Pan Groszek postawił sobie za cel dostarczać swój ekogroszek workowany i pellet drzewny w całej Polsce. Naturalnym jest rozszerzenie oferty również na Szczecin. Stoimy w obliczu wielkich zmian w metodach ogrzewania naszych domów. Zmiany te skupiają się głównie na zastępowaniu tradycyjnego węgla nowoczesnymi opałami. Ekogroszek i pellet to zamienniki nie tylko wydajniejsze i wygodniejsze w stosowaniu, ale również często tańsze. Wszystkie produkty, które u nas zakupisz, są zgodne z rygorystycznymi normami unijnymi. Posiadają też certyfikaty. Postaw więc na rozwiązania na miarę XXI wieku i przełącz się na biopaliwa. Korzystaj z ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w Szczecinie u Pana Groszka. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pellet drzewny A1 Szczecin - jeżeli zależy Ci na czystym powietrzu.

Bardzo dużo uwagi poświęcamy tworzeniu produktów komplementarnych i spójnych ze swoją naturą. Pellet drzewny powinien być opałem szczególnie ekologicznym i czystym. Nasz pellet - Green cechuje się świetnymi parametrami. Proces powstawania Green jest ściśle przez nas kontrolowany. Dbamy o to, aby nie zawierał on żadnych chemikaliów. Pozyskujemy ten pellet drzewny przy użyciu trocin drzew iglastych, które wpływają na minimalizację spieków.

Pan Groszek Green to wysoka moc opałowa i ekstremalnie niska zawartość siarki.

  • Wartość opałowa: 18Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,01%
  • Zawartość popiołu: 0,6%

Jeżeli zależy Ci na ogrzewaniu, które wywiera minimalny wpływ na środowisko, to pellet drzewny jest dla Ciebie. Zajrzyj także na nasz kalkulator, który pozwoli Ci określić koszt stosowania pelletu - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Jeżeli zależy Ci na większej wydajności? Rozważ ekogroszek workowany.

Produkcja wysokiej jakości ekogroszku workowanego również nie jest banalną sprawą. Do odpowiedniej preparacji tego surowca potrzebny jest wysokokaloryczny węgiel o niskiej zawartości siarki. Nie należy także zapominać o równie ważny parametr, zawartości popiołu. Ekogroszek workowany to nasz konik, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy trzy warianty tego ekopaliwa - Red, Blue i Yellow. Red łączy w sobie najwyższą moc opałową - 29Mj/kg z 0,3% siarki i maksymalnie 4% popiołu, dedykujemy go najbardziej wymagającym. Yellow zawiera 26Mj/kg mocy, 5-7% popiołu i 0,3% siarki, zamów go jeżeli zależy Ci na łatwym ustawieniu pieca. Blue natomiast jest propozycją najtańszą, która nie odstaje jakością, moc 24Mj/kg i tylko 0,25% siarki.

Stoisz przed wyborem opału na sezon, ale chciałbyś obliczyć koszta jego stosowania? Świetnie się składa, ponieważ przygotowaliśmy kalkulator również dla ekogroszku workowanego, który znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Na terenie Szczecina dostarczymy za darmo!

Transport wysokogabarytowych przesyłek może sprawiać problemy, nie musisz się tym jednak przejmować, ponieważ bierzemy to na siebie. Dostarczymy twój ekogroszek workowany i pellet drzewny już w 48 h pod dom! Spedycja dysponuje samochodami, które zmieszczą się niemal wszędzie, o nic się nie martw. Pellet dostarczamy na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg, natomiast ekogroszek na paletach 80 × 100 ładowanych po 1000 kg.

Specjalne udogodnienia dla stałych klientów hurtowych i detalicznych.

Lubimy dawać coś w zamian. Jednym z tego dowodów jest nasz system lojalnościowy, za pomocą którego odebrać możesz różne wartościowe przedmioty. Każdy zakup ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego upoważnia Cię do odbioru punktów! Być może zainteresuje Cię hulajnoga lub smartband, sprawdź pełen katalog tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Liczba punktów za zakup:
Ekogroszek workowany i pellet drzewny 200

Infolinia - skontaktuj się z nami już teraz!

Chcesz upewnić się, że towar, który Cię interesuje, jest dostępny? Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń śmiało do jednego z naszych specjalistów, jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, z chęcią pomożemy.

Skoro cenisz sobie wysokie standardy obsługi klienta, dobry ekogroszek workowany i pellet drzewny oraz darmową dostawę to zachęcamy, skorzystaj z oferty Pana Groszka - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Kalinka

Zakupione do ogrzewania naszego domu i jestem zadowolona. Pozdrawiam

 by Kami Troczek

Dobry towar. Polecam ekogroszek