

Pellet jest ok. Suchy. Nie mam zastrzeżeń

 by Franek

Pellet dobrej jakości. Dostawa pod same drzwi.